# Nazwa
1. Sopot - Koszałkowo-Wieżyca, "3 Ultramaraton Kaszubska Poniewierka" Zapisz się
2. Gdynia, "Puchar Gdyni - Działki Leśne" Zapisz się
3. Gdańsk, "Nordic Walking Gdańsk Aktywnie Nad Wodą - Inauguracja Pucharu Bałtyku" Zapisz się
4. Kobylanka, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 1/5" Zapisz się
5. Chełmża, " XV Pólmaraton i Dziesiątka Chełmżyńska o Puchar Burmistrza Miasta Chełmży" Zapisz się
6. Świdwin, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
7. Gdynia, "Puchar Gdyni - Witomino Leśniczówka" Zapisz się
8. Gdynia, "Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
9. Siemianowice Śląskie, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
10. Lubliniec, "IV-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking o Lubliniecka 5" Zapisz się
11. Gdynia Karwiny, "Olimpiada Biegowa Rady Dzielnicy Gdynia Karwiny" Zapisz się
12. Olandia, "Korona Wielkopolski 6/6" Zapisz się
13. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
14. Garczyn, "VI Bieg Morsa" Zapisz się
15. Gliwice, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
16. Częstochowa, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
17. Piła, Płotki, "Korona Wielkopolski 5/6" Zapisz się
18. Poznań, "Korona Wielkopolski 4/6" Zapisz się
19. Rewa, "Nordic Morsing" Zapisz się
20. Gdańsk, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 3" Zapisz się
21. Gdynia, "Podsumowanie Pucharu Gdyni" Zapisz się
22. Koszalin, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
23. Obliwice, " IV Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Zapisz się
24. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Nordic Walking i Biegach Przełajowych" Zapisz się
25. Sopot, "Sopocka Jesień, II Grand Prix Trójmiasta - etap 2" Zapisz się
26. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa II - Bieg Mikołajkowy" Zapisz się
27. Gdynia, "Otwarcie Szlaków Nordic Walking w Gdyni" Zapisz się
28. Pleszew, Zawidowice, "Korona Wielkopolski 3/6" Zapisz się
29. Kąty Rybackie, "Jesienny Rajd Nordic Walking w Krainie Kormoranów" Zapisz się
30. Łeba, "Finał Pucharu Bałtyku w Duathlonie i Maraton MTB" Zapisz się
31. Gdynia, "II Grand Prix Trójmiasta - etap 1" Zapisz się
32. Gdynia Karwiny, "Puchar Gdyni - Karwiny" Zapisz się
33. Kobylnica, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
34. Katowice, "Po Pierwsze Zdrowie" Zapisz się
35. Gdynia Cisowa, "Puchar Gdyni - Cisowa" Zapisz się
36. Grójec, "VI Grójecka Dycha " Zapisz się
37. Lubliniec, "I Mistrzostwa Lublińca" Zapisz się
38. Starogard Gdański, "25 Bieg Kociewski z Polpharmą" Zapisz się
39. Gdańsk, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
40. Oleśnica, "VI Przełajowe Mistrzostwa Dolnego Śląska w Nordic Walking" Zapisz się
41. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" 10 km" Zapisz się
42. Rogoźno, Rożnowice, "Korona Wielkopolski 2/6" Zapisz się
43. Gdańsk, "Rodzinny Bieg "Czyste Miasto Gdańsk" Dla Dzieci" Zapisz się
44. Obliwice, "V Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 4/4 - Półmaraton" Zapisz się
45. Barlinek, "Mistrzostwa Polski Europejskiej Stolicy NW" Zapisz się
46. Gdynia Dąbrowa, "Puchar Gdyni - Dąbrowa I" Zapisz się
47. Wiele, "Mistrzostwa Kaszub w Nordic Walking - Puchar Bałtyku" Zapisz się
48. Jastarnia, " VII Bałtycki Maraton brzegiem morza III Bałtycki Półmaraton brzegiem morza" Zapisz się
49. Tczew, "III Dycha Nad Wisłą – Pomorskie Święto Wisły - Bieg" Zapisz się
50. Sopot, "6 Urodziny portalu Chodzezkijami.pl" Zapisz się
51. Dąbki, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 4/5" Zapisz się
52. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
53. Łężyce, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
54. Białogóra, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
55. Warszawa, "Parkowe Mistrzostwa Warszawy w Nordic Walking" Zapisz się
56. Gąsawa, "Biegi Gąsawskie im. Gustawa Mądroszyka" Zapisz się
57. Węgorzyno, "Grand Prix Zachodniopomorskiego 3/5" Zapisz się
58. Małkowo, gm. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Nordic Walking" Zapisz się
59. Rybaki, "Bieg Twardego 2016" Zapisz się
60. Gdynia Chylonia, "Rajd Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Cisowa" Zapisz się
61. Przystań, gm.Olszewo-Borki, pow.ostrołęcki, "KURPIE MTB" Zapisz się
62. Gdynia Dąbrowa, "Wyścig Rowerowy Rady Dzielnicy Gdynia Dąbrowa" Zapisz się
63. Gdynia Babie Doły, "Puchar Gdyni - Babie Doły" Zapisz się
64. Gdynia Orłowo, "Puchar Gdyni - Orłowo Biega" Zapisz się
65. Niemcz, "Biegaj w Niemczu" Zapisz się
66. Sopot, "Sopockie Lato na Pętli Reja" Zapisz się
67. Kobylnica, "Inauguracja Pucharu Bałtyku w Duathlonie" Zapisz się
68. Gdańsk, "III Bieg do Źródeł - Bieg Główny 10km" Zapisz się
69. Gdańsk, "III Bieg do Źródeł - Bieg Rodzinny 3km" Zapisz się
70. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Puchar Baltyku w Biegach Przełajowych" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ