Sytuacja jest nietypowa, od ponad 2 miesięcy w Polsce nie odbyła się żadna impreza sportowa na świerzym powietrzu. Imprezy znikają i niewiadomo kiedy i czy w ogóle powrócą.

Część organizatorów przenosi imprezy na jesień, część na 2021 rok, a część je po prostu odwołuje. Niestety trzeba liczyć się z tym, że te ostatnie w jakiejś części już mogą nie powrócić do kalendarza ....

Korona Polski zmienia się dla Was! Jeden z największych cykli imprezę w Polsce dedykowany miłośnikom nordic walking przed swoją pierwszą imprezą zmieniła regulamin i dostosowała się do panujących warunków.

Korona PolskiOto komunikat organizatora: Nadobne Rycerki, dzielni Rycerze!  Nie jest tajemnicą, że u wrót naszego królestwa czyha wróg, groźny najeźdźca z krain dalekich. Czy damy się pokonać złowieszczemu Covidowi? Niniejszym apelujemy do serc Waszych – najmężsi z najmęższych, chlubo tejże krainy - miecze w górę! Ruszajmy do boju i pokonajmy wroga! Za Koronę, za dom, za zdrową i sportową przyszłość! Korona Polski 2020 odbędzie się pod znakiem walki o odporność! Będą nagrody i statuetki za starty, opracowaliśmy nową formę klasyfikacji generalnej, a imprezy odbędą się online z Endomondo lub stacjonarne (w zależności od sytuacji epidemicznej). Wiemy już, że Puszczykowo będzie w 100% online. Więcej -> kliknij.

Najbliższe imprezy w ramach Korony Polski:

Możliwe, że końcowy ranking składać będzie się z hybrydy, czyli rywalizacji wirtualnej oraz rywalizacji już przy normalnych startach w poszczególnych miejscowościach. No co tak naprawdę liczymy oraz życzymy sobie, oraz Wam.

Dla wszystkich, którzy:

Właściciele marki Aquayo przekażą upominek, czyli jeden z najnowszych produktów tej marki. Antybakteryjne mydło w piance. Zawiera alantoinę, d-panthenol oraz kompleks ekstraktów roślinnych. Mydełko zostało zapakowane w ekologiczne opakowania składające się w minimum 30% z materiału pochodzenia roślinnego.

AQUA

#purelovepurewater #aquayourbody #new #nowość #nowoscikosmetyczne #vegan #vegancosmetics #antibacterial #żelantybakteryjny #higiena #zdrowie #zakupyonline #onlineshopping #wspierampolskiemarki #eko #veganskincare #nawilżenie #aloe #aloes

Wyświeleń: 1212

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ