Najwyższy czas, by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i ponownie wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie. Jest to jeden z najbardziej obleganych biegów patriotycznych w mieście.

Organizatorzy, czyli The North Event i MOSiR Sopot, przygotowali dla uczestników 4,5 km po najbardziej reprezentatywnych terenach Sopotu, czyli po plaży i alejkach w centrum.

ZAPISY

W Sopocie pobiegniemy już 10 listopada, ten start nie będzie więc kolidował z innymi niepodległościowymi biegami ;)

Każdy z zawodników otrzyma na mecie pamiątkowy medal, a najszybsi w kategorii open puchary - cel imprezy to przede wszystkim integracja mieszkańców i zwiększanie świadomości patriotycznej społeczeństwa.

Zostaną wyróżnione trzy strefy startowe:

  • biała – dla uczestników ubranych w białe stroje*,
  • czerwona – dla uczestników ubranych w czerwone stroje*,
  • mieszana – dla uczestników ubranych dowolnie.

Zawodnicy z białej i czerwonej strefy będą startowali w dwóch liniach, równolegle do siebie. Zawodnicy ze strefy mieszanej wystartują na końcu. By wystartować w danej strefie, trzeba być ubranym pod kolor danej strefy. Organizator nie zapewnia odpowiednich strojów.

*przy zapisach istnieje możliwość dokupienia białej lub czerwonej bawełnianej koszulki z logo imprezy w cenie 25 zł. Zamówienia można składać ostatecznie do dnia 3.11.2019 r.

!!! PROMOCJA !!!

przy opłaceniu startu do 4 września koszulka w cenie 20 zł

Strona www biegu: http://biegniepodleglej.pl/

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2343135735783812/

Fanpage biegu: http://facebook.com/BiegNiepodleglej

Wyświeleń: 1215

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ