Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Dystans Do zapłaty
1 Kubiak Sandra Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
2 Łątkowski Jerzy Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
3 Tomaszewski Piotr Gdańsk Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
4 Rudnik Aleksandra Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
5 BRZESKA Magdalena Kartuzy Polska start 5 km opłacono on-line
6 MAKOŚ KLAUDIA warszawa Polska start FORMODAL 5 km opłacono on-line
7 Palgan Andrzej Gdansk Polska start 5 km opłacono on-line
8 Maliszewski Marek Elbląg Polska start 1 mila opłacono on-line
9 Chmielewski Dariusz Gdynia Polska start Loconi Intermodal S.A. 5 km opłacono on-line
10 Maliszewski Adrian Gdynia Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
11 Dobrowolski Tomasz Gdańsk Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
12 Bonkowski Piotr Rumia Polska start 5 km opłacono on-line
13 Szybowska Paulina Kościerzyna Polska start Kujawscy Runners 5 km opłacono on-line
14 MARKIEWICZ PAWEŁ WROCLAW Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
15 Niewczas Konrad Gdynia Polska start Ligentia 5 km opłacono on-line
16 Sokół Joanna Warszawa Polska start Logfret 1 mila opłacono on-line
17 Domska Anna Gdynia Polska start 1 mila opłacono on-line
18 Godlewski Jakub Malbork Polska start 5 km opłacono on-line
19 Juszczuk Adrianna Gdynia Polska start Loconi Intermodal S.A. 5 km opłacono on-line
20 Cichowska Katarzyna Gdańsk Polska start HERMES 5 km opłacono on-line
21 Puchalska Katarzyna Banino Polska start grupa biegowa NDI 5 km opłacono on-line
22 Uciński Maciej Reda Polska start SPIE Sport Team 5 km opłacono on-line
23 Kurowska Marzena Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
24 Krzykwa Jacek Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
25 Dąbrowska Paulina Gdynia Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
26 Polakowski Tomasz Gdynia Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
27 Malepszy Weronika Rumia Polska start Maersk 5 km opłacono on-line
28 Kuligowskiq Dariusz Gdynia Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
29 Górecki Kacper Gdynia Polska start CHYLOŃSKIE DZIKI GDYNIA 5 km opłacono on-line
30 Niedzwiecki Michal Gdansk Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
31 Gorzejewska Dorota Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
32 Liszewski Tomasz Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
33 Kulesza Piotr Gdańsk Polska start Ustaw się na bieganie w Gdańsku/Orlen Running Team 5 km opłacono on-line
34 Cheba Katarzyna Gdańsk Polska start SPIE Sport Team Gdańsk 5 km opłacono on-line
35 Kania Jakub Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
36 Sniegocki Grzegorz Gdańsk Polska start CEVA Team 5 km opłacono on-line
37 Juszczuk Adrianna Gdynia Polska start Loconi 5 km opłacono on-line
38 Świderski Jacek Gdynia Polska start grupa biegowa NDI 5 km opłacono on-line
39 Mierzejewska Olga warszawa Polska start FORMODAL 5 km opłacono on-line
40 Zacharenko Marcin Mogilno Polska start CARSEKT 5 km opłacono on-line
41 Supeł Mateusz Wrocław Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
42 Chmielewski Dariusz Gdynia Polska start Loconi Intermodal S.A. 5 km opłacono on-line
43 Perticaroli Paolo Gdynia Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
44 Panek Aneta Kosakowo Polska start ESJATeam 5 km opłacono on-line
45 Hrohul Yaroslav Gdansk Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
46 Kestek Burak Taha Gdansk Polska start Odyssey Logistics 5 km opłacono on-line
47 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski Polska start 5 km opłacono on-line
48 Słupska-Redek Sabina Rumia Polska start 5 km opłacono on-line
49 Maliszewska Marianna Elbląg Polska start 1 mila opłacono on-line
50 Rędzikowski Marek Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
51 Ptaszyńska Anna Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
52 Glushchenko Aleksey Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
53 Seta-Pryjomska Joanna Gdynia Polska start BROEKMAN LOGISTICS 1 mila opłacono on-line
54 Kolodziejska Anna Gdynia Polska start Maersk 5 km opłacono on-line
55 JAKSINA ANNA Szczecin Polska start C.HARTWIG SZCZECIN 5 km opłacono on-line
56 Żyłka Klaudia Gdynia Polska start Maersk 1 mila opłacono on-line
57 Walter Aleksandra Gdynia Polska start Maersk 5 km opłacono on-line
58 BOJAN Andrzej Gdynia Polska start Anddach 5 km opłacono on-line
59 Lewandowski Krzysztof Gdańsk Polska start PCC Intermodal 5 km opłacono on-line
60 Kuleczka Anna Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
61 Formela Remigiusz Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
62 Dobke Przemysław Wejherowo Polska start Maersk 1 mila opłacono on-line
63 Staszak Aleksandra Gdynia Polska start SteelCube 1 mila opłacono on-line
64 Sala Kinga Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
65 Terpiński Kamil Gdańsk Polska start MULTILOG TEAM 5 km opłacono on-line
66 Gapiński Rafał Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
67 Dziewolski Stanisław Gdynia Polska start Steelcube 5 km opłacono on-line
68 Malepszy Piotr Rumia Polska start PFC 5 km opłacono on-line
69 Kuleczka Robert Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
70 Cisło Marcin Gdynia Polska start 1 mila opłacono on-line
71 Falewicz Karolina Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
72 Wawrowski Maciej Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
73 Stachowicz-Maciołek Kamila Szczecin Polska start 5 km opłacono on-line
74 Pardo Sandra Bolszewo Polska start COSCO 5 km opłacono on-line
75 Piotrowska Monika Sopot Polska start 5 km opłacono on-line
76 Maliszewski Łukasz Warszawa Polska start MAERSK 5 km opłacono on-line
77 Zygaj-Strojk Anna Gdynia Polska start 1 mila opłacono on-line
78 KUREK MAGDALENA BORKOWO Polska start 5 km opłacono on-line
79 Petke Krzysztof Gdynia Polska start LPP Team 5 km opłacono on-line
80 Turyło Maja Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
81 Gutjar-Marek Kamila Gdańsk Polska start 1 mila opłacono on-line
82 Kuzawiński Krzysztof Gdańsk Polska start 5 km opłacono on-line
83 Bigus-Kwiatkowska Marta Wejherowo Polska start 5 km opłacono on-line
84 Bogdanowicz Krzysztof Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
85 Krawaczyński Tomasz Toruń Polska start krawaczynski.pl 5 km opłacono on-line
86 Jankowski Mateusz Elbląg Polska start Godlewski Runners / Lubię Piwko 5 km opłacono on-line
87 Żukowska Olga Gdynia Polska start MAERSK 5 km opłacono on-line
88 Damian Agnieszka Rumia Polska start Maersk 5 km opłacono on-line
89 Pionkowska Magdalena Gdynia Polska start 1 mila opłacono on-line
90 Dębicki Artur Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
91 Żurawska Monika Reda Polska start 5 km opłacono on-line
92 GRZELAK MARCIN SOCHACZEW Polska start 1 mila opłacono on-line
93 Ćwikałowski Piotr Kościerzyna / Mały Klincz Polska start 5 km opłacono on-line
94 Sadowski Tomasz Rumia Polska start 5 km opłacono on-line
95 Richert Henryk TUCHOM Polska start Adidas Runners TriCity 5 km opłacono on-line
96 IGNATOWICZ ANDRZEJ Gdańsk Polska start Real Logistics Team 5 km opłacono on-line
97 Szynkowski KAROL Gdynia Polska start 5 km opłacono on-line
98 Beczyński Dominik Gdynia Polska start CEVA TEAM 1 mila opłacono on-line
99 Komorowski Sebastian Gdynia Polska start Real Logistics 5 km opłacono on-line
100 Nowakowska Dobrosława Tczew Polska start 1 mila opłacono on-line


Wyświetleń: 20136

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ