Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Myśliwiec Anna Wikrowo Polska Bieg Małolata - 600 m (13-14 lat) – rocznik 2010-2011 SP12 Elbląg darmowy udział
2 Kulla Matylda Rotmanka Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
3 Kulla Łucja Rotmanka Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
4 Łudzińska Oliwia Stare Pole Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
5 Łudziński Borys Stare Pole Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
6 Klufas Antoni Elbląg Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
7 Wnuk Katarzyna Kławki Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
8 Gajor Pola Stare Pole Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole Stare Pole darmowy udział
9 Wypych Barbara Malbork Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 Klub Malucha Kłębuszek darmowy udział
10 Wypych Maria Malbork Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Przedszkole Malbork darmowy udział
11 Trójniak Franciszek Stare Pole Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
12 Trójniak Tymon Stare Pole Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Przedszkole stare pole darmowy udział
13 Frąckowiak Adam Gościszewo Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Gościszewo darmowy udział
14 Frąckowiak Łucja Gościszewo Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
15 Madej Marcelina Stare Pole Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
16 Nowak Borys Ząbrowo Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
17 Nowak Karol Ząbrowo Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
18 Gradzik Klara Malbork Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 darmowy udział
19 Gradzik Paweł Malbork Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
20 Nakonieczna Amelia Ząbrowo Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
21 Nakonieczny Franciszek Ząbrowo Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Żłobek Stare Pole darmowy udział
22 Zielonka Antonina Stare Pole Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 darmowy udział
23 Czerwiński Jan Stare Pole Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
24 Ciepieniak Filip Lipinka Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 darmowy udział
25 Ciepieniak Adam NOWY STAW Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Zespół Szkolno Przedszkolny Nowy Staw darmowy udział
26 Zwierzyńska Nina Gdańsk Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
27 Zwierzyński Tymon Gdańsk Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
28 Dziarski Sebastian Malbork Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Przedszkole nr 8 Malbork darmowy udział
29 Szewczyk Maria Krzyżanowo Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
30 Szewczyk Zofia Krzyżanowo Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
31 Szewczyk Zuzanna Krzyżanowo Polska Bieg Małolata - 600 m (13-14 lat) – rocznik 2010-2011 darmowy udział
32 Pogorzelska Maja Tczew Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
33 Pietruszyńska Kinga MALBORK Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
34 Pogorzelski Rafał Tczew Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 darmowy udział
35 Woś Marcelina Malbork Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 darmowy udział
36 Woś Michalina Malbork Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
37 Witkoś Fabian Kraszewo Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
38 Witkoś Szymon Kraszewo Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 darmowy udział
39 Wawrzyniak Izabela Stare Pole Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
40 Cioch Kacper Ząbrowo Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
41 Dudek Tomek Kikojty Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkola Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
42 Krysztofiak Antoni Stare Pole Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 darmowy udział
43 Wiśniewska Róża Szymankowo Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Gościszewo darmowy udział
44 Wiśniewska Lilianna Szymankowo Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Gościszewo darmowy udział
45 Kołodziejska Agata Malbork Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole nr 5 Malbork darmowy udział
46 Kołodziejski Mikołaj Malbork Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 SP 1 w Malbork darmowy udział
47 Leveleki Olivia Elbląg Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 SSP3 Elbląg darmowy udział
48 Siajdek Szymon Stare Pole Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
49 Wasilewska Blanka Stare Pole Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Szkola Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
50 Wasilewski Natan Stare Pole Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkoła Podstawowa Stare Pole darmowy udział
51 Kotuła Anastazja Stare Pole Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Przedszkole stare pole darmowy udział
52 Kurzchals Jan Stare Pole Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
53 Tamaka Leon Stare Pole Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 darmowy udział
54 Drawer Lena Kaczynos-kolonia Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
55 Drawer Maja Kaczynos-kolonia Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
56 Wolska Zuzanna Stare Pole Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
57 Wolski Tymon Stare Pole Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Przedszkole stare pole darmowy udział
58 Ossowski Antoni Elbląg Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu darmowy udział
59 Fan Lilia Rumia Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 darmowy udział
60 ZAWADZKI Hubert D Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
61 ZAWADZKA WIKTORIA DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
62 BURDA FABIAN Malbork Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
63 BURDA Hanna Malbork Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
64 DZIWISZ TYMOTEUSZ DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
65 Mańka Marika DZIERZGOŃ Polska Bieg Nastolatka - 800 m (15 lat) – rocznik 2009 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
66 STĘPAK MAŁGOSIA DZIERZGOŃ Polska Bieg Nastolatka - 800 m (15 lat) – rocznik 2009 DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ darmowy udział
67 Jabłońska Laura DZIERZGOŃ Polska Bieg Nastolatka - 800 m (15 lat) – rocznik 2009 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
68 ZEGADŁO ANTONI DZIERZGOŃ Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
69 KOWAL Nadia DZIERZGOŃ Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
70 MUSIAŁOWSKI TOMASZ Malbork Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
71 KRULICZAK SZYMON DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
72 BOBKO WIKTORIA DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
73 MAZURKIEWICZ Kuba DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
74 LIPIŃSKI FABIAN STANOWO Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
75 MATUSIK LENA STANOWO Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
76 MATUSIK JAKUB STANOWO Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
77 BARRA Wiktor DZIERZGOŃ Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
78 Jastak Błażej Kławki Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
79 Jastak Olaf Klawki Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
80 Jastak Blanka Kławki Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
81 Farzami Aurore Elbląg Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 Sp 11 w Elblągu darmowy udział
82 Romanowski Cezary Kaczynos Kolonia Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
83 Romanowski Patryk Kaczynos Kolonia Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
84 Drózda Hanna Stare Pole Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 darmowy udział
85 Świątek Jowita Janówka Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Przedszkole stare pole darmowy udział
86 Świątek Wiktoria Janówka Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
87 Świątek Nadia Janówka Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
88 Olszewska Helena Elbląg Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 darmowy udział
89 Abramowski Franek Elbląg Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole Jedyneczka darmowy udział
90 Sokołowska Zuzanna Malbork Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 Przedszkole Nr 1 darmowy udział
91 Sokołowski Michał Malbork Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole Nr 1 darmowy udział
92 Grzybowska Julia Stare Pole Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
93 Kasprowicz Nikodem Elblag Polska Bieg Bąbla - 100 m (3-4 lata) – rocznik 2020- 2021 Przedszkole 11 darmowy udział
94 Mazurek Kinga Stare Pole Polska Bieg Smyka - 200 m (5-6 lat) – rocznik 2018-2019 Przedszkole stare pole darmowy udział
95 Barszczak Jan Kaczynos Polska Bieg Juniora - 400 m (11-12 lat) – rocznik 2012-2013 Szkola Podstawowa Stare Pole darmowy udział
96 Krakowski Michał Stare Pole Polska Bieg Maluszka z rodzicem - 60 m (1-2 lata) – rocznik 2022-2023 darmowy udział
97 Śliwka Liliana Śliwa Polska Bieg Urwipołcia - 300 m (9-10 lat) – rocznik 2014-2015 darmowy udział
98 Śliwka Tymon Śliwa Polska Bieg Kajtka - 300 m (7-8 lat) – rocznik 2016-2017 darmowy udział
99 Panuś Anna Dzierzgoń Polska Bieg Nastolatka - 800 m (15 lat) – rocznik 2009 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział
100 Panuś Anna Dzierzgoń Polska Bieg Nastolatka - 800 m (15 lat) – rocznik 2009 DKS Powiśle Dzierzgoń darmowy udział


Wyświetleń: 9401

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ