Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Przyłucki Krzysztof Łękuk Mały Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy Folwark Łękuk Team 60.00 PLN
2 Nigot Krzysztof Gorło Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Gorlański Basior 150.00 PLN
3 Różański Krystian Ełk Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 PORTA ACTIVE TEAM 150.00 PLN
4 Goszczyk Krystian Białystok Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 90.00 PLN
5 Żukowski Henryk Wydminy Polska Półmaraton 01.06 - godz.09.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL WYDMINY 70.00 PLN
6 Bielak Roman Mikołajki Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 90.00 PLN
7 Wojtuniak Jarosław Małęczyn Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Biegiem Radom! 150.00 PLN
8 Mróz Marcel Poznan Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 150.00 PLN
9 Gienieczko Joanna Ełk Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 70.00 PLN
10 Niewdzięczny Jerzy Olsztyn Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Są Wolniejsi 150.00 PLN
11 Handrysiak Małgorzata Wilkasy Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 Team Parszczyńskich 90.00 PLN
12 JABŁOŃSKA MAGDALENA WILKASY Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 Team Parszczyńskich 90.00 PLN
13 KUŹMIŃSKA-SAWOŃ BEATA Wydminy Polska Marsz Równych Szans 2.5km 01.06 - godz.09.35 darmowy udział
14 Henel Agnieszka Częstochowa Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 SŁOŃCA JURY 90.00 PLN
15 Ratka Artur Częstochowa Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 150.00 PLN
16 Ratka Sylwia Częstochowa Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 90.00 PLN
17 Pryczka Igor Wydminy Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL WYDMINY 120.00 PLN
18 Wojczys Maciej Giżycko Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana opłacono
19 Abramow Agnieszka Cybulki Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 opłacono
20 Dąbrowski Paweł Toruń Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 opłacono
21 Pawelec Marcin Cybulki Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 Zakątek Cybulki opłacono
22 Pałamasz Dawid Kruklanki Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
23 Darowicki Daniel Ełk Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
24 Sienkiewicz Justyna Leśna Podlaska Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
25 Kokoszko Rafał Małkinia Górna Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
26 Zabost Patryk Ryn Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 90.00 PLN
27 Urynowicz Piotrek Wydminy Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 opłacono
28 SAWOŃ Piotr SAXON Wydminy Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy KL.MISTRZOSTWA SPORTOWEGO, AKADEMIA PIŁKARSKA GKS MAMRY 60.00 PLN
29 Kapla Jakub Wydminy Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy Luks Wydminy 60.00 PLN
30 Dolega Darek Radom Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Biegiem Radom! 150.00 PLN
31 Maczan Robert Kętrzyn Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 Robson EM 150.00 PLN
32 Dudek Agnieszka Warszawa Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
33 Dawidowicz Michał Wydminy Polska Półmaraton 01.06 - godz.09.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL WYDMINY / BAR KUBA TEAM opłacono
34 Dudek Michał Warszawa Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
35 Karwowski Krzysztof Marcinowa Wola Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Półmaraton 01.06 - godz. 09.30 150.00 PLN
36 Dubnicki Grzegorz Wydminy Polska Półmaraton 01.06 - godz.09.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy opłacono
37 Michałowski Jakub Poznań Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 WANiR 20 lat dla JST opłacono
38 Jakacki Sylwester Bartoszyce Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Góral z Mazur Running Team opłacono
39 Deptuła Dorota Lesznowola Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 90.00 PLN
40 Kromer Ludwik Gdańsk Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
41 Piaskowska Ewelina Wydminy Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy BBL WYDMINY/Folwark Łękuk 60.00 PLN
42 Kołodziejczyk Magdalena Piecki Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 Ultra Gordon Team 90.00 PLN
43 Baczewska Klaudia Ostrołęka Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 Biegam Bo Lubię Ostrołęka opłacono
44 Wojciechowski Kamil Wydminy Polska Półmaraton 01.06 - godz.09.30 - Mieszkańcy Gminy Wydminy 70.00 PLN
45 Wieczorek Andrzej EŁK Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 Morsy Ełk 70.00 PLN
46 Niewdzięczna Barbara Olsztyn Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 Są Wolniejsi opłacono
47 Falandysz Damian Pruszków Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 + Maraton 01.06 - godz. 09.30 GaminateRunning Team 200.00 PLN
48 Fiedziukiewicz Jarosław Kruklanki Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
49 Weka KRZYSZTOF Białystok Polska Pólmaraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
50 Dorsz Beata Gdynia Polska Maraton 01.06 - godz.09.30 opłacono
51 Kosiorek Roman Mysło Polska Mocna Piątka 30.05 - godz.19.30 Niezrzeszony opłacono


Wyświetleń: 2709

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ