Do wyboru są dwa dystanse stricte rowerowe i jeden dystans łączący bieganie z kolarstwem. Organizatorzy już po raz kolejny zadbają o to, by trasa była przede wszystkim leśna, szeroka i przystosowana dla zawodników MTB. Puchar Bałtyku wyróżnia się na tle innych imprez szczególnie przygotowaniem miasteczka zawodów, strefy zmian, a takze profesjonalnym oznaczeniem i zabezpieczeniem ścieżek leśnych i przejazdów ulicznych.
 
 
Dla uczestników przewidziano odlewany kolorowy medal, posiłek regeneracyjny, prysznice, myjkę do rowerów i pakiety startowe z napojami.

 

Miejsce i data: 11.08.18, Kobylnica

DUATHLON
8 km biegiem + 25 km rowerem + 4 km biegiem

MARATON MTB MEGA
50 km rowerem

MARATON MTB MINI
25 km rowerem

 

Koszt zapisu do 28 lipca to 60 zł na Duathlon i 40 zł na MTB Mega i Mini.
 
 
Impreza odbędzie się w Kobylnicy, gdzie przy boisku nieopodal Centrum Usług Wspólnych powstanie rozbudowana strefa zmian i ustawione zostanie całe miasteczko zawodów. Do tego już od piątku będą trwały przygotowania trasy, a organizatorzy dopilnują, by każdy jej fragment i każdy zakręt był dobrze oznakowany, a także by nie wystąpiły po drodze żadne niespodzianki.  
 
Profil trasy rowerowej: 
 
 
Warto też zerknąć na relację z zeszłego roku i zobaczyć, na własne oczy, jak wyglądają imprezy Pucharu Bałtyku:
 
Wyświeleń: 3026

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ