23 października w gminie Kobylnica odbędzie się kolejny etap Korony Północy Polski, tym razem będą to zawody o randze Mistrzostw Polski. Zawodnicy zmierzą się z 5 km przełajową trasą, na której będą rywalizować na 5, 10 lub 21 km. Jak na zawody nordic walking w pełnym wymiarze przystało, nie zabraknie też sędziów, którzy będą czuwać nad przebiegiem całej rywalizacji.

Kobylnica

Gmina Kobylnica to miejsce, w którym regularnie, rokrocznie odbywają się starty z kijami, trasy wybierane są jednak rotacyjnie. Tym razem przyszedł czas na miejscowość Zagórki, dzięki czemu uczestnicy będą mieli okazję, by powalczyć na jednym z dwóch wytyczonych szlaków w okolicy. Trasa ta nie jest wymagająca pod względem ukształtowania terenu, za to doskonale odpowiada potrzebom kijkarzy, którzy będą poruszać się głównie po szutrowych drogach, mijając pola, przechodząc przez las i przy samym brzegu malowniczego Jeziora Zbyszewo.

Dzięki naszym sponsorom: firmie Polipack oraz Herbapol, Wasze pakiety będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Zarówno te dla zawodników startujących w Zagórkach jak i wirtualnie. Dodatkowo do części uczestników będących fizycznie na zawodach trafią pakiety od Brubeck-a oraz Polar-a.

Plakat Bobylnica Mistrzostwa Polski Nordic Walking 2021

Na imprezie jak zwykle nie zabraknie medali, dużej liczby pucharów i posiłku regeneracyjnego. Co jednak ważniejsze, nie zabraknie też sportowych emocji na bardzo wysokim poziomie, które są nieodłącznym elementem imprez tej rangi. Mistrzostwa Polski to jednak nie tylko walka o najwyższe miejsca na podium, ale też dobra zabawa, promocja ruchu na świeżym powietrzu i rekreacji. Dlatego też w Zagórkach znajdzie się miejsce zarówno dla wytrawnych sportowców, jaki amatorów, czerpiących po prostu przyjemność z chodzenia.

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/5404/strona.html

Wyświeleń: 906

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ