Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Rozwadowski Bartosz Warzenko Polska 80km 299.00 PLN
2 Jerzy Bartosz Sierosław Polska 160km opłacono BM
3 Stanuch Sławomir Warszawa Polska 80km 299.00 PLN
4 Leszek Paweł Laseczno Małe 82a Polska 80km - start w parze Grupa Dwa Koła Iława 509.00 PLN
5 Adamski Błażej Września Polska 80km opłacono BM
6 Schultz Patryk Grudziądz Polska 80km opłacono BM
7 Klemarczyk Adam Klemarczyk SIERPC Polska 160km opłacono BM
8 Zygowska Agnieszka Grudziądz Polska 80km opłacono BM
9 Kulesza Dorota Warszawa Polska 160km - start w parze BGK opłacono BM
10 Kaźmierczak Łukasz Bogucin Polska 160km opłacono BM
11 Małecki Rafał Gdańsk Polska 80km opłacono BM
12 Gawza Stanisław Gołdap Polska 80km - start w parze opłacono BM
13 Maderski Sebastian Olsztyn Polska 260km Trylinka Olsztyn opłacono BM
14 Bielawska Alicja Warszawa Polska 80km 299.00 PLN
15 Budka Patryk Ustka Polska 80km SPIE Sport Team opłacono BM
16 Górski Michał Gdańsk Polska 80km SPIE Sport Team 299.00 PLN
17 Gruźlewski Adam Pruszcz Gdański Polska 80km SPIE Sport Team opłacono BM
18 Budzeń Karol Gdańsk Polska 80km opłacono BM
19 Zieliński Tomasz Śladow Polska 160km opłacono BM
20 Weydmann Hubert Myszyniec Polska 80km - start w parze opłacono BM
21 Guzdraj Michał Płock Polska 160km opłacono BM
22 Adamiak Piotr Warszawa Polska 80km Biegam z Idea Kuchni opłacono BM
23 Piecek Jakub Poznań Polska 160km opłacono BM
24 Biel Karolina Poznań Polska 160km Boho Team opłacono BM
25 Pieńkos Agata warszawa Polska 160km PLUS 419.00 PLN
26 Rygielski Kacper Toruń Polska 80km opłacono BM
27 Strawiński Marek Toruń Polska 160km opłacono BM
28 Jankowski Marcin Toruń Polska 80km opłacono BM
29 Podbielski Karol Warszawa Polska 80km PLUS 299.00 PLN
30 Kowalski Michał Gdańsk Polska 80km PZU Sport Team opłacono BM
31 Majcherczak Damian Iława Polska 80km 299.00 PLN
32 Głodowski Mirosław Toruń Polska 80km opłacono
33 Nosowski Jacek Warszawa Polska 260km Team29er.pl opłacono
34 Drzymkowski Artur Warszawa Polska 260km Team29er.pl opłacono
35 Kułakowsska Nataia Warszawa Polska 80km opłacono
36 Jarka Sylwia Nidzica Polska 80km TEAM PKO Bank Polski opłacono
37 Zwierzchowska Małgorzata Nidzica Polska 80km TEAM PKO Bank Polski opłacono
38 Marciniak Krystian Toruń Polska 80km - start w parze opłacono
39 Szczygielski Pawel gdansk Polska 160km the Barbers Gdansk 419.00 PLN
40 Plenzner Daniel Plenzner POZNAN Polska 160km 419.00 PLN
41 Chmielewski Krzysztof Szczecinek Polska 260km opłacono BM
42 Pietrucha Grzegorz Rychliki Polska 160km 419.00 PLN
43 Stankiewicz Piotr Olsztyn Polska 80km opłacono
44 Bryl Piotr Iława Polska 160km - start w parze Grupa Dwa Koła Iława opłacono
45 Jóźwiak Łukasz Olsztyn Polska 80km opłacono BM
46 Krzeminski Andrzej Królewo Polska 160km opłacono
47 A. Tomek Iława Polska 260km 419.00 PLN
48 Chełstowski Błażej Gdańsk Polska 160km opłacono
49 Klasa Magdalena Toruń Polska 260km ATOS opłacono BM
50 Rochon Piotr Gdańsk Polska 160km opłacono BM
51 Kościelska Anna Chełmża Polska 160km Wyjazd z miasta opłacono BM
52 Tarach Dawid Nawra Ustronie Polska 260km 419.00 PLN
53 Hinzman Wojciech Działdowo Polska 80km opłacono
54 Daniluk Arkadiusz Grodzisk Mazowiecki Polska 160km opłacono BM
55 Naworski Radosław Cibórz Polska 260km —-/—-/—-/—- opłacono BM
56 Maus Henryk Grudziądz Polska 260km - start w parze opłacono BM
57 Gierulski Marcin Olsztyn Polska 160km MSR OLSZTYN opłacono
58 Łączyński Marcin Działdowo Polska 160km opłacono
59 Pascha Piotr Bydgoszcz Polska 160km opłacono BM
60 Kwiatkowski Krzysiek Warszawa Polska 260km Beat Bike opłacono BM
61 Dymarkowski Marcin Grudziądz Polska 260km opłacono BM
62 moroz edmund Lubajny Polska 260km - start w parze opłacono BM
63 Fabisiak Michał Warszawa Polska 260km Burcak Team opłacono BM
64 Standarski Szymon Rybno Polska 260km - start w parze opłacono BM
65 Steckiewicz Edwin Rypin Polska 260km KB Lech Rypin 419.00 PLN
66 Kłopotowski Radosław Warszawa Polska 260km opłacono BM
67 Dziedzic Dariusz Celestynów Polska 160km GoldenBike 419.00 PLN
68 Zygowski Maciej Grudziądz Polska 260km opłacono
69 Sadowski Łukasz Olsztyn Polska 160km - start w parze opłacono
70 Pełkowski Damian Rybno Polska 260km - start w parze MSR Olsztyn opłacono BM
71 Zajkowski Mariusz Ostroleka Polska 260km ROWEROWE KURPIE opłacono
72 Wielgosz Paweł Stawiguda Polska 80km opłacono BM
73 Klinicki Adam Białystok Polska 160km opłacono
74 Walusz Michał Warszawa Polska 260km EDC Bikers opłacono
75 RYBIŃSKA OTYLIA Brodnica Polska 160km - start w parze opłacono
76 Harasimiuk Rafał Toruń Polska 80km opłacono
77 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska 260km EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ opłacono BM
78 Lipniewicz Rafal Olsztyn Polska 160km 419.00 PLN
79 ZIELKOWSKI Marcin Żurominek Polska 260km UltraZielik opłacono
80 Rybiński Piotr Golub-Dobrzyń Polska 260km GTR Golub-Dobrzyń 419.00 PLN
81 Krzemiński Jarosław Toruń Polska 260km 3Ride4Fun 419.00 PLN
82 Bobrzak Wojciech Łomianki Polska 160km opłacono
83 Perl Bogdan Warszawa Polska 160km PLUS 419.00 PLN
84 Zalewski Paweł Ełk Polska 260km Porta Drzwi Team Ełk 419.00 PLN
85 Romanowski Karol Stromiec Polska 160km KK Legia 1928 419.00 PLN


Wyświetleń: 11265

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ