Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Olżyńska Zuzanna Bobowo Polska dz 10-12 l 600m SPRINT Kulice darmowy udział
2 Rychłowska Julia Rożental Polska dz 7-9 l 400m SPRINT Kulice darmowy udział
3 Bujanowska Łucja Rożental Polska dz 7-9 l 400m SPRINT Kulice darmowy udział
4 Bujanowska Klara Rożental Polska dz 5-6 200m SPRINT Kulice darmowy udział
5 Bujanowski Gabriel Rożental Polska przedszkole do 4 l100 m SPRINT Kulice darmowy udział
6 Mikołajczyk Wojciech Starogard Gdański Polska 6,5 km SKL FILIPPIDES Starogard Gdański opłacono BM
7 Hoffman Fabian Frąca Polska ch 7-9 l 400 m darmowy udział
8 Kazińska Liwia Starogard Gdański Polska dz 10-12 l 600m SKL FILIPPIDES darmowy udział
9 Suchorzebska Aleksandra Krąg Polska dz 13-15 l 800 m SKL FILIPPIDES darmowy udział
10 Gedowski Piotr Stara Jania Polska ch 10-12 l 800 m Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym darmowy udział
11 Karwatowski Tymon Kamionka Polska ch 5-6 l 200m darmowy udział
12 Żurawski Oskar Frąca Polska ch 5-6 l 200m darmowy udział
13 Sobolewski Patryk Tczew Polska 6,5 km Rajders Tczew 50.00 PLN
14 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn Polska 6,5 km 50.00 PLN
15 Dudziński Krzysztof Dąbrowa Polska 6,5 km Huber+Suhner 50.00 PLN
16 Mierzejewska Lena Starogard Gdański Polska dz 10-12 l 600m SKL FILIPPIDES darmowy udział
17 Kwidziński Cezary Kwidziński Pelplin Polska 6,5 km opłacono BM
18 Lipski Marek Smętowo Graniczne Polska ch 7-9 l 400 m darmowy udział
19 Pilkiewicz Lena Kamionka Polska dz 7-9 l 400m darmowy udział
20 Kucharczyk Sebastian Kucharczyk Starogard Gdański Polska 6,5 km 50.00 PLN
21 Żurawski Alan Frąca Polska ch 7-9 l 400 m darmowy udział
22 Plata Judyty Stara Kiszewa Polska dz 5-6 200m Samorządowe Przedszkole w Starej Kiszewie darmowy udział
23 Klejna Wiesława Zblewo Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
24 Rużała Liliana Pelplin Polska dz 7-9 l 400m darmowy udział
25 Szwedowski Laura. Kulice Polska dz 13-15 l 800 m KS GP SPRINT Kulice darmowy udział
26 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 6,5 km opłacono BM
27 Dydymska Monika Rumia Polska 6,5 km opłacono BM
28 Szwedowska Julia Kulice Polska dz 7-9 l 400m KS GP SPRINT Kulice darmowy udział
29 Szwedowska Martyna Kulice Polska dz 10-12 l 600m KS GP SPRINT Kulice darmowy udział
30 Szwedowska Laura Kulice Polska 6,5 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin opłacono BM
31 Szwedowski Kacper Kulice Polska 6,5 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin opłacono BM
32 Noga Izabela Pelplin Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
33 Muszyńska Magdalena Pelplin Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
34 Szutta Kamil Gniew Polska 6,5 km opłacono BM
35 Kowalczyk Alan Gręblin ch 10-12 l 800 m darmowy udział
36 Lewandowska Katarzyna Gręblin Polska 6,5 km opłacono BM
37 Szwedowski Łukasz Kulice Polska 6,5 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin opłacono BM
38 Rużała Łukasz Pelplin Polska 6,5 km opłacono BM
39 Rużała Katarzyna PELPLIN Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
40 Rupa Natan Pelplin Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
41 Rucinski Julian Ocypel przedszkole do 4 l100 m darmowy udział
42 Rucinski Leon Ocypel Polska ch 5-6 l 200m darmowy udział
43 Szynaka Pola Smętowo Graniczne Polska dz 5-6 200m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
44 Kotlewski Wiktor Smętowo Graniczne Polska ch 7-9 l 400 m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
45 Kotlewska Marcelina Smętowo Graniczne Polska dz 5-6 200m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
46 Dziki Matylda Smętowo Graniczne Polska dz 5-6 200m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
47 Dziki Greta Smętowo Graniczne Polska przedszkole do 4 l100 m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
48 Czapiewski Przemysław Kopytkowo Polska 6,5 km MIESZKAŃCY GMINY SMĘTOWO opłacono BM
49 Derdowski Michał Mirotki Polska 6,5 km Niemczyk team opłacono BM
50 Grzonka Szymon Bytonia Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo opłacono BM
51 Ramanava Alina Gdańsk Polska 6,5 km opłacono BM
52 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska 6,5 km MM Kwidzyn Team opłacono BM
53 Majkowski Tomasz Skórcz Polska 6,5 km Aktywni Kociewiacy 50.00 PLN
54 Kreja Antoni Stara Jania Polska ch 10-12 l 800 m darmowy udział
55 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska 6,5 km 50.00 PLN
56 Kalinowska Paula Wielki Bukowiec Polska dz 7-9 l 400m PSP Wielki Bukowiec darmowy udział
57 Świderski Stanisław Smętowo Graniczne Polska przedszkole do 4 l100 m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
58 Świderska Amelia Smętowo Graniczne Polska dz 5-6 200m Samorządowe Przedszkole w Smętowie Granicznym darmowy udział
59 Chojnacki Krzysztof Pelplin Polska 6,5 km opłacono BM
60 Sokół Paweł Zduny Polska 6,5 km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
61 Czapiewska Iga Rożental Polska 6,5 km Aktywni Kociewiacy opłacono BM
62 Małecki Radek Jabłówko Polska ch 10-12 l 800 m SKL FILIPPIDES darmowy udział
63 Kołodziejczak Kinga Milewo Polska os niepełnosprawne 200 darmowy udział
64 Solecki Stanisław Stara Jania Polska ch 10-12 l 800 m darmowy udział
65 Bruchwalski Szymon Frąca Polska ch 7-9 l 400 m Szkoła Podstawowa w Smętowie Granicznym darmowy udział
66 Ostrowski Marcin Bietowo Polska ch 5-6 l 200m PSP w Lubichowie darmowy udział
67 Ostrowski Konrad Bietowo Polska ch13-15 l 1000 m darmowy udział
68 Ostrowski Jacek Bietowo Polska ch 10-12 l 800 m PSP w Lubichowie darmowy udział
69 Zdanowicz Agata Starogard Gdański Polska dz 10-12 l 600m SKL FILIPPIDES darmowy udział
70 Biniszkiewicz Marcin Tczew Polska 6,5 km opłacono BM
71 Gort Marcin Lubichowo 6,5 km Uks Olimpik 50.00 PLN
72 Bujanowski Mateusz Rożental Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
73 Bujanowska Katarzyna Rożental Polska 6,5 km BBL Pelplin opłacono BM
74 Kozioł Anna Pelplin Polska 6,5 km BBL Pelplin 50.00 PLN
75 Miesiarczyk Janusz Rożental Polska 6,5 km BBL Pelplin 50.00 PLN
76 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 6,5 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono BM
77 Kortas Monika Zblewo Polska 6,5 km KS Sokół Zblewo 50.00 PLN
78 Kortas Julia Zblewo Polska dz 7-9 l 400m darmowy udział
79 Kortas Roksana Zblewo Polska dz 10-12 l 600m KS Sokół Zblewo darmowy udział
80 Kortas Rafał Zblewo Polska 6,5 km 50.00 PLN
81 Ślęzak Adam Elbląg Polska 6,5 km OSP POGRODZIE 50.00 PLN
82 Bzowski Dominik Koteże Polska ch 5-6 l 200m darmowy udział
83 Reszka Jagoda Frąca Polska dz 7-9 l 400m Szkoła Podstawowa im. Dzieci Potulic w Kamionce darmowy udział
84 Bzowski Artur Koteże Polska przedszkole do 4 l100 m darmowy udział
85 Bzowska Oliwia Koteże Polska przedszkole do 4 l100 m darmowy udział
86 LABON MAGDALENA Koteże Polska 6,5 km 50.00 PLN
87 Rysiewski Robert Starogard Gdański Polska 6,5 km SKL FILIPPIDES opłacono BM
88 Piankowska Joanna Niedamowo Polska 6,5 km Kościerski Klub Morsów Forrest Gump opłacono BM
89 Grzonka Kamila Bytonia Polska 6,5 km Klein Team Zblewo opłacono BM
90 Zasadzki Jan Lubichowo ch13-15 l 1000 m Uks Olimpik darmowy udział
91 Bieliński Krzysztof Rokocin Polska 6,5 km opłacono BM
92 Cholewa Szymon Lubichowo ch 7-9 l 400 m Uks Olimpik darmowy udział
93 Cholewa Aleksander Lubichowo ch 7-9 l 400 m Uks Olimpik darmowy udział
94 Kosecki Mikołaj Lubichowo ch 10-12 l 800 m Uks Olimpik darmowy udział
95 Segar Mikołaj Lubichowo ch13-15 l 1000 m Uks Olimpik darmowy udział
96 Kowalski Klara Gdańsk Polska dz 7-9 l 400m darmowy udział
97 Alaszkiewicz Marta Pelplin Polska 6,5 km BBL Pelplin 50.00 PLN
98 Langowski Tomasz Skórcz Polska 6,5 km 50.00 PLN
99 Wachowska Monika Rajkowy Polska 6,5 km BBL Pelplin 50.00 PLN
100 Wiak Bartłomiej Pokrzywno Polska 6,5 km opłacono BM


Wyświetleń: 5322

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ