Już 24 kwietnia spotkamy się w Parku Jeziorko w Żukowie na kolejnym, III Sztafetowym Biegu i Marszu Żukowskim, na którym drużyny zmierzą się o miano tej najlepszej. W tym roku jednak organizatorzy dorzucili do oferty bieg indywidualny na 6 km, a także biegi dla dzieci i młodzieży – wybór jest zatem naprawdę duży!

bieg sztafetowt Żukowo

Niedziela 24 kwietnia rozpocznie się od startów sztafetowych o 10:00, podczas których na trasę wyruszą zarówno biegacze jak i kijkarze. Pierwszy uczestnik czteroosobowego zespoły będzie miał do pokonania 4 km, drugi 2 km, trzeci 4 km i czwarty znów 2 km. Można wybrać sztafetę mieszaną, męską lub damską, w obu dyscyplinach. Już o 11:40 odbędzie się dekoracja sztafet, a 10 minut później na trasę wyruszą biegacze dystansu 6 km. Po dobiegnięciu do mety ci uczestnicy zostaną nagrodzenia, a o 13:00 rozpoczną się biegi dzieci i młodzieży, które będą odbywać się z podziałem na płeć i roczniki, przy czym im młodsi uczestnicy, tym krótszy dystans będą mieli do pokonania.

sztafeta Żukowo

Zapowiada się nie lada sportowe wydarzenie – internetowo zapisać można się jeszcze do najbliższego czwartku (21.04), po tym terminie można będzie dopisać się do listy w dniu imprezy, ale przy zwiększonej cenie. Dzieci i młodzież w biegach startują beż opłaty wpisowej.

Więcej informacji: https://elektronicznezapisy.pl/event/6748/strona.html

Wyświeleń: 1145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ