Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Pipka Zuzanna Siemirowice Polska Bieg MATA – rocznik 2018 - dziewczęta darmowy udział
2 Żyszkowska Kalina Bolesławice Polska Bieg KOMANDORA – rocznik 2013 - dziewczęta SP Kobylnica darmowy udział
3 Żyszkowski Michał Bolesławice Polska Bieg MATA – rocznik 2018 - chłopcy SP Kobylnica darmowy udział
4 Derengowski Damian Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - chłopcy Przedszkole Miejskie nr 9 darmowy udział
5 DERENGOWSKA Lena Słupsk Polska Bieg CHORĄŻEGO – rocznik 2016 - dziewczęta AML Słupsk darmowy udział
6 Feshchenko Darek Slupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy darmowy udział
7 Gierlach Filip Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
8 Gierlach Oliwia Słupsk Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
9 Godlewska Antonina Malbork Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - dziewczęta Przedszkole Pod Kasztanami/ Godlewski Runners darmowy udział
10 Kuligowski Kordian Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - chłopcy Przedszkole Kilinskiego nr.1 Zaczarowany Ogród darmowy udział
11 Kuligowska Samanta Słupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - dziewczęta Przedszkole Kilinskiego nr.1 Zaczarowany Ogród darmowy udział
12 Osiński Paweł Słupsk Polska Bieg KOMANDORA – rocznik 2013 - chłopcy darmowy udział
13 KWIECIŃSKI WOJCIECH SŁUPSK Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy PM NR 5 W SŁUPSKU darmowy udział
14 KWIECIŃSKA ZUZANNA SŁUPSK Polska Bieg KAPITANA – rocznik 2014 - dziewczęta SP NR 3 W SŁUPSKU darmowy udział
15 Piłczyński Ignacy Widzino Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - chłopcy darmowy udział
16 Piłczyński Franciszek Widzino Polska Bieg CHORĄŻEGO – rocznik 2016 - chłopcy darmowy udział
17 Możdżeń Tomek Słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – roczniki 2011-2012 - chłopcy Sp5 słupsk darmowy udział
18 Kaszubowski Olaf Miastko Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy darmowy udział
19 Kaszubowski Konrad Miastko Polska Bieg PORUCZNIKA – rocznik 2015 - chłopcy darmowy udział
20 Kowgan Adam słupsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – roczniki 2011-2012 - chłopcy Słupsk SP 5 darmowy udział
21 Kozłowski Maciej Biały Bór Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - chłopcy ZKS Miastko darmowy udział
22 Kozłowski Patryk Biały Bór Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy ZKS Miastko darmowy udział
23 Kozłowski Szymon Biały Bór Polska Bieg KAPITANA – rocznik 2014 - chłopcy ZKS Miastko darmowy udział
24 Bagińska Natalia Gdańsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – roczniki 2011-2012 - dziewczęta Zssims darmowy udział
25 Bójko Martyna Gdańsk Polska Bieg KONTRADMIRAŁA – roczniki 2011-2012 - dziewczęta Gala Gdańsk darmowy udział
26 Baszkowska Nadia Żukowo Polska Bieg KAPITANA – rocznik 2014 - dziewczęta AMS Żukowo darmowy udział
27 żelezno Filip SŁUPSK Polska Bieg PORUCZNIKA – rocznik 2015 - chłopcy Szkoła podstawowa nr 1 w Słupsku darmowy udział
28 Szczepkowska Alicja Kwakowo Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - dziewczęta darmowy udział
29 Janusz Wojciech Słupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy darmowy udział
30 Janusz Emilia Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - dziewczęta darmowy udział
31 Ordon Jan Słupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy Norweska team darmowy udział
32 Żółć Mateusz Zbychowo Polska Bieg ADMIRAŁA – roczniki 2006-2010 - chłopcy Żółć darmowy udział
33 Lenc Hanna Kobylnica Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - dziewczęta Przedszkole Kobylnica darmowy udział
34 Zając Mateusz Kobylnica Polska Bieg CHORĄŻEGO – rocznik 2016 - chłopcy Szkoła Podstawowa w Kobylnicy darmowy udział
35 Pacan Kornelia Kwakowo Polska Bieg ADMIRAŁA – roczniki 2006-2010 - dziewczęta AML Słupsk / szkola w Kobylnicy darmowy udział
36 Feshchenko Dariusz Slupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy darmowy udział
37 Feshchenko Yana Slupsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy darmowy udział
38 Spychalski Krzysztof KOBYLNICA Polska Bieg CHORĄŻEGO – rocznik 2016 - chłopcy SP Kobylnica darmowy udział
39 Spychalski Wojciech KOBYLNICA Polska Bieg KOMANDORA – rocznik 2013 - chłopcy SP Kobylnica darmowy udział
40 Zając Hanna Kobylnica Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem darmowy udział
41 Kolchina Anastasia Słupsk Polska Bieg ADMIRAŁA – roczniki 2006-2010 - dziewczęta AML Słupsk darmowy udział
42 Kekenmajster Cezary Gdańsk Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy SP nr 6 Gdańsk darmowy udział
43 Bukato Ignacy Ustka Polska Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem Sun-Med Ustka darmowy udział
44 Bukato Antonina Ustka Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - dziewczęta Sun-Med Ustka darmowy udział
45 Sikora Martyna Słupsk Polska Bieg STARSZEGO MARYNARZA – rocznik 2019 - dziewczęta darmowy udział
46 Walczak Konrad Gdynia Polska Bieg MARYNARZA – roczniki 2020-2024 - chłopcy Moja Mama Team darmowy udział
47 Walczak Ignacy Gdynia Polska Bieg BOSMANA – rocznik 2017 - chłopcy Moja Mama Team darmowy udział


Wyświetleń: 2553

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ