Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Kotuła Paweł Trzciano Polska 10 km Start tem wąbrzeżno opłacono on-line
2 Łubecki Patryk Toruń Polska 10 km opłacono on-line
3 Żywiecki Mikołaj Tczew Polska 10 km opłacono on-line
4 Rekowski Kazimierz Tczew Polska 10 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 60.00 PLN
5 Solka Natalia Skowarcz Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
6 Rogowski Wojciech Pelplin Polska 10 km opłacono on-line
7 Czyszak Michał Tczew Polska 10 km opłacono on-line
8 Przybyła Agnieszka Iława Polska 10 km Run Goku Team opłacono on-line
9 Dydymska Ksenia Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
10 KISA KRZYSZTOF KWIDZYN Polska 10 km KINIO-POL POL-ANKA 60.00 PLN
11 Garbowski Krzysztof Sztum Polska 10 km LKS Zantyr Sztum/GarboTeam 60.00 PLN
12 Szadach Maciej Żukowo Polska 10 km opłacono on-line
13 Gdaniec Ewa Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
14 Gdaniec Artur Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
15 Gdaniec Oliwier Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
16 Trojanowski Maciej Gdańsk Polska 10 km Biegusy Gdańsk/BBL Gdańsk opłacono on-line
17 Dorotin Mirosław Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
18 Wiśniewski Miłosz Nicponia Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
19 Wiśniewski Wiesław Nicponia Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
20 Malinowska Karolina Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew 30.00 PLN
21 Waśkiewicz Sebastian Gdańsk Polska 10 km 60.00 PLN
22 Dywelski Mirosław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
23 Rezmer Ryszard Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew tRUNsformacja Gniewu opłacono on-line
24 Hinz Wojciech Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew BALTIC HUB TEAM opłacono on-line
25 Borzych Mateusz Sztum Polska 10 km opłacono on-line
26 Sadowska Agnieszka Tczew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
27 Pałkowski Filip Swarożyn Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
28 Pałkowska Agnieszka Swarożyn Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
29 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska 10 km LPP TEAM opłacono on-line
30 Pituła Dominik Bydgoszcz Polska 10 km Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
31 Kłos Michał Jeleń Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Team Tapflo opłacono on-line
32 Ruszkiewicz Małgorzata Susz Polska 10 km opłacono on-line
33 Detko Gabriela Kwidzyn Polska 10 km 60.00 PLN
34 Dziadzio Łukasz Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
35 Derevianko Olga Gdańsk Polska 10 km 60.00 PLN
36 Szramka Łukasz Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
37 Marchaj Tomasz Tczew Polska 10 km 60.00 PLN
38 Kalinowski Michał Subkowy Polska 10 km Subkowskie łepy opłacono on-line
39 Boroś Patrycja Tczew Polska 10 km Subkowskie łepy opłacono on-line
40 Dorn Sandr Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
41 Śledź Mikołaj Jeleń Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Team Tapflo opłacono on-line
42 Łudczak Krzysztof Gdańsk Polska 10 km Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
43 Łudczak Sylwia Gdańsk Polska 10 km Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
44 Nawrocki Mariusz Gdańsk Polska 10 km 60.00 PLN
45 Suchomski Przemysław Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
46 Myszkier Dariusz Pruszcz Gdański Polska 10 km opłacono on-line
47 Myszkier Dariusz Pruszcz Gdański Polska 10 km 60.00 PLN
48 Bujanowska Katarzyna Lipinki Szlacheckie Polska 10 km BBL PELPLIN opłacono on-line
49 Chwalisz Leszek Rumia Polska 10 km parkrun Rumia opłacono on-line
50 Chwalisz Sabina Rumia Polska 10 km parkrun Rumia opłacono on-line
51 Mroczek Robert Rumia Polska 10 km parkrun Rumia opłacono on-line
52 Mroczek Sylwia Rumia Polska 10 km parkrun Rumia opłacono on-line
53 Malek Andrzej Koscierzyna Polska 10 km Atlas Running Team opłacono on-line
54 Paluchowski Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
55 Rambowski Marek Starogard Gdański Polska 10 km opłacono on-line
56 Nawrocki Dariusz Gdańsk Polska 10 km 60.00 PLN
57 Nelke Eliasz Tczew Polska 10 km linkedin.com/in/eliasz-nelke/ opłacono on-line
58 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
59 Wolski Jarosław Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
60 Dalke Jowita Gdańsk Polska 10 km ZABIEGANE DWIE opłacono on-line
61 Wiatrowska Iga Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
62 Stencel Tomasz Pinczyn Polska 10 km Morsy Zblewo opłacono on-line
63 Regulski Szymon Rokitki Polska 10 km 60.00 PLN
64 Rezmer Dawid Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew Profil Software opłacono on-line
65 Janczynski Karol Dąbrówka Tczewska Polska 10 km Team JK84 60.00 PLN
66 Kowalewicz Paweł Bolesławowo Polska 10 km YAMEO opłacono on-line
67 Skorowska Beata Haska Polska 10 km Lpp Team opłacono on-line
68 Bartosiak Ryszard Gardeja Polska 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
69 Kujach Agnieszka Gdańsk Polska 10 km opłacono on-line
70 Formela Katarzyna Marszewska Góra Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
71 Nowak Arkadiusz Szprudowo Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
72 Kaczmarowski Łukasz Drzycim Polska 10 km FC Sierosław opłacono on-line
73 KOWALEWSKI Łukasz Kowalewski TCZEW Polska 10 km AMATORSKA GRUPA ROWEROWO TCZEW opłacono on-line
74 Bujanowska Katarzyna Lipinki Szlacheckie Polska 10 km BBL PELPLIN opłacono on-line
75 Cyrulewska Malgorzata Cyrulewska Glinnik Polska 10 km opłacono on-line
76 Sadowski Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
77 Michalak Janina Gieczno Polska 10 km opłacono on-line
78 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km Eaton Running Team opłacono on-line
79 Bartosiak Ryszard Gardeja Polska 10 km Gmina Gardeja Biega 60.00 PLN
80 Fabich Andrzej Tczew Polska 10 km Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
81 Lewandowska Katarzyna Gręblin Polska 10 km opłacono on-line
82 Kaczmar Błażej Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
83 Szwedowski Łukasz Kulice Polska 10 km KS GP SPRINT Kulice / BBL Pelplin opłacono on-line
84 Dziedzic Szymon Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
85 Michalak Marek Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
86 Dydymski Krzysztof Rumia Polska 10 km opłacono on-line
87 Dydymska Monika Rumia Polska 10 km opłacono on-line
88 Błaszczuk Grzegorz Mikołajki Pomorskie Polska 10 km opłacono on-line
89 Tocha Andrzej Damaszka Polska 10 km Biegający Tczew 60.00 PLN
90 Tumiłowicz Jerzy Licze Polska 10 km KWIDZYN BIEGA 60.00 PLN
91 Danowski Dawid Gniew Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew opłacono on-line
92 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Polska 10 km opłacono on-line
93 Śliwiński Jacek Gdańsk Polska 10 km Plant Runner opłacono on-line
94 Krygowski Tomasz Tuchola Polska 10 km opłacono on-line
95 Przybyła Adrian Iława Polska 10 km 60.00 PLN
96 Wróblewski Krzysztof Tczew Polska 10 km Biegam i Wspieram Press Glass Tczew opłacono on-line
97 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Polska 10 km - mieszkańcy Miasta i Gminy Gniew 30.00 PLN
98 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Polska 10 km Taka RYBA opłacono on-line
99 Posmyk Łukasz Tczew Polska 10 km 60.00 PLN
100 Malinowski Adam Niebędzino Polska 10 km KB Biegający Dietetyk Team 60.00 PLN


Wyświetleń: 5368

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ