plakat pączkaWielkimi krokami zbliża się nasze narodowe święto łasuchów – mamy więc dwie opcje, możemy najeść się pączków i narzekać na pełne brzuchy lub wybrać się do Kobylnicy, najeść pączków i wybiegać nadmiar kalorii. Która opcja brzmi bardziej kusząco? 24 lutego o godzinie 18:00 na boisku sportowym w Kobylnicy startuje Bieg Pączka!

Impreza polega na intensywnym bieganiu przez 20 minut na wyznaczonych pętlach – bieg tej długości o przeciętnym natężeniu pozwala na spalenie około 300 kcal, czyli równowartości kalorycznej jednego pączka. Od sygnału wystrzału zaczyna się zabawa, ten kto pokona najwięcej okrążeń w wyznaczonym czasie, wygrywa!

Starty podzielone są na bieg dla dzieci, który rusza o 18:00, bieg dla kobiet, o 18:30 i bieg mężczyzn, o 19:00. Na zawodników na mecie będzie czekał smakowity medal w kształcie pączka z posypką, a na najlepszych w kategorii mężczyzn, kobiet, chłopców i dziewcząt dodatkowo puchary. To tłusty czwartek, na imprezie oczywiście nie zabraknie też pączków!

Wciąż możesz dopisać się do listy startowej! Wejdź na stronę https://elektronicznezapisy.pl/event/6675/strona.html i świętuj bez ograniczeń!

 zapisz się bieg pączka Kobylnica

Wyświeleń: 795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ