Ferie zimowe w szkołach województwa pomorskiego rozpoczynają się już 27 stycznia 2018 roku. Z tej okazji przez dwa tygodnie będą odbywały się specjalnie zorganizowane zajęcia sportowe z m.in. piłki nożnej, hokeja podwodnego, czy też tenisa. 

Warunkiem uczestnictwa we wszystkich wyżej wymienionych zajęciach jest pisemna zgoda rodziców (opiekunów prawnych) lub zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do wzięcia udziału w zajęciach. 

Formularz zgody rodzica/opiekuna

 

HOKEJ PODWODNY

W dniach 29.01–02.02 oraz 5–9.02 Klub Hokeja Podwodnego Bałtyckie Foki zaprasza wszystkie dzieci i młodzież szkolną w wieku od 10-15 lat na zajęcia, które będą prowadzone na dnie basenu Pływalni Chełm! Na miejscu możliwe jest wypożyczenie sprzętu ABC (maska, płetwy, fajka) w ilości ograniczonej, zalecane jest więc posiadanie własnego. Sprzęt do gry w hokeja podwodnego zapewnia organizator. Uczestnictwo w zajęciach odbywa się na ogólnych zasadach akcji „Basen za zeta”, czyli ich koszt to zaledwie jedna złotówka. Z zajęć można skorzystać w godzinach 15:00 – 15:45. Obowiązuje limit 15 osób.

 

>>ZAPISZ SIĘ NA HOKEJ<<

 

TENIS

W dniach 29.01–02.02 oraz 5–9.02 zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez Lechia Tennis Club, przy ul. Traugutta 29. Zaplanowaliśmy aktywny program sportowo-rekreacyjny (tenis, sparingi tenisowe z rówieśnikami, unihokej, piłka nożna i inne), zabawy i animacje, zajęcia edukacyjne (gry i zabawy integracyjne, gry planszowe, konkursy). Warunkiem przystąpienia do zajęć jest posiadanie zmiennego obuwia oraz stroju sportowego. Sprzęt zapewnia organizator. Zajęcia są bezpłatne, wymagana jest wcześniejsza internetowa rejestracja.

 

>>ZAPISZ SIĘ NA TENIS<<

 

PIŁKA NOŻNA

Ferie piłkarskie z Klubem FC Sport Park w dniach 29.01–02.02 oraz 5–9.02 to sportowe przygody, w których dzieci poprzez śmiech i świetną zabawę, poznają podstawy zasad i technik grania w piłkę nożną. Uczestnicy będą mieli możliwość zwiększenia swojego poziomu świadomości nt. historii piłki nożnej, a także zwiększyć umiejętności pracy grupach. Treningi odbywać się będą na specjalnie przygotowanym boisku, dysponującym pełnym ogrzewaniem i zadaszeniem, znajdującym się przy ul. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego 13. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach 09:00 – 10:00! Na zajęciach wymagane jest obuwie zmienne oraz strój sportowy. W związku z ograniczoną ilością miejsc – 15 osób, konieczna jest wcześniejsza internetowa rejestracja

 

>>ZAPISZ SIĘ NA PIŁKĘ<<

 

SAUNA SUCHA

Poznaj moc relaksu i regeneracji podczas seansów w saunie suchej. Zapraszamy wszystkich na promocyjne (bezpłatne) seanse w saunie suchej uruchomionej na Pływalni Chełm. Podczas spotkania osoba prowadząca seans będzie polewała kamienie wodą z aromatem i mieszała powietrze dużym wachlarzem oraz ręcznikiem. Użycie specjalnych technik wachlowania będzie prowadziło do spotęgowania odczuwania ciepła i wzmożenia dobroczynnego działania temperatury na organizm. Po seansach dokładnie schłodzimy ciało i zrelaksujemy się na leżakach przy gorącej herbacie. Gorąco polecamy!

Seanse dostępne w dniach: 30 stycznia oraz 2, 4, 6, 9, 11 lutego w godzinach: wtorek i piątek 20:00; niedziela 19:00. Czas trwania do 60 minut. Limit: 8 osób. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja

 

>>ZAPISZ SIĘ NA SAUNĘ<<

 

 

Wyświeleń: 1364

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ