Pomorskie Duathlony połączyły się. Dwa cykle, pięć imprez i jedna wpsólna klasyfikacja. Finał duathlonów odbędzie się w Łebie, gdzie zostaną nagrodzeni najlepsi duathloniści na Pomorzu. 

 

Rok 2017 jest pierwszym, kiedy Duathlon na wydmach wykroczył poza Łebę. Jedna z imprez odbyła się 25 marca, kolejna odbędzie się 21 w października również w Gdańsku, a 4 listopoada w Łebie. Finałowa impreza kończy też Puchar Bałtyku, który składa się z Żukowa - 13 sierpnia, Kobylnicy- 15 października oraz Łeby- 4 listopada.

 

Organizatorzy doszlii do wniosku, że nie warto rywalizować między cyklami, więc zaczeli działać wspólnie. Ujednolicili regulaminy i stworzyli wspólną klasyfikację generalną. Aby móc powalczyć o podium w klasyfikacji ogólnej, należy wystartować w trzech dowolnych imprezach, niezależnie od tego czy jedna wchodzi w skład Pucharu,a inna Duathlonu na Wydmach.Obowiązkiem jest jednak stawić się na starcie w Łebie.

  


 

Najbliższy etap Pucharu Bałtyku w Duathlnonie oraz MTB

odbędzie się 13 sierpnia w Żukowie.  

 

 

 

 

 

 

Program zawodów


08.00 - 10.00 - zapisy, odbiór pakietów startowych
10.35 - otwarcie strefy zmian Duathlonu
10.45 - otwarcie sektora startowego Duathlonu
11.00 - start MTB MEGA
11.05 - start MTB MINI
11.08 - start Duathlonu
14.30 - dekoracje poszczególnych dystansów

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyświeleń: 1625

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ