Weź udział w wyjątkowym wirtualnym charytatywnym biegu (i nie tylko biegu)  PROSTO DO CELU dla Oli.
Biegu , który organizuje biegająca mama z biegającymi lub zabieganymi przyjaciółmi, aby wspomóc zbiórkę na operację kręgosłupa i rehabilitację 14-letniej Oli.
Zgłoś się, zdecyduj na bieg lub inne sportowe wyzwanie. Jeśli pobiegniesz, wybierz na jakim dystansie. A jeśli nie biegasz, zdecyduj jaką podejmiesz inną aktywność fizyczną.
Zasady są proste:  zapisz się (https://elektronicznezapisy.pl/event/5152/strona.html), wpłać opłatę startową za pomocą zrzutki.pl do 10 października zrealizuj plan.

Po ukończeniu biegu umieść screen lub zdjęć z biegu na FB Prosto do celu. Wirtualny bieg charytatywny i pod wpisem dotyczącym podsumowania biegu. Albo prześlij  mailowo: prostodocelu2020@gmail.com


Zdobędziesz  medal, który prześlemy pocztą. Masz też szansę na  jedną wielu z nagród w konkurencjach dodatkowych lub w wyniku losowania.

Biegniemy oddzielnie, pomagamy wspólnie.

Wyświeleń: 1321

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ