Zarówno amatorów, jak i zapalonych profesjonalistów biegania w Polsce nie brakuje. Do grona biegaczy z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc, dołączają setki kolejnych entuzjastów z różnych pobudek. Bieganie to w końcu sport, który nie wymaga specjalistycznego sprzętu czy partnera, choć niewątpliwie imprezy biegowe cieszą się niemałą popularnością. Pozwalają na zdrową rywalizację, wymianę doświadczeń, nawiązanie nowych znajomości z ludźmi podobnymi do nas, a także wypróbowanie swoich możliwości i to właśnie sprawia, że są tak bardzo popularne.

Małe i duże imprezy biegowe w Polsce

O popularności biegania może świadczyć już, chociażby ilość wydarzeń biegowych organizowanych w Polsce. Nie brakuje ich ani w dużych miastach, ani w malutkich miejscowościach. Niezależnie od skali imprezy biegacze z całej Polski chętnie startują w zawodach, a w 2019 roku aż 98 tysięcy z nich dobiegło do mety 10 największych imprez biegowych. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba stale rośnie i nie zamierza się zatrzymać w najbliższym czasie.

Na naszej stronie znajdą Państwo wykaz imprez biegowych w Polsce, które odbędą się w najbliższym czasie zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Niektóre z nich to wydarzenia okolicznościowe, inne charytatywne, a jeszcze inne po prostu celebrują wspaniały sport, jakim jest bieganie. Obok konkretnego wydarzenia biegowego mogą Państwo zobaczyć, kiedy dokładnie się odbywa, ile osób się na nie zapisało, a także mogą Państwo dołączyć do grona uczestników w kilku prostych kliknięciach. Celem, który przyświeca naszej działalności, jest ułatwienie Państwu dotarcia do informacji na temat interesujących Państwa imprez biegowych w Polsce oraz uproszczenia procesu zapisu i ewentualnej płatności.

Wszystkie informacje o wydarzeniach biegowych w jednym miejscu

Jesteśmy tu dla Państwa i robimy wszystko, by mogli Państwo znaleźć wszystkie informacje na temat imprez biegowych w jednym miejscu. Na stronie konkretnego wydarzenia mogą się Państwo dowiedzieć, gdzie i kiedy się ono odbywa, do kiedy można się na nie zapisać, ile uczestników może wziąć w nim udział, a także ilu już go zadeklarowało. Informacje na temat imprez biegowych w Polsce uwzględniają ponadto szczegółowy harmonogram wydarzenia i trasę biegu, wysokość opłaty za uczestnictwo, jeżeli taka obowiązuje, nazwę i dane organizatora oraz kontakt do niego, jak również regulamin imprezy. Na naszej stronie mogą się Państwo także zapoznać z informacjami na temat klasyfikacji, pomiaru czasu, zasad uczestnictwa i nagród. Wierzymy, że nasze działania pozwolą wziąć udział w imprezach biegowych w Polsce jeszcze większej ilości uczestników. Wyżej wymienione informacje znajdą Państwo u nas zawsze wtedy, gdy zostaną one udostępnione przez organizatora.

Jak zapisać się na imprezy biegowe?

Zgłoszenie chęci uczestnictwa w wydarzeniach biegowych jest na naszej stronie niezwykle proste. Wystarczy utworzyć bezpłatne konto, a następnie zalogować się, by móc skorzystać z możliwości zapisu, a także wnieść odpowiednią opłatę za uczestnictwo w imprezie, jeżeli jest ona wymagana przez organizatora. Dbamy o to, by korzystanie ze strony było jak najbardziej intuicyjne, dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, żeby była w pełni przejrzysta i czytelna. Konto w naszym serwisie posiada już ponad 68 tysięcy biegaczy, a każdego dnia dołączają do nas kolejni pasjonaci tego wyjątkowego sportu. W ramach posiadanego konta każdy może tworzyć własną historię startów w imprezach biegowych, a tym samym monitorować swój rozwój i osiągnięcia. Na naszej stronie przygotowaliśmy dla Państwa filmiki instruktażowe, które ułatwią Państwo założenie konta oraz rejestrację na wszystkie wydarzenia biegowe.

Do współpracy zapraszamy również organizatorów

Naszą misją było stworzyć miejsce, które umożliwi i usprawni wymianę informacji między organizatorami imprez biegowych w Polsce a biegaczami. Z tego powodu nasz komunikat kierujemy również do wszelkich podmiotów organizujących, które chciałyby dotrzeć do szerszego grona odbiorców oraz ułatwić potencjalnym uczestnikom zdobycie niezbędnych informacji o wydarzeniu, a także zgłoszenie swojego uczestnictwa. Każdy organizator może założyć konto w naszym serwisie, a następnie utworzyć formularz zgłoszeniowy i ustalić kwestie związane z wydarzeniem biegowym w panelu zarządzania. Na organizatorów imprez biegowych w Polsce również czeka stosowny film instruktażowy, dzięki którym dotarcie do pasjonatów biegania stanie się jeszcze prostsze. Jeżeli są Państwo organizatorami, którzy jeszcze nie współpracowali z naszym serwisem, prosimy o przesłanie regulaminu wydarzenia na nasz adres e-mail. Zajmiemy się publikacją imprezy w ciągu 3 dni, a podczas rozmowy telefonicznej szczegółowo wytłumaczymy Państwu, jak skutecznie i sprawnie obsługiwać nasz serwis.

Wierzymy, że dzięki naszej stronie imprezy biegowe w Polsce będą się zawsze cieszyć niegasnącą popularnością i przyciągną jeszcze większą ilość biegaczy niż dotychczas. Zapraszamy do skorzystania z serwisu, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu!
# Nazwa
1. Karwia, "WARSZTATY FITNESS I ŻYWIENIA" Zapisz się
2. Bytom, "X Bytomski Bieg Świętych Mikołajów " Zapisz się
3. Nowy Staw, "Bieg Św. Mikołaja Akcja dobroczynna na rzecz Hospicjum Pomorze Dzieciom" Zapisz się
4. Katowice, "IX BIEG MIKOŁAJKOWY W KATOWICACH" Zapisz się
5. Leśniczówka Bielawki, "Mikołajkowy Charytatywny Bieg i Marsz NW" Zapisz się
6. Łódź, "Xmas Run 2022 z Markami Aptecznymi" Zapisz się
7. Mikołajki, "I Mikołajkowy Bieg na 6 Łap na 5km" Zapisz się
8. Mikołajki, "VIII Półmaraton Mikołajkowy w Mikołajkach" Zapisz się
9. Mikołajki, "XVI Mikołajkowe Biegi Uliczne - Mikołajkowa Dyszka" Zapisz się
10. Gardeja, "Piernikowa Piątka z GGB" Zapisz się
11. Malbork, "POWIATOWA MALBORSKA LIGA BIEGOWA I NORDIC WALKING ETAP 2/4" Zapisz się
12. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - grudzień" Zapisz się
13. Stegna, "Finał GRAND PRIX CROSS POLSKA 2022" Zapisz się
14. Gdańsk, Pszczółki, cała Polska, "Bieg do Miodu - VIII Edycja 2022" Zapisz się
15. Gdańsk, "Bieg Anioła - stacjonarnie" Zapisz się
16. Malbork, "Bieg z okazji 10-lecia grupy Beztlenowi Malbork" Zapisz się
17. Kazimierz Biskupi, "Nocny IV Bieg po Puszczy Bieniszewskiej gRUNt" Zapisz się
18. Gdynia, "VII Bieg Sylwestrowy" Zapisz się
19. Sztum, "V SZTUMSKI SYLWESTROWY BIEG WIECZORNY i MARSZ NORDIC WALKING" Zapisz się
20. Sopot, "Bieg Noworoczny 2023" Zapisz się
21. Kuchary Królewskie, "X Bieg Zimowego Dziadka" Zapisz się
22. Wejherowo, "Zimowy Festiwal Ultra Way" Zapisz się
23. Złotów, "VI Złoty Bieg w ramach 31 Finału WOŚP w Złotowie" Zapisz się
24. Władysławowo-Puck, "VIII Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera"" Zapisz się
25. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej" Zapisz się
26. Piła, "VIII Bieg Tropem Wilczym w Pile" Zapisz się
27. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
28. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
29. Podkowa Leśna., "Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i Nordic Walking." Zapisz się
30. Jastrzębia Góra, "II Biegi po Schodach 1/2" Zapisz się
31. Rumia, "Bieg i Marsz Zająca" Zapisz się
32. Rumia, "Biegi dzieci - Dokoń Zająca" Zapisz się
33. Stilo, "Ultra Stilo 3 - 2 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się
34. Wejherowo, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2023" Zapisz się
35. Chłapowo, "II Biegi po Schodach 2/2" Zapisz się
36. Władysławowo, "X Bieg Północy i V Marsz Północy" Zapisz się
37. Szpęgawsk - Leśniczówka, "V Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2023" Zapisz się
38. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2023" Zapisz się
39. Władysławowo - Rozewie, "IV Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" Zapisz się
40. Półwysep Helski, "XIII Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VIII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
41. Giełczyn k. Łomży, "VII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
42. Władysławowo, "II Bieg Bohaterów Kaszubskich" Zapisz się
43. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VIII Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
44. Milanówek, "Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Ulicznych i Nartorolkach." Zapisz się
45. Sopot, "Bieg Niepodległości" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ