Zapisz się na Mistrzostwa Polski w technice Nordic Walking

MISTRZOSTWA POLSKI W TECHNICE NORDIC WALKING / GOŚCICINO 20 LIPCA 2024 - PIERWSZE TAKIE WYDARZENIE W POLSCE CZYLI PIERWSZE TECHNICZNE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING.

● NOWA FORMUŁA ZAWODÓW CZYLI ZDROWA SPORTOWA RYWALIZACJA BEZ POMIARU CZASU! GDZIE LICZYĆ SIĘ BĘDZIE WYŁĄCZNIE TECHNIKA.

● ZARAZ A PO WRĘCZENIU PUCHARÓW KUBAŃSKA FIESTA I KONCERT INÉS, AMJOY, JOAN PEDROSO CZYLI WYJĄTKOWA ZABAWA TANECZNA I ANIMACJE DLA ZAWODNIKÓW I CAŁEJ RODZINY.

● PO KONCERCIE IMPREZA TANECZNA DLA WSZYSTKICH PRZY DJ. AŻ DOPÓŁOCY.

● START ZAWODÓW GODZ.16:00/ ZAKOŃCZENIE GODZ. 24:00.

Charakter wydarzenia SPORTOWO/ROZRYWKOWY:
Propagowanie Prawidłowej Techniki Nordic Walking
Rozrywka dla zawodników i całej rodziny.OPIS WYDARZENIA:
Dołącz 20 lipca do najważniejszego w sezonie 2024 wydarzenia ze świata Nordic Walking organizowanego w zupełnie nowej formule czyli - Pierwszych Mistrzostw Polski w Technice Nordic Walking /GOŚCICINO 2024. Będą to pierwsze w Polsce techniczne zawody tej rangi gdzie 10 sędziów na dystansie 5km będzie oceniało wyłącznie technikę a kryterium czasowe nie będzie decydowało o przyznawanej puntkacji. To pierwsze tego typu zawody techniczne w Polsce gdzie główny akcent stawiamy na prawidłową technikę tym samym zachęcając do najzdrowszego dla ciała, bezkontuzyjnego chodzenia Nordic Walking. Dodatkowo rezygnacja z pomiaru czasu na korzyść poprawy jakości techniki daje większą możliwość szerszej wiekowo grupie Zawodników na uzyskanie wyższego rezultatu a nawet stanięcia na najwyższym miejscu podium.

Dla Tych, którzy startują pierwszy raz w zawodach przygotowaliśmy w dniu Mistrzostw Polski w technice Nordic Walking (w wydzielonej strefie Miasteczka Zawodów) doświadczonych instruktorów, którzy chętnym już od godz.14:00 do godz.15:30 będą udzielali bezpłatnie wskazówek i porad technicznych w zakresie prawidłowego chodznia techniką Nordic Walking aby Wszyscy bez względu na doświadczenie mieli możliwość przejścia trasy możliwie najlepiej technicznie dzięki temu w zawodach może wystartować każdy bez względu na poziom zaawansowania technicznego, wystarczy jedynie zastować się do podstawowych wskazówek instruktorów.
Dodatkowo w tym roku oprócz przełomowej zmiany dotyczącej oceniania przez sędziów wyłącznie techniki bez pomiaru czasu rozszerzamy klasyczną formułę zawodów o część rozrywkową DLA CAŁEJ RODZINY z animacjami, koncertem, loterią, kuchnią i imprezą taneczną do północy aby zapewnić Wam maksymalnie dobrą zabawę nie tylko na trasie a także po zakończonej rywalizacji sportowej abyśmy mogli cieszyć się wspólnie nizezwykle rodzinną atmosferą, której doświadczyć można jedynie na tego typu wydarzeniach sportowych, dlatego 20 lipca koniecznie zabierzcie z sobą swoją rodzinę lub przyjaciół aby też mogli poczuć tę wspaniałą atmosferę a także wspierali Was swoim dopingiem na trasie podczas Waszego startu w Mistrzostwach Polski w Technice Nordic
Walking 2024 w Gościcinie. Pamiętajcie również, że zaraz po zakończonej rywalizacji i wręczeniu Pucharów rozpoczynamy KUBAŃSKĄ FIESTĘ z Koncertem INÉS, AMJOY, JOAN PEDROSO, animacjami tanecznymi, loterią z super nagrodami, kaszubską kuchnią i wspaniałą muzyką taneczną od dj. Marco do północy.

W PROGRAMIE:
14:00 Otwarcie biura zawodów
14:15 Otwarcie strefy Kibica
14:30 Rozgrzewka – scena oraz plac przy scenie
15:00 Oficjalna Ceremonia otwarcia Mistrzostw Polski w technice Nordic Walking
15:30 Start Marszu VIP-ów
16:00 Start Mistrzostw Polski w technice Nordic Walking
18:00 Animacje i konkursy dla całej rodziny
18:45 To już 90 lat gminy Wejherowo
19:00 Ceremonia wręczenia pucharów oraz wręczenie nagród pieniężnych zwycięzcom Mistrzostw Polski w technice Nordic Walking
19:45 Koncert INÉS, AMJOY, JOAN PEDROSO – Kubańska Fiesta
20:45 Loteria – atrakcyjne nagrody rzeczowe w tym pieniężna nagroda główna
21:00 Impreza taneczna przy muzyce od dj. Marco
24:00 Zakończenie Mistrzostw Polski w technice Nordic Walking 2024

Dołącz i sprawdź swoją technikę na trasie Mistrzostw Polski w Technice Nordic Walking
GOŚCICINO 2024
ZAPISY: 89zł
link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/10697
tel. 509 589 758
e-mail: biuro@chodzmypozdrowie.eu
www.chodzmypozdrowie.eu

ORGANIZATOR:
FUNDACJA "CHODŹMY PO ZDROWIE”
GMINA WEJHEROWO
SOŁECTWO GOŚCICINO – SOŁTYS MAREK MIOTK
PARTNERZY
Szkoła Nordic Walking
CHODŹMY PO ZDROWIE
www.chodzmypozdrowie.eu

Centrum Autofagii
www.autofagia.pl

GMINA WEJHEROWO CHODZI
https://www.facebook.com/groups/gminawejherowochodzi

INÉS SAYAM I JOAN PEDROSO
www.ines.com.pl

PATRONAT MEDIALNY

Kanał YouTube
CHODŹMY PO ZDROWIE
https://www.youtube.com/@ChodzmyPoZdrowie
https://www.facebook.com/Chodzmy.po.zdrowie/
https://www.instagram.com/chodzmy.po.zdrowie/

Wyświetleń: 1274

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ