Przygotujcie się na sportowe emocje! Zapraszamy na tegoroczną odsłonę cyklu #RUNGDN 2025, która już niedługo zagości w czterech wyjątkowych lokalizacjach Gdańska. Niezależnie od tego, czy marzysz o rywalizacji, czy stawiasz na aktywny wypoczynek, każda impreza to gwarancja niezapomnianych wrażeń!

Co Was czeka na trasie?
Rozpoczynamy cykl na Wyspie Sobieszewskiej – miejscu, które łączy zieleń, lasy i bliskość natury. Trasa na Sobieszewie to mieszanka szutrowych odcinków, łagodnych podbiegów i zbiegów, która zachwyci każdego miłośnika biegania. To idealny start dla biegaczy, dzieci, młodzieży, a także entuzjastów Nordic Walking.
Druga odsłona cyklu przenosi nas na Jasień – malownicze tereny otaczające zbiornik retencyjny i leśne traktów. To doskonała okazja, aby zmierzyć się z własnymi możliwościami, podkręcić weekendową dawkę endorfin i odpocząć umysłem. Oprócz głównego biegu na 5 km, czekają tu również wyścigi dla dzieci i młodzieży oraz trasa Nordic Walking.
Trzeci przystanek cyklu zaprowadzi Was do Doliny Czystej Wody, gdzie czeka na Was wymagający bieg przełajowy. Nierówności terenu, naturalne przeszkody, podbiegi i zbiegi – ta trasa sprawdzi zarówno Waszą kondycję, jak i technikę biegu. Dodatkowym atutem są przepiękne widoki Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, które zapewnią niezapomniane chwile niezależnie od celu startu – rywalizacji lub wspólnej zabawy.
Finał cyklu odbędzie się na Górze Gradowej, gdzie przez niespełna trzy miesiące będziemy wyłaniać zwycięzców. To kluczowy punkt rywalizacji, w którym walka o czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej nabiera szczególnego znaczenia. Połączcie wysiłek z podziwianiem panoramy najpiękniejszych historycznych części Gdańska – trasa, która wystawi na próbę Waszą wytrzymałość oraz technikę biegu, a jednocześnie oczaruje widokami.
Przyjdźcie i poczujcie sportową energię razem z nami! Wybierzcie jedną (lub wszystkie!) z lokalizacji, złapcie przyjaciół i rodzinę, i stwórzcie niezapomnianą sportową przygodę!
#RUNGDN2025 – Startujemy razem!