# Nazwa
1. Gdynia, "73. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
2. Władysławowo i okolice, "VI Europejski Rajd Rowerowy" Zapisz się
3. Szczyrk, "Pierwszy Dogtrekking Zbója Szczyrka" Zapisz się
4. Lubuń, gm. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Zapisz się
5. Nowa Wieś Lęborska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej”" Zapisz się
6. Sopot, "Sportowy Dzień Dziecka" Zapisz się
7. Ocypel, "Leśne Wandry V - Biegaj w Ocyplu" Zapisz się
8. Pogwizdów k. Cieszyna, "3 Bieg o Złoty Gwizdek" Zapisz się
9. OPALENIE, "V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU" Zapisz się
10. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyk - IV ENDURO KID" Zapisz się
11. Siedlce, "Sztafeta 105-lecia" Zapisz się
12. Sokółka, "Triathlon Sokółka 2018 " Zapisz się
13. Bydgoszcz, "Bieg Złotego Smoczka" Zapisz się
14. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018" Zapisz się
15. Szpęgawsk, "I Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2018 - Biegi Dzieci" Zapisz się
16. Władysławowo - Jastrzębia Góra, "VI Bieg Północy i I Marsz Północy" Zapisz się
17. Elbląg, "X Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
18. Siemianowice Śląskie, "Biegnę z Pomocą" Zapisz się
19. Lębork, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 2/6" Zapisz się
20. Świerklaniec, "4 BIEG AUCHAN-BYTOM – Dla Juliana i Bartka" Zapisz się
21. Kraszewo - Gaczułty k.Raciąża, "II Kraszewski Bieg Po Zdrowie" Zapisz się
22. BIAŁYSTOK, "FINAŁ IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 4/4" Zapisz się
23. Solec Kujawski, "Bieg towarzyski Soleckie Pory Roku 2018" Zapisz się
24. Rudy k. Solec Kujawski, "Soleckie Pory Roku" odwołano
25. Gdynia, "74. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
26. Puck, "I Puchar Pucka (08-10 czerwiec 2018)" odwołano
27. Białystok, "iSwim iRun Mistrzostwa Dojlid" Zapisz się
28. Ukta, "VIII STRAŻACKA AKCJA SPRZĄTANIA DNA RZEKI KRUTYNI" Zapisz się
29. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - dzieci" Zapisz się
30. Gdynia, "III Bieg Nadziei" Zapisz się
31. Ostrołęka, "Rodzinny Rajd Rowerowy" Zapisz się
32. Nadleśnictwo Warcino, "II Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D" Zapisz się
33. Skwierzyna, "Korona Zachodu Polski #2" Zapisz się
34. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg – Podaruj Oddech" Zapisz się
35. Huta 7 Suwałki, Folwark Hutta , "I Grand Prix Kierunek Ultra'18 bieg 5/5 - FINAŁ" Zapisz się
36. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Maraton" Zapisz się
37. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Wyzwanie" Zapisz się
38. Chałupy, "Cel Chałupy 2018 - Kids" Zapisz się
39. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - bieg Open" Zapisz się
40. Pelplin, "Bieg Papieski z PGE Energia Odnawialna" Zapisz się
41. Parpary, "Leśny Rajd na Orientację zButa X edycja, 2 etapowy: 9 i 10 czerwca" Zapisz się
42. Gmina Opatów - Iwanowice Duże, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 4/7" Zapisz się
43. Tarnowskie Góry, "III Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW" Zapisz się
44. Piątnica k. Łomży 2018-05-25 16:30, ""III Bieg z Butelką Mleka Piątnica" " Zapisz się
45. Sosnowiec, "I Charytatywny Bieg dla Marcina i Kuby" Zapisz się
46. Choczewo, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 3/6" Zapisz się
47. Solec Kujawski, "6 Biegi Rodzinne im. Burmistrza Antoniego Nawrockiego + Solec za 50%" Zapisz się
48. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki – Rajd " Zapisz się
49. Nowe Skalmierzyce, "IV Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
50. Osieczna, "XVI PIKNIK SPORTOWY „Marsz po zdrowie”" Zapisz się
51. Katowice, "„KATO BIKE FESTIVAL” Rybaczówka" Zapisz się
52. Gdynia, "75. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
53. Malbork, "Malborski Dzień Sportu 2018" Zapisz się
54. Owińska, "ZIELONKA CHALLENGE 2018" Zapisz się
55. Pasłęk, "V Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
56. Papowo Toruńskie, "I Bieg "Łysomiczek"" Zapisz się
57. Wagowo, "Rajd Przygodowy "BUSOLA"" Zapisz się
58. Grudziądz, "I Grudziądzka Sztafeta Urodzinowa" Zapisz się
59. Sopot, "SOPOCKIE LATO na Łysej Górze" Zapisz się
60. Gdańsk, "Marketing dla drużyn i zawodników OCR" Zapisz się
61. Siedlce, "III Bieg Uliczny "Bieg na czwórkę z Czwórką"" Zapisz się
62. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Zapisz się
63. Sokółka, "II Sokoli Bieg" Zapisz się
64. Warszawa, "1. KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
65. Suwałki, "I Suwalski Bieg na Cztery Łapy" Zapisz się
66. Pruszcz Gdański, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 4/6" Zapisz się
67. Gmina Janów, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 5/7" Zapisz się
68. Bielsk Podlaski, "VI Tur de Bielsk" Zapisz się
69. Ostrołęka, "IV Bieg Kolejarza" Zapisz się
70. Gdynia, "Bieg Orłowski 5 km" Zapisz się
71. Gdynia, "76. Cykliczny Bieg Śledzia" Zapisz się
72. Kliniska Wielkie, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
73. Grudziądz, "Bieg Trzech Plaż - JUNIOR" Zapisz się
74. Swarzewo, "Regaty Kajakowe Gminy Władysławowo" Zapisz się
75. Sędziszów, "VI Sędziszowski Bieg Po Zdrowie" Zapisz się
76. Grudziądz, "VII Bieg Trzech Plaż" Zapisz się
77. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap lato" Zapisz się
78. Liniewo, "Puchar Sołtysa" Zapisz się
79. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików - Biegi dla Dzieci" Zapisz się
80. Siemianowice Śląskie, "Poskromić Świetlika" Zapisz się
81. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Zapisz się
82. Siemianowice Śląskie, "III Siemianowicki Bieg Świetlików" Zapisz się
83. Sztum, "II Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
84. Strzepcz, "CYKLO Strzepcz - wyścig szosowy w ramach ENERGA CYKLO Cup " Zapisz się
85. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - dzieci" Zapisz się
86. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzeszcz Dolny - bieg Open" Zapisz się
87. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Zapisz się
88. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1" Zapisz się
89. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - czerwiec" Zapisz się
90. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #3" Zapisz się
91. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - biegi dla dzieci i młodzieży " Zapisz się
92. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 10 km" Zapisz się
93. Mielnik, "V Mielnicka Dycha - 5 km" Zapisz się
94. Kielce, "Pollatyńska 12 Bieg Dla Adama" Zapisz się
95. Rumia, "Pidżama Run Decathlon Rumia" Zapisz się
96. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Zapisz się
97. Gmina Mstów-Srocko, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 6/7" Zapisz się
98. Kretowiny, "XX Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie" Zapisz się
99. Tczew, "IV Tczewski Cross Rowerowy" Zapisz się
100. Reda, "V Redzki Bieg o puchar Marszałka woj. Pomorskiego Mieczysława Struka" Zapisz się
101. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę" Zapisz się
102. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018" Zapisz się
103. Radłów k.Tarnowa, "Triathlon Radłów IV 2018 - sztafeta" Zapisz się
104. Sosnowiec, "III Charytatywny Koci bieg i marsz NW" Zapisz się
105. Malbork, "II BIEG WAŁAMI VON PLAUENA" Zapisz się
106. Prabuty, "IV Rajd Rowerowy "Pamięci Kresowian" " Zapisz się
107. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Zapisz się
108. Sztum, "V Otwarte Mistrzostwa Lekkoatletycznego Klubu Sportowego „ZANTYR” Sztum w Biegach Przełajowych " Zapisz się
109. Pniewo k. Łomży, "II Wakacyjny Bieg w Pniewie 10km " Zapisz się
110. Krzywe, "Bieg Przyjaciół Wigierskiego Parku Narodowego" Zapisz się
111. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - lipiec" Zapisz się
112. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #4" Zapisz się
113. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Zapisz się
114. Sopot, "CYKLO Pętla Reja - wyścig szosowy w ramach ENERGA Cyklo Cup" Zapisz się
115. Krokowa, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 5/6" Zapisz się
116. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Zapisz się
117. Sopot, "BigYellowFoot Adventure Challenge II" Zapisz się
118. Puck, "X Półmaraton Ziemi Puckiej oraz Bieg Malucha" Zapisz się
119. Parpary k/Sztumu, "Półmaraton Szlakiem Bielika II edycja" Zapisz się
120. Kosakowo, "LASER RUN CITY TOUR KOSAKOWO" Zapisz się
121. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Zapisz się
122. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka – X Edycja" Zapisz się
123. Łomża , "Test Coopera "12-minutowy Test Sprawności dla Wszystkich"" Zapisz się
124. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Zapisz się
125. Kleszczele, "3. Bieg Królewski" Zapisz się
126. Rozłazino, "IV Rozłaziński Bieg i Marsz z Kijkami "Bieg po radość z życia"" Zapisz się
127. Chmielno, "Puchar Kaszub we Wrotkarstwie Szybkim 6/6" Zapisz się
128. Pasłęk, "IX Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych z Okazji Dnia wojska Polskiego" Zapisz się
129. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #5" Zapisz się
130. Grudziądz, "BIEG UŁAŃSKI " Zapisz się
131. Góry Świętokrzyskie, "Swimrun Wióry 2018 " Zapisz się
132. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
133. Niekłań Wielki, "III BIEG NIEKŁAŃSKI 2018" Zapisz się
134. Tłuszcz, "9. Bieg Bobra im. Staszka Stolarczyka" Zapisz się
135. Gdańsk, "Wielki Finał Run Beach Morning" Zapisz się
136. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - sierpień" Zapisz się
137. Jednaczewo k. Łomży , "II Mistrzostwa Podlasia na 10km Jednaczewo " Zapisz się
138. Malesowizna - Turtul, "Predathlon - Turtul 2018" Zapisz się
139. Bytom - Miechowice, "III CROSS-MOL " Zapisz się
140. Lubiewo, "XI Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Szlakiem Trzech Wież nad Borami" Zapisz się
141. Kartuzy, "II. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Zapisz się
142. Jawor, "Szalona 9" Zapisz się
143. Bielsk Podlaski, "IV Półmaraton Bielski" Zapisz się
144. Skórzec, "1 Otwarte Mistrzostwa Gminy Skórzec w Biegu Przełajowym" Zapisz się
145. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Zapisz się
146. Nowa Wieś Lęborska, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
147. Leśniczówka Szpęgawsk, "VI Maraton MTB "Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
148. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #6" Zapisz się
149. Tczew, "IV Dycha nad Wisłą - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
150. Tczew, "Nordic Walking - V Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
151. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
152. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - dzieci" Zapisz się
153. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 4/5 - Żabianka - bieg Open" Zapisz się
154. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Korona Zachodu Polski #5 i Północy Polski #6" Zapisz się
155. Boniewo powiat Włocławski, "II Bieg Pamięci dla uczczenia żołnierzy Armii Pomorze" Zapisz się
156. Pelplin, "Bieg Cysterski" Zapisz się
157. Zapowiednik, "VI Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
158. Supraśl, "Supraski Maraton Leśny" Zapisz się
159. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
160. Oleśnica, "VIII Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking " Zapisz się
161. Owidz, "VI Bieg Grodzisko Cross" Zapisz się
162. Gmina Poczesna, "VIII Jurajski Puchar w Nordic Walking 7/7" Zapisz się
163. MALBORK, "II "PARKOWA 5" Z GRUPĄ MALBORK" Zapisz się
164. Kiełpino, "Mały Arasmus – aktywne dzieciaki na start" Zapisz się
165. Kiełpino, "Bieg dla Par - 3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
166. Kiełpino, "Bieg Arasmusa - okolicznościowe rękawki - dodatkowy zakup" Zapisz się
167. Kiełpino, "3. Bieg Arasmusa" Zapisz się
168. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Zapisz się
169. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Zapisz się
170. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Zapisz się
171. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Zapisz się
172. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Zapisz się
173. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Zapisz się
174. Giełczyn k. Łomży, "V Półmaraton w Giełczynie " Zapisz się
175. Lębork, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Zapisz się
176. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
177. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Zapisz się
178. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Zapisz się
179. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Zapisz się
180. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Zapisz się
181. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
182. Mrągowo, "Bieg Kowboja " Zapisz się
183. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Zapisz się
184. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Zapisz się
185. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Zapisz się
186. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Zapisz się
187. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Zapisz się
188. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
189. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Zapisz się
190. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Zapisz się
191. Giełczyn k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Giełczyn" Zapisz się
192. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Zapisz się
193. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Zapisz się
194. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Zapisz się
195. Tczew, "Bieg "Mały Sambor"" Zapisz się
196. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Zapisz się
197. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Zapisz się
198. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Zapisz się
199. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Zapisz się
200. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Zapisz się
201. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Zapisz się
202. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Zapisz się
203. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
204. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Zapisz się
205. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Zapisz się
206. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Zapisz się
207. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
208. Gdynia, "Testowa" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ