Kolejny etap Pucharu Bałtyku zbliża się wielkimi krokami. Tym razem 16 lipca odbędzie się w Żukowie, gdzie uczestnicy będą podążać polną trasą.

Pucharu Bałtyku, to imprezy tworzone z pasją i dbałością o uczestników. Niesamowita atmosfera, profesjonalna organizacja, wspaniali ludzie i mnóstwo zabawy!

Idea organizacji Pucharu Bałtyku powstała w 2012 roku, pomysłodawcą był Krzysztof Walczak. Projekt wszedł w życie po wizycie w Łebie w hotelu "Zdrowotel Łeba", gdzie spotkali się miłośnicy nordic walking z całego Pomorza. 

Od 5 lat prawie 20 miejscowości podjeło współpracę z głównym organizatorem tego cyklu. Co roku liczba miłośników tej aktywności rośnie, łącznie ze świadomością poprawnego chodu z kijami. Wszystko to dzięki mobilizacji i działań promocyjnych urzędów oraz władz miast. 

Cykl wyróżnia jego rodzinna atmosfera, przyjazne nastawienie do każdego zawodnika oraz wyjątkowe trasy na terenie województwa pomorskiego.

 

Jeżeli jeszcze wahasz się czy wziąć udział w tym cyklu - organizator zapewnia moc endorfin!

16 lipca przyjedź do Małkowa (Centrum Kulturalno-Sportowe, ul. Pałacowa 92)

Program imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów.
10:30 – zamknięcie biura zawodów.
10:15-10:45 – odprawa sędziowska dla startujących na dystansie profesjonalnym.
10:45 – wspólna rozgrzewka.
11:00 – start na 10 km.
11:05 – start na 5 km.
13:30 – dekoracja i zakończenie.

Wyświeleń: 1383

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ