Pobiegnij Tropem Wilczym 26 lutego!

26 lutego w całej Polsce odbywają się biegi poświęcone pamięci Żołnierzy Wyklętych. Organizatorzy proponują różne formy ich upamiętnienia, ale w każdym wypadku wszyscy zainteresowani mogą wziąć udział w honorowym biegu na 1963 m. Dystans ten symbolicznie przywołuje datę śmierci ostatniego Żołnierza Wyklętego - Józefa Franczaka ps. Lalek.


Nadszedł mróz – pora na Rewę!

Na liście startowej jest już prawie 120 osób, co oznacza że za chwilę zostanie przekroczona granica zeszłorocznej frekwencji. Pozostało zatem tylko kilka dni, by zdecydować się na marsz po przepięknej Rewie i poważnie rozważyć kąpiel w mroźnym Bałtyku! Do Rewy szczególnie blisko mają mieszkańcy Trójmiasta – Rewa leży zaledwie 8 km od Gdyni.


II Bieg Trzech Króli w Białych Błotach już za nami!

Wśród bydgoskich biegaczy krąży opinia, że biegi organizowane przez Aldonę stoją na najwyższym poziomie. Czy tak rzeczywiście jest? 6 stycznia 2017 r. w podbydgoskich Białych Błotach odbył się II Bieg Trzech Króli. Jest to sztafeta 3x 3 km, na którą zapisy kończą się dość szybko. Tegoroczny limit zwiększono o 13 miejsc i warto zauważyć, że na starcie nie pojawiła się raptem jedna drużyna.


Sopockie 4 pory roku - zapisy ruszyły !

Właśnie ruszyły zapisy na poszczególne etapy, wchodzące w skład Sopockich 4 Pór Roku 2017 ! Znamy daty 3 pierwszych startów - liczba miejsc ograniczona, zatem do zapisów !


Trening zimą - żadnych wymówek

Wiele osób rezygnuje z uprawiania sportu w okresie zimowym ze względu na niską temperaturę, uciążliwy wiatr i opady śniegu. Jak się dobrze ubierzemy i wyjdziemy na kije, to szybko okaże się, że nie ma złej pogody do uprawiania nordic walkingu, a ćwiczenia na mrozie mogą sprawić wiele przyjemności, nie mówiąc już o potężnym wzmocnieniu odporności.


Maraton Puszczy Goleniowskiej - limit miejsc wyczerpany

Niespełna 30 godzin trwały zapisy do tegorocznej edycji Maratonu Puszczy Goleniowskiej. Limit miejsc został już wyczerpany, a zgłoszenia do biegu zostały zamknięte.


Zapowiedź Leśnego Biegu i Leśnego Marszu

Termin kolejnej imprezy jest już ustalony! Będzie to 22 kwietnia 2017 roku. Tym razem będziecie mogli wybrać pomiędzy 21 km a 10 km przełajowej trasy zarówno w biegu jak i nordic walking! Do tego 5 zł z każdej opłaty startowej przekażemy na zwierzaki z Ciapkowa.


1 stycznia o 5:20 ruszają zapisy na Maraton Puszczy Goleniowskiej

Nowy 2017 rok zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy Maratonu Puszczy Goleniowskiej już pracują nad kolejną 5 już jego edycją. Tradycyjnie bieg odbędzie się w ostatnią sobotę września tj. 30.09.2017.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ