Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Okopiński Bartek Kudowa zdrój Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO BlueApart Team 200.00 PLN
2 Jeka Michał Mechelinki Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO BlueApart Team 200.00 PLN
3 Sroka Jerzy Borzechowo Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Tri Starogard 200.00 PLN
4 kacperski olaf Ustrzyki Dolne Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 200.00 PLN
5 Rokicki Jacek Elblag Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO zZiajani Team 200.00 PLN
6 Molin Bartosz Molin Starogard Gdański Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 300.00 PLN
7 Miszewska Emilia Gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Sekcja Masters PG 200.00 PLN
8 Badzioch Bartosz Nowa Wieś Rzeczna Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO TRI STAROGARD GDAŃSKI 200.00 PLN
9 Czerwiak Robert Starogard Gdański Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO TRI STAROGARD GDAŃSKI 300.00 PLN
10 kalica paweł gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
11 Kowalski Tomasz Koszalin Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO WITC opłacono
12 GIERSZEWSKA-KWAPISZ ANNA SOPOT Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO TSUNAMI opłacono
13 Perek Wiktor Warszawa Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
14 Ochremiak Aleksandra Warszawa Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Team Envol Poland opłacono
15 Zielińska Dominika Szczecin Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO SMT Szczecin opłacono
16 Wysokiński Krzysztof Gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
17 Kwapisz Przemysław Sopot Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO TSUNAMI opłacono
18 Knioła Karol Poznań Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
19 Szulc-Kryzel Aleksandra Gdynia Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO Open Water Team Sopot opłacono
20 Pilarski Krzysztof Pilarski Gdynia Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Open Water Team Sopot opłacono
21 Kubiak Aleksandra Reda Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Open Water Team Sopot opłacono
22 Firek Marcin Bochnia Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO RR Swimrun opłacono
23 Mazur Mirela Gdynia Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Open Water Team Sopot opłacono
24 Walkowiak Bartosz Plewiska Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO KS Posnania opłacono
25 Żuchowski Damian Toruń Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
26 Kłosowski Rafał Bochnia Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO RR Swimrun opłacono
27 Jankowski Filip Poznań Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO KS Posnania opłacono
28 Murawski Maciej Gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
29 Abramek Arkadiusz Pruszcz Gd. Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
30 Tokarski Szymon Nowy Sącz Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO opłacono
31 Socha Ewa Wrocław Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
32 Maculewicz Mateusz Gdynia Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO CTS opłacono
33 Koczorowska Klaudia Gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego opłacono
34 Kopciński Bartłomiej Kołobrzeg Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Bałtyckie Towarzystwo Pływania Lodowego opłacono
35 Leja Tomasz Warszawa Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Dowództwo Operacyjne RSZ opłacono
36 Kruszyńska Anna Józefów Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
37 Janik Jacek Kraśnik Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO Klub R.S.R. "Stajnia" Kraśnik opłacono
38 Janik - Szmitka Anita Krasnik Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO AWL Wrocław opłacono
39 Wódz Marta Klęk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
40 Pruszyńska Marlena Tczew Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono
41 Galleguillos Claudio Warszawa Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO WITC opłacono
42 Chojnowski Andrzej Chojnowski Iława Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO Iława opłacono
43 Hiller Gabriela Gdańsk Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO ORKI Z MAJORKI opłacono
44 Szymborski Jacek Czachówek Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO 300.00 PLN
45 Prowadzisz Justyna Prowadzisz Pigża Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 200.00 PLN
46 Radzińska-Kamyszek Ewa Łubianka Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO 200.00 PLN
47 Palowska Joanna Olsztyn Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO Góral z Mazur Running Team 200.00 PLN
48 Jabłoński Michał Suchy Dwór Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO Big Yellow Foot 300.00 PLN
49 Ciskowski Sergiusz Wrocław Polska Dystans krótki (ok. 13 km) - SOLO opłacono
50 Dawicki Tomasz Gdańsk Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO opłacono
51 Różak Marcin Gdańsk Polska Dystans długi (ok. 31 km) - SOLO opłacono


Wyświetleń: 1909

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ