Sopot pobiegł dla Niepodległej!

11 listopada świętowaliśmy 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Ten dzień, jak co roku, był też świętem biegaczy, którzy mieli okazję wystartować w jednej z kilkudziesięciu imprez odbywających się na terenie kraju. Jedną z nich, była impreza sopocka – Bieg Niepodległej – której trasa biegła przez samo centrum miasta.


XV Bieg Niepodległości w Kosakowie – mamy nowy rekord trasy i rekordową frekwencję!

Kosakowo w tym roku wybiło się znacznie w szeregu pomorskich biegów niepodległościowych – 705 osób na starcie, niezwykle wysoki poziom rywalizacji, atestowana 10 km trasa po lotnisku, bardzo dobra organizacja i brak miejskiego biegu w Gdyni – wszystko razem sprawiło, że udział w tej imprezie był obowiązkowy dla biegaczy z Trójmiasta i okolic. Co więcej, większość osób, które wystartowały w 2021 roku, bez wątpienia wróci do Kosakowa w kolejnych latach.


Bieg Niepodległej w Sopocie – to już jutro!

Jeśli jeszcze nie masz planów na aktywne świętowanie w niepodległości Polski, to koniecznie przyjedź 11 listopada do Sopotu , gdzie o godzinie 10:00 wystartuje bieg na 4 km! Trasa wprawdzie nie jest specjalnie długa, ale 4 km to dystans przystępny dla wszystkich, bez względu na poziom wytrenowania, w tym dla całych rodzin. W końcu chodzi o wspólny start i wspólne uczczenie tego wyjątkowego dnia dla polskiej historii i tożsamości!


Mistrzostwa Polski w Nordic Walking odbyły się w Kobylnicy!

W ubiegłą sobotę 23 października do gminy Kobylnica zjechali się zawodnicy z całej Polski, by wziąć udział w imprezie Korony Północy o randze Mistrzostw Polski. Do wyboru były dystanse od około 6 aż do 23 km. Nie zabrakło zróżnicowanej trasy o miękkiej nawierzchni, profesjonalnych sędziów i oczywiście zaciętej rywalizacji.


Już w najbliższą sobotę Mistrzostwa Polski w Nordic Walking!

23 października w gminie Kobylnica odbędzie się kolejny etap Korony Północy Polski, tym razem będą to zawody o randze Mistrzostw Polski. Zawodnicy zmierzą się z 5 km przełajową trasą, na której będą rywalizować na 5, 10 lub 21 km.


Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way!

15 stycznia 2022 roku na Kaszubach odbędzie się Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way. Będzie to pierwsza edycja wydarzenia. Zawodnicy będą mogli pobiegać w zimowej scenerii po szlakach i ścieżkach malowniczych terenów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.


Lubisz sztafety? W takim razie w najbliższą niedzielę widzimy się w Żukowie!

19 września do wyboru jest bieganie lub nordic walking, obie dyscypliny na tych samych zasadach – w danej sztafecie startują cztery osoby, pierwsza rusza na 4 km, druga na 2 km, trzecia na 4 km i czwarta znów na 2 km. Wygrywają najlepsze drużyny damskie, męskie, mieszane i rodzinne, przy czym najważniejsze nie jest podium, ale wspólna rywalizacja i wspólny cel. Co więcej po sztafetach przyjdzie czas na biegi dla dzieci, tym razem już uniwersalne, ale jak zawsze niezwykle emocjonujące!


Maratończycy po raz 11 zmierzyli się z piaszczystym brzegiem Półwyspu Helskiego

W sobotę, 28 sierpnia 2021 roku po rocznej pandemicznej przerwie odbył się XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza. To impreza szczególna, jedyna w Polsce i jedna z dwóch w Europie, której trasa wiedzie w całości po plaży, wśród zalewających nogi fal i zapadającego się piasku. Niecodzienne podłoże sprawia też, że jest to jedna z najtrudniejszych imprez odbywających się w tym kraju na dystansie królewskim.


29 Żukowski Przełaj już 19 września

Już 19 września Żukowski Park Jeziorko stanie się arenom zmagań sportowców, zarówno tych dużych jak i tych małych. Jako pierwsi wystartują sztafety na dystansie 4 km - 2 km - 4 km - 2 km, zarówno w biegu jak i w nordic walking.


XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza – są jeszcze wolne miejsca!

Tradycyjnie, w ostatni weekend wakacji zapraszamy do Jastarni na kolejną edycję wyjątkowego i niepowtarzalnego maratonu brzegiem morza.


Pierwszy (prawdopodobnie) na świecie bieg po terminalu kontenerowym

Gdynia Terminal RunBieganie stało się jedną z najpopularniejszych form aktywności fizycznej. O jego powszechności świadczą licznie organizowane biegi ulicami miast. Z czasem pojawiły się także biegi o specjalnych wymaganiach, z przeszkodami terenowymi lub z trasą przebiegającą przez niedostępne na co dzień tereny.


Lato z Węgorzem 2021

Przed nami kolejna odsłona rywalizacji w Koronie Polski. Impreza w Węgorzynie zaliczana jest jednocześnie do Korony Północy i Zachodu. Także zjadą się wszyscy!


Nowości EXEL 2021

Po kilku miesiącach oczekiwania do Polski dotarła dostawa marki EXEL. Opóźnienia spowodowane były wpływem COVID na produkcję i transport zza granica. Nie mniej jednak część asortymentu już do nas dotarła w tym sporo nowości i wyczekiwane paski zamienne Alis.


Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej, czyli Korona Północy w Żukowie

Rycerski cykl zawodów 11 lipca ponownie zawita do Żukowa! Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej obejmą trzy dystanse nordic walking i bieg przełajowy na jednym dystansie. Impreza odbędzie się w malowniczym parku Jeziorko, które nie raz już udowodniło, że ma do zaoferowania zawodnikom nie tylko ładne widoki, ale też wzniesienia, które zwielokrotnione potrafią solidnie dać się we znaki i dodać ognia do rywalizacji.


Upalna Szybka Piątka 2021, czyli biegi, nordic i sporo zabaw dla dzieci

W minioną sobotę 19.06.2021 w miejscowości Lubuń w Gminie Kobylnica odbyła się impreza biegowo-nordicowa, która stanowiła sportowy akcent tegorocznych Dni Kobylnicy. Pięciokilometrowa trasa, sporo kategorii wiekowych i dwie dyscypliny stały się bazą dla tego wydarzenia. Po startach dorosłych przeprowadzono biegi dla dzieci i młodzieży, w których najmłodsi mogli zmierzyć się ze swoimi rówieśnikami. Co istotne, Szybka Piątka odbyła się legalnie w standardowej formie, bez dotkliwego reżimu sanitarnego. Równie istotne było to, że zawodnicy musieli pokonać nie tylko trasę, ale też 33°C w cieniu.


Bieg do Miodu 2021 - VII Edycja

Zapraszamy do udziału w VII Edycji BIEGU do MIODU. Jak zawsze ideą tego wydarzenia jest uznanie dla rodzinnej profesji pszczelarskiej, której efektem jest wytwarzany MIÓD PSZCZÓŁKOWSKI, wpisany w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach, a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców. Więcej informacji na temat pszczelarstwa znajdziecie na www.miodpszczolkowski.info .


Ultra Stilo i Rajd Drużyn

1 maja w nadmorskiej miejscowości Stilo odbędzie się po raz pierwszy wyjątkowa impreza, składająca się z dwóch: 1. Ogólnopolski Rajd Drużyn oraz /ulta Stilo złam stówkę na majówkę.


Sport amatorski wraca do gry od 12 lutego

Właśnie Kancelaria Premiera poinformowała, że od 12 lutego możliwe będzie uprawianie sportu amatorskiego z zachowaniem reżimu sanitarnego.


Zakaz organizacji biegów i imprez rowerowych, ale nie nordic walking

A więc stało się. Mamy zakaz imprez biegowych i rowerowych do 29 listopada.


Przed nami 1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie

Na grupy 8-12-osobowe czekać będzie około 23 km trasa do pokonania, a po drodze siedem zadań. To wszystko w przepięknej scenerii gminy Choczewo przygotowane przez Polipack Team GWE.


Festiwal Sportu - Kobylnica 2020

Już 24 października w Kobylnicy odbędzie się wyjątkowa impreza, składająca się tak naprawdę z trzech niezależnych imprez: Mistrzostwa Polski w Nordic Walking na 5 i 10 km - Lubuń, Biegu Przełajowym na 5 i 10 km - Lubuń, Biegu dla najmłodszych - Kobylnica.


Wirtualny Charytatywny Bieg i nie tylko bieg "Prosto do celu" dla Oli

Weź udział w wyjątkowym wirtualnym charytatywnym biegu (i nie tylko biegu) PROSTO DO CELU dla Oli.


#wyprzedźPrezesa - zapraszamy do wyścigu!

Weź udział w wyjątkowym wyścigu pod hasłem #wyprzedźPrezesa i przy okazji wspieraj tych najbardziej potrzebujących! Wyślij swoje zgłoszenie, wymyśl w jaki sposób pokonasz dystans, w którym znajdzie się cyfra 3 i wprowadź swój plan w życie! A dlaczego 3? Czytaj dalej i dowiedz się, dlaczego to właśnie trójka ma dla nas niezwykłe znaczenie. Liczba 30 w tym roku ma dla nas wyjątkowe znaczenie!!!


Korona Polski w wersji on-line

Oto komunikat organizatora: Nadobne Rycerki, dzielni Rycerze! Nie jest tajemnicą, że u wrót naszego królestwa czyha wróg, groźny najeźdźca z krain dalekich. Czy damy się pokonać złowieszczemu Covidowi?


Odwołane Mistrzostwa Świata w Nordic Walking

Z powodu pandemii Mistrzostwa Świata w Nordic Walking, które miały się odbyć w Bełchatowie nie odbędą się.


Korona Polski odsłania karty

Korona Polski to cykl imprez w randze Pucharu Polski, który w ostatnich dwóch latach mocno się rozwinął i wszystko wskazuje na to, że dalej prężnie brnie do przodu wytyczając szlak.


Finał Korony Północy Polski na koniec listopada w Łebie

Podsumowanie cyklu zawodów zawsze przyciąga najlepszych zawodników z regionu i okolic, co sprawia, że poziom rywalizacji jest bardzo wyśrubowany. Nie inaczej było w tym roku, a do startu stanęli najlepsi z najlepszych. Trasa jak zwykle była dobrze przygotowana, a plaża zachwycała jesiennym urokiem. Wisienką na torcie była słoneczna pogoda, która zachęcała do spędzania czasu na dworze.


W Łebie odbył się X Duathlon na Wydmach

Jubileuszowa edycja imprezy przyciągnęła nad morze wytrawnych zawodników z sześciu województw, którzy rywalizowali na wybranym przez siebie dystansie. Można było wziąć udział w maratonie MTB na 25 lub 50 km lub w cross duathlonie, czyli biegu na 3,8 km, po którym następował 25 km etap rowerowy, a potem ostatni, 6,8 km etap biegowy. Miasteczko zawodów zbudowano na terenie hotelu Zdrowotel Łeba, a wymagająca trasa prowadziła przez malownicze tereny Mierzei Sarbskiej.


Wystartowały zapisy na Sztafetę Firm 2020!

Mimo, że do maja jeszcze daleko, to warto już jesienią zaplanować wiosenne starty w zawodach biegowych. Powodów jest kilka. Przede wszystkim zawodnicy mają kilka miesięcy na przygotowania do startu. Drugi aspekty to względy czysto finansowe – bardzo często w pierwszych tygodniach po uruchomieniu zapisów opłaty startowe są najniższe. I tak jest w przypadku szóstej edycji Sztafety Firm, imprezy która odbędzie się w ostatnią sobotę maja (23.05.2020) na terenie kampusu AWFiS Gdańsk. Chętne firmy już mogą zgłaszać swoje drużyny do startu.


Trzeci etap Korony Północy odbył się w Zagórkach

Ta mała miejscowość w gminie Kobylnica ma wiele do zaoferowania. Świetna trasa, przestrzeń, przepiękne tereny i spokój nieosiągalny w miastach. Pierwszy raz zawody nordicowe odbyły się tam w 2015 roku, teraz – 19.10.19 r. do Zagórek zawitała Korona Północy Polski wraz z rzeszą zawodników nie tylko z Pomorza ale też z Wielkopolski czy Kujaw.


Korona Północy Polski #3 - Zagórki, gm. Kobylnica

Już 19 października w Zagórkach, gm. Kobylnica spotkają się Wielkie Rody Nordic Walkerów aby stoczyć bój o władzę.


Wystartowało Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta

Kaszubskie Grand Prix zostało zainaugurowane w Bolszewie, co prawda nie z tak piękną pogodą jak rok temu, ale i tak na starcie stanęło prawie 300 osób.


11 listopada wystartuj w Kosakowie

Świętuj kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości na sportowo.


Race for the Cure by OmeaLife

Bądź częścią największego na świecie charytatywnego biegu! To wyjątkowe wydarzenie sportowe, dzięki któremu zmieniamy świat na lepsze! Biegniemy z tysiącami ludzi z całej Europy na znak solidarności z chorymi na raka piersi.


10 listopada odbędzie się w Sopocie kolejny Bieg Niepodległej

Najwyższy czas, by uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości i ponownie wystartować w patriotycznym biegu po Sopocie. Jest to jeden z najbardziej obleganych biegów patriotycznych w mieście.


Odbył się jedyny w swoim rodzaju, jubileuszowy X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza

W ostatnią sobotę 24 sierpnia maratończycy i półmaratończycy spotkali się w Jastarni na X Bałtyckim Maratonie Brzegiem Morza, który jest jedynym tego typu biegiem w Polsce i jednym z dwóch w Europie.


Rekordowy Puchar Bałtyku w Lubuniu za nami

Ponad 170 zawodników wystartowało w Lubuniu gm. Kobylnica w imprezie Puchar Bałtyku - Triathlon | Duathlon | MTB | Bieg.


Rekordowe Węgorzyno

20 lipca w Węgorzynie odbył się kolejny etap Korony Zachodu. Impreza odbyła się w ramach XX już Lata z Węgorzem. Wydaje się, że cała ta impreza z roku na rok jest coraz huczniejsza, potwierdza to też rekordowa frekwencja ponad 200 osób, które wystartowały w Koronie Zachodu.


Kujawscy Runner's najlepsi w Żukowskiej Sztafecie

13 lipca przy naprawdę dobrej pogodzie odbyła się po raz pierwszy impreza biegowa jakiej w Żukowie jeszcze nie było, a mianowicie I Sztafetowy Bieg Żukowski, plus rywalizacja Nordic Walking. Organizowana przez Ośrodek Kultury i Sportu w Żukowie oraz przez The North Event.


Grand Prix Powiatu Tczewskiego 2019

Grand Prix Powiatu Tczewskiego – to cykl biegów odbywających się w różnych miastach i gminach powiatu tczewskiego pod hasłem „zabiegajmy powiat tczewski”.


Bieg Szybka Piątka w Kobylnicy podczas Dnia sportu!

Już 25 maja w Kobylnicy odbędzie się duże rodzinne wydarzenie, podczas którego amatorzy i entuzjaści najróżniejszych sportów będą czuli się jak ryba w wodzie. Przewidziano pokazy sztuk walki, gotowanie, występy cheerleaderek, mecz piłkarski i oczywiście biegi dla dzieci i bieg na 5 km czyli Szybką Piątkę!


W Gdyni odbył się Festiwal Leśny 2019!

Festiwal Leśny to impreza dwudniowa, która miała miejsce 30 i 31 marca 2019 roku w Gdyni. Start był w dzielnicy Witomino, a trasa prowadziła w całości przez gdyńskie lasy, które wbrew pozorom nie obfitują w płaskie ścieżki. Festiwal Leśny jest zatem nadmorskim górskim festiwalem biegowo-nordicowym.


Pierwszy dzień Festiwalu Leśnego za nami!

Festiwal rozpoczęliśmy długimi dystansami, 63 km, 42 km i 21 km nie należały do łatwych i wymagały już pewnego przygotowania od zawodników. Niemniej jednak pogoda dopisała, a trasa jak zwykle dostarczyła sportowcom mnóstwo emocji. Teraz pozostaje nam tylko wyczekiwać z niecierpliwością niedzieli, czyli dystansów 5 i 10 km, a także ZOO Karina Dog Race i Biegu Drwala.


Marsz Nordic Walking Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską

24.03.2019r. Odbył się po raz pierwszy w Mieście Koszalin Rajd Nordic Walking pod nazwą "Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską".


Przed nami Festiwal Leśny 2019!

Na koniec marca w Gdyni szykuje się duże, dwudniowe wydarzenie sportowe. Biegacze i kijkarze spotkają się bowiem na Witominie, by wystartować w kolejnej edycji kultowego festiwalu. Tym razem do szerokiego spektrum dystansów dodano ultramaraton, nie zabraknie też widowiskowego Biegu Drwala i debiutującego w tym roku wyścigu z psami.


Wyjątkowa para: bieg przełajowy i nordic walking – Grand Prix Trójmiasta 2018/19

Uprawiać sport może każdy bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Ważne, by dyscyplina była indywidualnie dobrana do możliwości i gustu sportowca. Dla miłośników ruchu, już po raz czwarty, organizowany jest cykl Grand Prix Trójmiasta: rewelacyjny mariaż biegów przełajowych i nordic walking.


11 sierpnia startuje Puchar Bałtyku w Duathlonie i Maratonie MTB!

Do wyboru są dwa dystanse stricte rowerowe i jeden dystans łączący bieganie z kolarstwem. Organizatorzy już po raz kolejny zadbają o to, by trasa była przede wszystkim leśna, szeroka i przystosowana dla zawodników MTB.


Charytatywny STAND-UP MARATON

Zapraszamy na charytatywny STAND-UP MARATON DLA ANI STAROSOLSKIEJ, z którego dochód zostanie w całości przeznaczony na wsparcie Ani, zmagającej się z niezwykle rzadką chorobą - zespołem Cockayne’a


Zapisy na Aktywne Ferie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu

Ruszyły elektroniczne zapisy na zajęcia sportowe w Gdańsku w ramach Aktywnych Ferii 2018


Pobiegnij w X Biegu Piekarczyka

Od 1 stycznia można dokonywać zapisów na X Elbląski Bieg Piekarczyka, który odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca.


Zapisy na IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem "Od Hallera do Hallera"

Ruszyły zapisy na IV Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2018. Wszystkich biegaczy zapraszamy do udziału w świetnej zabawie sportowej.


Piąta edycja Maratonu Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach Wielkich

Piąta (już) edycja Maratonu Puszczy Goleniowskiej w Kliniskach Wielkich po leśnych duktach Nadleśnictwa Kliniska przeszła do historii. Bardzo nas cieszy, że od pięciu lat w ostatnią sobotę września "wszystkie drogi prowadzą na maraton, na maraton w kliniszczański las ..." - hymn MPG


Przed nami 3 edycja imprezy sportowej „Czyste Miasto Gdańsk”

Już w 3. weekend września odbędzie kolejna biegowa impreza na Pomorzu w Gdańsku. Zawodnicy będą mogli dać z siebie 100% i powalczyć o jak najlepsze miejsca, a kto wie, może i nawet poprawić swój rekord życiowy.


Puchar Bałtyku łączy siły z Duathlonem na Wydmach! - Najbliższy start w Żukowie

Pomorskie Duathlony połączyły się. Dwa cykle, pięć imprez i jedna wpsólna klasyfikacja. Finał duathlonów odbędzie się w Łebie, gdzie zostaną nagrodzeni najlepsi duathloniści na Pomorzu.


Nasz serwis zmienia się dla Was!

Dla wszystkich organizatorów oraz zawodników mamy wspaniałą wiadomość! Od dnia dzisiejszego udostępniamy wersję anglojęzyczną naszego serwisu!


Już niebawem kolejny etap Pucharu Bałtyku

Kolejny etap Pucharu Bałtyku zbliża się wielkimi krokami. Tym razem 16 lipca odbędzie się w Żukowie, gdzie uczestnicy będą podążać polną trasą.


Wystartuj w wyścigu Swimrun!

O co tak właściwie chodzi? Nie ma u nas gór, czy skał jak w Norwegii, skąd wywodzi się ta dyscyplina sportowa, ale trasa morderczego wyścigu, jak zapewniają organizatorzy, będzie równie ciekawa i wymagająca.


Nowe kategorie - biegi i rowery dla dzieci

Dzięki sugestii Pana Bartosza wprowadziliśmy nowe kategorie: biegi dla dzieci i rowery dla dzieci. Jeśli macie jakieś inne sugestie co do funkcjonalności naszej strony - piszcie śmiało!


Darmowe podkłady mapowe – Open Street Maps i Google Maps

Co jest legalne, a co nie? Czy można bezkarnie wycinać mapy np. z Google i rysować na nich trasy? Okazuje się, że googlowskie podkłady możemy wykorzystać tylko w wypadku umieszczenia wklejki w postaci API na swojej stronie (czyli interaktywnej mapy), zrobienie zrzutu ekranu i wycięcie interesującego fragmentu może przynieść nam niechciane konsekwencje - nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Google zaczęło przeszukiwać polskie strony pod kątem nielegalnego użycia ich map. Takiego problemu nie ma gdy korzystamy z Open Street Map np. za pośrednictwem portalu traseo.pl.


Gdynia biegnie dla Jasia

Podczas V Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” w Gdyni zapraszamy do przyłączenia się do akcji charytatywnej na rzecz Jasia. Aby pomóc, wystarczy przypiąć do koszulki kartkę „biegnę dla Jasia” i dotrzeć z nią do mety.


Ruszyły zapisy na Puchar Bałtyku w Duathlonie

Ruszyły zapisy na tegoroczny Puchar Bałtyku w Duathlonie. Aktualnie w kalendarzu znajdują się 3 miejscowości, na które już można się zapisywać! Bieg 8km + Rower 25km + Bieg 4km = Duathlon PB 2017


Pobiegnij w biegu Piekrczyka!

Ruszyły zapisy na IX Elbląski Bieg Piekarczyka! W tym roku zawody odbędą się 4 czerwca, miłośnicy biegania będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, a trasa tradycyjnie prowadzić będzie ulicami Elbląga.


ProGDar Marathon Team Goleniowskim Mecenasem Edukacji

Gala wręczenia nagród Barnim 2016 obfitowała w wiele emocji. Nie było jednak zaskoczeniem, że honorowy tytuł Goleniowskiego Mecenasa Edukacji 2016 przypadł ProGDar Marathon Team - organizatorowi "Maratonu Puszczy Goleniowskiej" w Kliniskach Wielkich.


Pobiegnij Tropem Wilczym 26 lutego!

26 lutego w całej Polsce odbywają się biegi poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy proponują różne formy ich upamiętnienia, ale w każdym wypadku wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w honorowym biegu na 1963 m. Dystans ten symbolicznie przywołuje datę śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego - Józefa Franczaka ps. Lalek.


Nadszedł mróz – pora na Rewę!

Na liście startowej jest już prawie 120 osób, co oznacza że za chwilę zostanie przekroczona granica zeszłorocznej frekwencji. Pozostało zatem tylko kilka dni, by zdecydować się na marsz po przepięknej Rewie i poważnie rozważyć kąpiel w mroźnym Bałtyku! Do Rewy szczególnie blisko mają mieszkańcy Trójmiasta – Rewa leży zaledwie 8 km od Gdyni.


II Bieg Trzech Króli w Białych Błotach już za nami!

Wśród bydgoskich biegaczy krąży opinia, że biegi organizowane przez Aldonę stoją na najwyższym poziomie. Czy tak rzeczywiście jest? 6 stycznia 2017 r. w podbydgoskich Białych Błotach odbył się II Bieg Trzech Króli. Jest to sztafeta 3x 3 km, na którą zapisy kończą się dość szybko. Tegoroczny limit zwiększono o 13 miejsc i warto zauważyć, że na starcie nie pojawiła się raptem jedna drużyna.


Sopockie 4 pory roku - zapisy ruszyły !

Właśnie ruszyły zapisy na poszczególne etapy, wchodzące w skład Sopockich 4 Pór Roku 2017 ! Znamy daty 3 pierwszych startów - liczba miejsc ograniczona, zatem do zapisów !


Trening zimą - żadnych wymówek

Wiele osób rezygnuje z uprawiania sportu w okresie zimowym ze względu na niską temperaturę, uciążliwy wiatr i opady śniegu. Jak się dobrze ubierzemy i wyjdziemy na kije, to szybko okaże się, że nie ma złej pogody do uprawiania nordic walkingu, a ćwiczenia na mrozie mogą sprawić wiele przyjemności, nie mówiąc już o potężnym wzmocnieniu odporności.


Maraton Puszczy Goleniowskiej - limit miejsc wyczerpany

Niespełna 30 godzin trwały zapisy do tegorocznej edycji Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Limit miejsc został już wyczerpany, a zgłoszenia do biegu zostały zamknięte.


Zapowiedź Leśnego Biegu i Leśnego Marszu

Termin kolejnej imprezy jest już ustalony! Będzie to 22 kwietnia 2017 roku. Tym razem będziecie mogli wybrać pomiędzy 21 km a 10 km przełajowej trasy zarówno w biegu jak i nordic walking! Do tego 5 zł z każdej opłaty startowej przekażemy na zwierzaki z Ciapkowa.


1 stycznia o 5:20 ruszają zapisy na Maraton Puszczy Goleniowskiej

Nowy 2017 rok zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy Maratonu Puszczy Goleniowskiej już pracują nad kolejną 5 już jego edycją. Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę września tj. 30.09.2017.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ