gdynia terminal runBieganie stało się jedną z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. O jego powszechności świadczą licznie organizowane biegi ulicami miast. Z czasem pojawiły się także biegi o specjalnych wymaganiach, z przeszkodami terenowymi lub z trasą przebiegającą przez niedostępne na co dzień tereny.

Suwnice kontenerowe i place składowe wypełnione kontenerami na stałe wpisane są w panoramę miasta Gdyni i znane każdemu jej mieszkańcowi. Terminal kontenerowy nigdy nie śpi, zawsze jest w ruchu, pracuje 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Ze względu na niedostępny charakter miejsca niewielu osobom dane było odwiedzić tak wyjątkowy teren, przejść się aleją pomiędzy 5 warstwami kontenerów, czy przespacerować pod nogami suwnicy kontenerowej. Czas to zmienić.

W niedzielę 15 sierpnia 2021 Hutchison Ports Gdynia (GCT) oraz Ocean Network Express (O.N.E.) planują na terenie terminalu GCT organizację zawodów biegowych.

ONE GTC Terminal Run 2021

Planowany jest start na dwóch dystansach: o godzinie 18:00 na 1 milę morską oraz o 19:00 na 5 km.

W czasie biegu planowana jest również aukcja charytatywna ciekawych przedmiotów.

Wydarzenie zorganizowane zostanie z pomocą sponsorów z branży transportowo – morskiej: Zarząd Morskiego Portu Gdynia, Uni-logistics, Pol-Agent, Speedway Freight Services, ECU Worldwide, Morska Agencja Gdynia, Loconi Intermodal.

Sponsorzy Terminal Run 2021

Przed kompleksem bramowym na ul. Gołębiej ustawione zostanie podium, scena z oprawą muzyczną, punkty z napojami oraz namioty sponsorów (m.in. strefa relaksu z leżakami). Na teren terminalu wstęp będą mieli jedynie zarejestrowani i wylegitymowani biegacze.

Gdynia Terminal Run 

Zachęcam do śledzenia strony wydarzenia na portalu Facebook pod nazwą: „ONE Terminal RUN Gdynia Hutchison Ports 2021”, gdzie znajdują się dokładne informacje o imprezie oraz dostępnych pakietach startowych.

Komercyjna sprzedaż pakietów startowych (prawo startu, medal, ciekawy zestaw praktycznych prezentów od sponsorów) w cenie 69zł odbywa się na stronie:

zapisz się Gdynia terminal run 2021

 

Zapraszamy!

Wyświeleń: 841

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ