Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Teska Michał Gdynia Polska Udział w zawodach darmowy udział
2 Teska Martyna Gdynia Polska Udział w zawodach Biegun OCR Team darmowy udział
3 Lorych Dorota Borkowo Polska Udział w zawodach darmowy udział
4 Lorych Agata Borkowo Polska Udział w zawodach Szkoła Podstawowa w Kowalach darmowy udział
5 Lorych Natalia Borkowo Polska Udział w zawodach Szkoła Podstawowa w Kowalach darmowy udział
6 Lorych Krystian Borkowo Polska Udział w zawodach Active Flow darmowy udział
7 Basara Mateusz Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Twoj Stary Las darmowy udział
8 Basara Iwona Stary Las Polska Udział w zawodach TRI Starogard Gdański darmowy udział
9 Łosin Marek Gdynia Polska Udział w zawodach Active Flow darmowy udział
10 Łosin Feliks Gdynia Polska Udział w zawodach Active Flow darmowy udział
11 Łosin Franciszek Gdynia Polska Udział w zawodach Active Flow darmowy udział
12 Łosin Filip Gdynia Polska Udział w zawodach Active Flow darmowy udział
13 Łosin Marta Gdynia Polska Udział w zawodach Active Flow/runpassion.pl darmowy udział
14 Kierszka Ignacy Gdynia Polska Udział w zawodach UKS Gromik Gdynia darmowy udział
15 Lipinski Szymon Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
16 Kazior Olaf Starogard Gdański Polska Udział w zawodach UKS Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
17 Kodrycka Bianka Nowa Wieś Rzeczna Polska Udział w zawodach darmowy udział
18 Marocki Błażej Frank Polska Udział w zawodach darmowy udział
19 Marocka Oliwia Frank Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
20 Duzowski Kacper Starogard Gdański Polska Udział w zawodach PSP nr 3 w Starogardzie Gdańskim darmowy udział
21 Kosecki Mikołaj Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
22 Ponikiewski Kacper Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
23 Goździelewski Przemek Krąg Polska Udział w zawodach Press Glass Sport and Support darmowy udział
24 Maszka Seweryn Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
25 Filarski Marek Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
26 Wilma DOMINIK Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
27 Filarski Mateusz Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
28 Zasadzkk Jan Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
29 Klamann Franciszek Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
30 Cholewa Aleksander Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
31 Cholewa Szymon Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
32 Wenderski Mieszko Malbork Polska Udział w zawodach SP 1 Malbork darmowy udział
33 Zaborowski Dawid Juszkowo Polska Udział w zawodach Akademia Szybkości Pruszcz Gdański darmowy udział
34 Maszka Amelia Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
35 Filarski Adrian Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
36 Krajnik Krystian Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
37 Perlikowski Olek Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
38 Wons Martyna Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
39 Stolarów Agnieszka Malbork Polska Udział w zawodach Drużyna Pierścienia darmowy udział
40 Znarowska Bożena Elblag Polska Udział w zawodach Drużyna Pierścienia darmowy udział
41 Serocki Adam Elblag Polska Udział w zawodach Drużyna Pierścienia darmowy udział
42 LABON MAGDALENA Koteże Polska Udział w zawodach darmowy udział
43 Wysiecka Kinga Starogard Gdanski Polska Udział w zawodach darmowy udział
44 Wysiecka Iga Starogard Gdanski Polska Udział w zawodach darmowy udział
45 Czarnota Malina Mirotki Polska Udział w zawodach Szkoła Podstawowa im. Felixa Bolta darmowy udział
46 Prokopiuk Kacper Bolesławowo Polska Udział w zawodach darmowy udział
47 Prokopiuk Jacek Bolesławowo Polska Udział w zawodach darmowy udział
48 Serocki Paweł Starogard gdański Polska Udział w zawodach SKL Filippides Starogard Gd darmowy udział
49 Klecha Jakub Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uczniowski Klub Sportowy Ósemka darmowy udział
50 Klecha Agnieszka Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uczniowski Klub Sportowy Ósemka darmowy udział
51 Pawłowska Marzena Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
52 Pawłowski Jędrzej Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
53 Pawłowski Łukasz Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
54 Pawłowski Wojciech Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
55 Czwatschka Jakub Puck Polska Udział w zawodach darmowy udział
56 Czwatschka Kacper Puck Polska Udział w zawodach darmowy udział
57 Łaski Konrad Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
58 Łaski Marek Starogard Gdanski Polska Udział w zawodach TRI Starogard Gdański darmowy udział
59 Kolasińska Antonina Starogard Gdański Polska Udział w zawodach PSP4 darmowy udział
60 Wolańska Julia Rumia Udział w zawodach darmowy udział
61 Wolańska Lena Rumia Udział w zawodach darmowy udział
62 Szczepan Aleksander Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
63 Szczepan Jakub Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Kaemka darmowy udział
64 Purgal Michał Szczecinek Polska Udział w zawodach Pentathlon Szczecinek darmowy udział
65 Deneszewski Jakub Szczecinek Polska Udział w zawodach Pentathlon Szczecinek darmowy udział
66 Purgal Hubert Szczecinek Polska Udział w zawodach Pentathlon Szczecinek darmowy udział
67 Górka Maciej Szczecinek Polska Udział w zawodach Pentathlon Szczecinek darmowy udział
68 Lipinska Julia Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
69 Nawrocki Paweł Starogard Gdański Polska Udział w zawodach darmowy udział
70 Jaśniewska Patrycja Elbląg Polska Udział w zawodach UKS Orlik Elbląg darmowy udział
71 Jaśniewska Klaudia Elbląg Polska Udział w zawodach UKS Orlik Elbląg darmowy udział
72 Jaśniewski Przemysław Elbląg Polska Udział w zawodach UKS Orlik Elbląg darmowy udział
73 Segar Dominik Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
74 Wijatkowska Oliwia Gdańsk Polska Udział w zawodach AZS AWFiS Gdańsk darmowy udział
75 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Polska Udział w zawodach Taka RYBA darmowy udział
76 Godlewska Małgorzata Malbork Polska Udział w zawodach darmowy udział
77 Chutek Dorota Gdynia Polska Udział w zawodach NutriZone Gdynia darmowy udział
78 Kitowski Franuś Starogard Gdański Polska Udział w zawodach SKL Filippides darmowy udział
79 Sitterlee Piotr Zgorzałe Polska Udział w zawodach WYKOP Lenia darmowy udział
80 Sitterlee Franek Zgorzałe Polska Udział w zawodach WYKOP Lenia darmowy udział
81 Okrój-Sitterlee Mariola Zgorzałe Polska Udział w zawodach WYKOP Lenia darmowy udział
82 Hejenkowski Jan Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
83 Wakuła-Kunz Wanda Toruń Polska Udział w zawodach darmowy udział
84 Kunz Mieczysław Toruń Polska Udział w zawodach AZS UMK Toruń darmowy udział
85 Kitowski Jan Starogard Gdański Polska Udział w zawodach SKL Filippides darmowy udział
86 Osowski Paweł Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
87 Gort Filip Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział
88 Sawicki Dariusz Gdynia Polska Udział w zawodach darmowy udział
89 Sawicki Wiktor Gdynia Polska Udział w zawodach UKS Gromik Gdynia darmowy udział
90 Klak Hubert Lipinki Królewskie Polska Udział w zawodach darmowy udział
91 Klak Wiktoria Lipinki Królewskie Polska Udział w zawodach Uks ósemka darmowy udział
92 Klak Łukasz Lipinki Królewskie Polska Udział w zawodach darmowy udział
93 Czerwicki Adam Starogard Gdański Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
94 Ciesielska Paulina Sumin Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
95 Ciesielski Oliwier Sumin Polska Udział w zawodach Uks Ósemka Starogard Gd. darmowy udział
96 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie Polska Udział w zawodach Nordic Walking Malbork darmowy udział
97 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie Polska Udział w zawodach Nordic Walking Malbork darmowy udział
98 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska Udział w zawodach Nordic Walking Malbork darmowy udział
99 Myszkier Agnieszka Malbork Polska Udział w zawodach Nordic Walking Malbork darmowy udział
100 Wysocka Anna Lubichowo Udział w zawodach Uks Olimpik darmowy udział


Wyświetleń: 1679

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ