Już 25 maja w Kobylnicy odbędzie się duże rodzinne wydarzenie, podczas którego amatorzy i entuzjaści najróżniejszych sportów będą czuli się jak ryba w wodzie. Przewidziano pokazy sztuk walki, gotowanie, występy cheerleaderek, mecz piłkarski i oczywiście biegi dla dzieci i bieg na 5 km czyli Szybką Piątkę!

Szybka Piątka to bieg i marsz nordic walking na urozmaiconej trasie, prowadzącej częściowo po ulicach, częściowo po drogach polna. Sam dystans 5 km to dystans dosłownie dla każdego, zarówno dla tych, którzy trenują regularnie i chcą sprawdzić swoje możliwości na stosunkowo krótkiej trasie, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem i zwyczajnie najlepiej czują się na takim odcinku. Tu nie ma limitu czasu, a każdy uczestnik otrzyma na mecie porządny, odlewany medal!

 

Organizatorzy gwarantują też gorące leczo dla każdego uczestnika Dnia Sportu, dostęp do siłowni i konsultacje z fizjoteraputami, dodatkowo można będzie zakupić kawę lub herbatę. 

 

Poza biegiem i marszem głównym 25 maja odbędą się również bezpłatne biegi dla dzieci i młodzieży na zróżnicowanych dystansach w aż 6 kategoriach – mile widziane są również maluchy, które mogą pobiec z rodzicami. Każdy z młodych biegaczy również otrzyma medal na mecie, a najlepsze trójki staną na podium i odbiorą puchary! Dla dzieci zaplanowano sporo dodatkowych atrakcji, takich jak dmuchane zjeżdżalnie, pokazy, naukę tańca, konkurs hula-hop, animacje sportowe.

Dzień sportu w Kobylnicy to także sporo innych atrakcji, po biegu odbędą się pokazy Cheerleadres Maxi Senior, „Patelnia Plenerowa” – czyli pokaz kulinarny prowadzony przez uczestniczkę programu Bake Off i Master Chef – Justynę Pilichowską, pokaz sztuk walki przygotowany przez klub Karate-Ju jitsu pokaz pole dance z warsztatami, walki mieczami samurajskimi, strzelanie z łuku dla dzieci i dorosłych, trening sprawnościowy, warsztaty zumby a także mecz Kobylnica – Reszta Świata i KS Słupia Kobylnica – Leśnik Cewice. 

Zapisy na biegi: https://elektronicznezapisy.pl/event/3413/strona.html

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1996692983968130/

Wyświeleń: 1478

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ