Już w 3. weekend września odbędzie kolejna biegowa impreza na Pomorzu w Gdańsku. Zawodnicy będą mogli dać z siebie 100% i powalczyć o jak najlepsze miejsca, a kto wie, może i nawet poprawić swój rekord życiowy.

Rok temu bieg cieszył się dużo frekwencją. W tym roku Organizatorzy mają nadzieję, że padnie kolejny rekord i wyznaczony limit zostanie osiągnięty w szybkim czasie. „Czyste Miasto Gdańsk” to impreza mająca na celu propagowanie ideii dbałości o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe,  oraz popularyzacji i rozpowszechniania biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej.

Jeśli jeszcze się wahasz czy wziąć udział w tej imprezie- Organizator zapewni dużo niesamowitych wrażeń.

 

 

Bieg Czyste Miasto Gdańsk to impreza rodzinna skierowana do wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu i dbania o nasze środowisko. Oprócz walorów czysto sportowych chcemy propagować ideę Czystego Miasta Gdańska z naciskiem na dbałość o publiczne tereny rekreacyjne i sportowe.

16 września zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 12 w Gdańsku!

Impreza towarzysząca biegowi, festyn pn. Święto Południa Gdańska zaczynamy już o godzinie 10.
Pierwsze biegi dla dzieci startują o 11.00.

 

 

>>>ZAPISY<<<

 

Więcej informacji o biegu na stronie www.biegczystemiastogdansk.pl

 

 

Czyste Miasto Gdańsk ZAPRASZA!

 

 

Wyświeleń: 1443

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ