# Nazwa
1. Sopot, "Bieg INKI" Zapisz się
2. Rypin, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
3. Tczew, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
4. Dzierzgoń, "Tropem Wilczym III Bieg w Dzierzgoniu, Pamięci Żołnierzy Wyklętych " Zapisz się
5. Rumia, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Zapisz się
6. Reda, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
7. Skórcz, "VIII Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny” - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY / BIEGOWE GRAND PRIX KOCIEWIA" Zapisz się
8. Sopot, "Zimą Biegaj z MOSiR na 8 km" Zapisz się
9. Skarszewy, "IX Borówno Cross - Bieg wokół Jeziora Borówno Wielkie i marsz Nordic Walking - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
10. Gdańsk, "RUNGDN #1 Sobieszewo" Zapisz się
11. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Pruszcz Gdański i "5 nad Radunią"" Zapisz się
12. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Pruszcz Gdański - sztafety" Zapisz się
13. Sopot, "VI Zlot Morsów w Sopocie „TOPIENIE MARZANNY” W SOPOCIE" Zapisz się
14. Starogard Gdański, "40. Bieg Szpęgawski z AQ" Zapisz się
15. Skorzewo koło Kościerzyny , "VI BIEG DO PUSTEGO GROBU " Zapisz się
16. Rajkowski Młyn, "Pelplin Forest Run" Zapisz się
17. Gdańsk, "RUNGDN #2 Jasień" Zapisz się
18. Piaśnica, "XVI Bieg Piaśnicki" Zapisz się
19. Rumia, "Bieg przez dzieje na 800-lecie Rumi" Zapisz się
20. Strzembowo, "VII Bieg Wiosny - Tustań 2024" Zapisz się
21. Gniew, "Veolia Run - 5 km biegiem po Gniewie - V edycja - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
22. Sopot, "Bieg Granicami Sopotu na 21 km" Zapisz się
23. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk - sztafety 2 osobowe" Zapisz się
24. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk - sztafety 3 osobowe" Zapisz się
25. Gdańsk, "Nocny Duathlon w Porcie Lotniczym Gdańsk" Zapisz się
26. Gdańsk, "Cross Duathlon Gdańsk 2024" Zapisz się
27. Tczew, "SILGAN Ćwierćmaraton 2024" Zapisz się
28. Żukowo, "32. Żukowski Przełaj 6 km + Biegi Dzieci" Zapisz się
29. Stilo, "Ultra Stilo 4 - 3 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się
30. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" Zapisz się
31. Sztum, "XXXI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja pod Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Sztum" Zapisz się
32. Sztum, "Marsz Nordic Walking 5 km w ramach XXXI Sztumskiego Biegu Solidarności 3 Maja 2024" Zapisz się
33. Kościelna Jania, "XXIX Biegi Jana z Jani " Zapisz się
34. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” – 8,2 km" Zapisz się
35. Sztutowo, "Bieg i Marsz Pamięci Ofiar KL Stutthof" Zapisz się
36. Tczew, "II Bieg Tapflo - Dycha z pompą" Zapisz się
37. Szczenurze, "III Bieg Leśnika" Zapisz się
38. Kraków - Zakopane, "Maraton pieszy 108 Kraków - Zakopane" Zapisz się
39. Hajnówka, "21. Półmaraton Hajnowski" Zapisz się
40. Olecko, "XI Olecka Trzynastka" Zapisz się
41. Strzebielino, "X Półmaratonu Wrotkarskiego o Puchar Wójta Gminy Łęczyce" Zapisz się
42. Gdańsk, "Climate Classic Gdańsk 2024" Zapisz się
43. Złotów, "Bike Krajna 2024" Zapisz się
44. Sopot, "6. Pomorska Sztafeta Firm" Zapisz się
45. Gdańsk, "RUNGDN #3 Oliwa" Zapisz się
46. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” -7,7 km" Zapisz się
47. Łomża , "VI Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w Nocnym Biegu Ulicznym." Zapisz się
48. Wydminy, "Maraton Wydminy 30.05-1.06.2024" Zapisz się
49. Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Biegi przełajowe dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
50. Działdowo, "Hoffer Triathlon Działdowo" Zapisz się
51. Działdowo, "Hoffer Triathlon Działdowo - sztafety" Zapisz się
52. Tuszkowy, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2024 2/3" Zapisz się
53. Kopalino, "Bieg Dwie Wieże" Zapisz się
54. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - 14,3 km" Zapisz się
55. Stare Pole, "III BIEG „DZIECIAKI BIEGAJĄ” " Zapisz się
56. Kościerzyna, "Kaszëbë Runda 09/06/2024 Kościerzyna - PROFESOR 200 km" Zapisz się
57. Kościerzyna, "Kaszëbë Runda 09/06/2024 Kościerzyna - MAGISTER 70 km" Zapisz się
58. Elblag, "Mini Bieg Piekarczyka" Zapisz się
59. Kościerzyna, "Kaszëbë Runda 09/06/2024 Kościerzyna - MATURA 50 km " Zapisz się
60. Kościerzyna, "Kaszëbë Runda 09/06/2024 Kościerzyna - DOKTOR 125 km" Zapisz się
61. Pelplin, "Bieg Papieski" Zapisz się
62. Puck, "PGK StoneMan Triathlon Puck 2024" Zapisz się
63. Puck, "PGK StoneMan Triathlon Puck 2024 - sztafety" Zapisz się
64. Elblag, "XV Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
65. Kwidzyn, "Kwidzyńska ZaDyszka - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
66. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2024 3/3" Zapisz się
67. Warszawa, "VII Krwiobieg 10 km" Zapisz się
68. Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 105 km" Zapisz się
69. Władysławowo, "XI Bieg i VI Marsz Północy" Zapisz się
70. Warszawa, "VII Krwiobieg - sztafety" Zapisz się
71. Warszawa, "VII Krwiobieg - wersja wirtualna - Idę - biegnę - wspieram " Zapisz się
72. Warszawa, "VII Krwiobieg Ultramaraton 50 km" Zapisz się
73. Szpęgawsk, "VI Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk" Zapisz się
74. Warszawa, "VII Krwiobieg - biegi dziecięce" Zapisz się
75. Warszawa, "VII Krwiobieg 5 km, 5km Nordic Walking " Zapisz się
76. Kartuzy, "Kaszubski Gravel Kartuzy - III edycja" Zapisz się
77. Sopot, "Super Sprint Triathlon Sopot" Zapisz się
78. Zblewo, "Bieg Uliczny - 5 km - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
79. Sopot, "Aquathlon i Biegi Malucha Sopot" Zapisz się
80. Tczew, "Tczew na „5” z Flex Poland" Zapisz się
81. Kurzętnik, "Triathlon Kurzętnik" Zapisz się
82. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2024 - KIDS" Zapisz się
83. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN HUTCHISON PORTS GDYNIA 2024" Zapisz się
84. Gdynia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2024 " Zapisz się
85. Kwidzyn, "Maraton Leśny Kwidzyn" Zapisz się
86. Gniew, "X Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw" Zapisz się
87. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej 2024" Zapisz się
88. Iława, "GRAVELIADA 2024 - ULTRAMARATON" Zapisz się
89. Skórcz, "XVII Iglotex Bieg Czterech Jezior - KOCIEWSKI CYKL BIEGOWY 2024 - ETAP 5" Zapisz się
90. Rozewie, "V Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca. Memoriał Franciszka Sojki" Zapisz się
91. Kamień, "LUK-Connect StoneMan Triathlon Szemud 2024" Zapisz się
92. Kamień, "LUK-Connect StoneMan Triathlon Szemud 2024 - sztafety " Zapisz się
93. Charbrowo, "IX Magiczny Bieg Przy Pochodniach" Zapisz się
94. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Zapisz się
95. Leśnice k/ Lęborka, "Lęborski Dzikus" Zapisz się
96. Jastarnia, "XIV Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, IX Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
97. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
98. Tczew, "IV Bieg Na Dystansie 10 km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu IV Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2024" Zapisz się
99. Zblewo, "VI Bieg o Puchar Wójta - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
100. Giełczyn k. Łomży, "VIII Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
101. Obliwice, "42 Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera" Zapisz się
102. Władysławowo, "III Bieg Bohaterów Kaszubskich" Zapisz się
103. Kobylnica, "Puchar Kobylnicy - Kręcimy kółka na dwóch kółkach" Zapisz się
104. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
105. Stare Pole, "V Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking „Żyj Zdrowo”" Zapisz się
106. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IX Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
107. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
108. Hel - Jastarnia - Rozewie, "VII Maratońskie Sztafety Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
109. Gdańsk, "62. Bieg Westerplatte" Zapisz się
110. Kuźnica - Rozewie, "VI Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
111. Owidz, "XI Grodzisko Cross - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
112. Kartuzy, "Kaszubski Gravel Kartuzy - IV edycja" Zapisz się
113. Gdańsk, "IV Ultras Oliwski Bieg Wokół Radości" Zapisz się
114. Wojciechowo, "III Bieg Pod Wiatrakami" Zapisz się
115. Warlubie, "XLI Bieg Pamięci Bronisława Malinowskiego - VII Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
116. Lubiszewo, "Lubiszewska Dycha" Zapisz się
117. Będomin, "XLII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
118. Sopot, "Sopocka Jesień – bieg na 7 km" Zapisz się
119. Osie, "XXXV Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego (VII Biegowe Grand Prix Kociewia 2024) VIII Mistrzostwa Polski Kolejarzy" Zapisz się
120. Skuły, "10 Dycha Strażacka" Zapisz się
121. Rumia, "XXXIX Bieg Pokoju - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
122. Tczew, "XXXIII Bieg SAMBORA" Zapisz się
123. Trąbki Wielkie, "3. Ekologiczna 5-tka - 7 Biegowe Grand Prix Kociewia" Zapisz się
124. Gdańsk, "RUNGDN #4 Hevelianum" Zapisz się
125. Tczew, "XII Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Doliny Wisły - Półmaraton Powiatu Tczewskiego i VII Maraton Powiatu Tczewskiego" Zapisz się
126. Gdańsk, "Bieg Niepodległości z Portem Gdańsk" Zapisz się
127. Sopot, "Sopocki Bieg Niepodległości" Zapisz się
128. Gniew, "Gala Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Biegach Ulicznych 2024" Zapisz się
129. Charbrowo, "IV Bieg z Patriotycznym Sercem" Zapisz się
130. Gdańsk, "VII Bieg Anioła" Zapisz się
131. Stilo, "Ultra Stilo 5 - 4 Mistrzostwa Polski w 24 godzinnym Marszu Nordic Walking - złam stówkę na majówkę" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ