# Nazwa
1. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Wyniki
2. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020"
3. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado z Polipackiem”"
4. Rozłazino, "Bieg po radość z życia"
5. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020 - 5 km"
6. Słupsk, "Słupska Piwna Mila"
7. Młynki, "Trening z Polipack Team GWE - Młynki"
8. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni #2 "Parawan Run""
9. Gościcino, "Trening z Polipack Team GWE w Gościcinie"
10. Wejherowo, "5 i 10 km Jezioro Stoborowe - trening z Polipack Team GWE"
11. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" Wyniki
12. Sasino, "Sasino Challenge aka Puszczykowo" Wyniki
13. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym - Gdynia"
14. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk"
15. Kobylnica, "Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską" Wyniki
16. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Wyniki
17. Gdynia, "Gala podsumowująca Puchar Gdyni 2019"
18. Rewa, "Nordic Morsing - oficjalne otwarcie sezonu 2020"
19. Gdańsk, "Bieg Mikołajkowy - Grand Prix Trójmiasta #1" Wyniki
20. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Wyniki
21. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa II" Wyniki
22. Łeba, "Podsumowanie Korony Polski 2019"
23. Łeba, "Finał Korony Północy Polski - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Wyniki
24. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - biegi dzieci i młodzieży" Wyniki
25. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Wyniki
26. Kąty Rybackie, "VIII Jesienny Rajd Nordic Walking 2019"
27. Kosakowo, "XIV Bieg z okazji odzyskania przez Polskę Niepodległości" Wyniki
28. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - Biegi dzieci" Wyniki
29. Sopot, "Bieg Niepodległej" Wyniki
30. Kobylnica-Zagórki, "Korona Północy Polski #3" Wyniki
31. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Wyniki
32. Gdynia, "Olimpiada Przedszkolaka - Dąbrowa"
33. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Wyniki
34. Żukowo, "Korona Północy Polski #2" Wyniki
35. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Dąbrowa I" Wyniki
36. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Wyniki
37. Tczew, "V Dycha nad Wisłą - VI Pomorskie Święto Wisły" Wyniki
38. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Wyniki
39. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Wyniki
40. Kobylnica, "Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathon | MTB | Bieg" Wyniki
41. Gdynia, "XIX Światowe Letnie Igrzyska Polonijne - Bieg" Wyniki
42. Węgorzyno, "Korona Zachodu Polski #4 - Lato z Węgorzem" Wyniki
43. Żukowo, "I Sztafetowy Bieg Żukowski" Wyniki
44. Gdynia, "Bieg Arkowca" Wyniki
45. Gdynia, "XX Bieg Chartów - Puchar Gdyni 2019 - Witomino" Wyniki
46. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Orłowo" Wyniki
47. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Kamienna Góra" Wyniki
48. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Działki Leśne" Wyniki
49. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Wyniki
50. Kobylnica, "Szybka Piątka" Wyniki
51. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Chylonia" Wyniki
52. Gdynia, "Wyścig rowerowy - Dąbrowa - impr. tow. Pucharowi Gdyni" Wyniki
53. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 - Witomino Leśniczówka" Wyniki
54. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" Wyniki
55. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Wyniki
56. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Wyniki
57. Skarszewy , "IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking" Wyniki
58. Kosakowo, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
59. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
60. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"
61. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Wyniki
62. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Wyniki
63. Malbork, "Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4/4" Wyniki
64. Gdynia, "PKO Grand Prix Gydni - Marsz Europejski"
65. Sztum, "XX Jubileuszowe zimowe biegowe Grand Prix Sztumu 2018/2019 #4" Wyniki
66. Gdynia, "Podsumowanie Pucharu Gdyni 2018"
67. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Pamięci Pawła Adamowicza" Wyniki
68. Rewa, "Nordic Morsing"
69. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Wyniki
70. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" Wyniki
71. Łeba, "Podsumowanie Korony Polski w Nordic Walking 2018"
72. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Wyniki
73. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Wyniki
74. Kąty Rybackie, "VII Jesienny Rajd w Krainie Kormoranów"
75. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Wyniki
76. Kosakowo, "Bieg Niepodległości - bieg główny" Wyniki
77. Sopot, "Bieg Niepodległej" Wyniki
78. Rumia, "Biegi Dzieci i Młodzieży przy XXXIV Biegu Pokoju" Wyniki
79. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" Wyniki
80. Bolszewo, gm. Wejherowo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3" Wyniki
81. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Wyniki
82. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Wyniki
83. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2"
84. Gdynia, "Olimpiada Przedszkolaka Rady Dzielnicy Gdynia Karwiny #2"
85. Bąkowo, "Bieg Drogą Dobra" Wyniki
86. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Wyniki
87. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #1" Wyniki
88. Półwysep Helski, "IX Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, V Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Wyniki
89. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1" Wyniki
90. Białogóra, "Korona Północy Polski #5" Wyniki
91. Rybaki, "Bieg Twardego 2018" Wyniki
92. Żukowo, "Korona Północy Polski #4" Wyniki
93. Mosina, "Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3" Wyniki
94. Gdynia, "Puchar Gdyni - Kamienna Góra" Wyniki
95. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #1"
96. Gdynia, "Piknik Rodzinny z Okazji Rozpoczęcia Sezonu Letniego na Plaży Babie Doły"
97. Gdynia, "Puchar Gdyni - Orłowo" Wyniki
98. Gdynia, "Olimpiada Przedszkolaka Rady Dzielnicy Gdynia Karwiny #1"
99. Gdynia, "Olimpiada Przedszkolaka Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa"
100. Lubuń, gm. Kobylnica, "Korona Północy Polski #2" Wyniki
101. Gdynia, "Puchar Gdyni - Cisowa" Wyniki
102. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Wyniki

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ