Mimo, że do maja jeszcze daleko, to warto już jesienią zaplanować wiosenne starty w zawodach  zdj biegowych. Powodów jest kilka. Przede wszystkim zawodnicy mają kilka miesięcy na przygotowania do startu. Drugi aspekty to względy czysto finansowe – bardzo często w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zapisów opłaty startowe są najniższe. I tak jest w przypadku szóstej edycji Sztafety Firm, imprezy która odbędzie się w ostatnią sobotę maja (23.05.2020) na terenie kampusu AWFiS Gdańsk. Chętne firmy już mogą zgłaszać swoje drużyny do startu.


Sztafeta Firm to bieg sztafetowy skierowany do pracowników pomorskich firm, instytucji, korporacji. W zawodach biorą udział pracownicy różnego szczebla, często ramię w ramię rywalizują ze sobą  menedżerowie, praktykanci, dyrektorzy, specjaliści. Nieformalna atmosfera sprzyja integracji. Tej wewnątrz firmy, jak i z innymi drużynami. Oprócz zmagań biegowych, drużyny mają okazję wziąć udział w Pikniku Firmowym, który przez lata stał się strefą networkingową.


„Wśród uczestników tegorocznej Sztafety Firm było wielu naszych klientów, m.in. Bank BPH. Zawody były okazją, by nasi partnerzy poznali nas również przy okazji sportowych emocji i w niezobowiązujących relacjach. Uważamy, że dzięki temu jesteśmy jeszcze ciekawszym partnerem biznesowym. Głęboko wierzę, że ten wspólnie spędzony czas jest dobrą zapowiedzią do zbudowania relacji z tymi, którzy nie mieli okazji nas jeszcze poznać.” – powiedziała Emilia Ćwiklińska, z trójmiejskiej firmy Global Service Przeprowadzki, uczestniczka tegorocznej Sztafety Firm.


W zawodach startują 4-osobowe drużyny. Firma może wystawiać dowolną ilość sztafet, które mogą być damskie, męskie lub mieszane, jednak łączny limit to 250 drużyn.


zdj1Każda sztafeta do pokonania będzie miała łącznie 15 km: dwie pierwsze osoby pobiegną po 2,5 km, dwie kolejne po 5 km. Trasa prowadzić będzie przez kampus AWFiS, a start, strefa zmian i meta zlokalizowane będą na stadionie lekkoatletycznym.


Każda drużyna w pakiecie startowym otrzyma lunch box, numery startowe, zwrotną pałeczką sztafetową do pomiaru czasu, trofeum sportowe (po zawodach), a także możliwość ekspozycji swojego banera reklamowego podczas imprezy.


W przyszłym roku imprezą towarzyszącą ponownie będą biegi dla dzieci i młodzieży Baltic Kids Run. Najmłodsi wystartują na dystansie 4 x 400 m, a każdy z zawodników otrzyma pamiątkowy medal oraz dyplom.


Sztafeta Firm to także działania charytatywne. Po raz kolejny partnerem imprezy została Fundacja Hospicyjna. Każdy z zawodników będzie mógł wesprzeć organizację oraz dowiedzieć się więcej na temat przeprowadzanych akcji charytatywnych.


Zapisy na zawody już zostały uruchomione. Drużynę rejestruje kapitan wypełniając formularz zgłoszeniowy (https://elektronicznezapisy.pl/event/4347.html).


Opłaty na 6. Pomorską Sztafetę Firm wynoszą:
- 300 zł netto od drużyny lub 380 zł netto ze strefą namiotową – płatne do 31.12.2019,
- 350 zł netto od drużyny lub 430 zł netto ze strefą namiotową – płatne od 1.01.2020 do 13.05.2020.

Wyświeleń: 1124

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ