# Nazwa
1. Sokółka, "Ferie w Mieście 2020 - II turnus" Zapisz się
2. CAŁY ŚWIAT, " Cały świat, "WIRTUALNY BIEG, MARSZ NW ORAZ INNE AKTYWNOŚCI DOBROCZYNNE DLA KLAUDII"" Zapisz się
3. Koszalin, "WODNA DOLINA NOCĄ 2020" Zapisz się
4. Gdańsk, "3athlete.pl Race by Wahoo Stage II" Zapisz się
5. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Biegun Zimna" Zapisz się
6. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Zapisz się
7. Kartuzy, "Bal Karnawałowy z AMS" Zapisz się
8. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2" Zapisz się
9. Sopot, "Sopocka Zima - Biegi dla dzieci" Zapisz się
10. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
11. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 10" Zapisz się
12. Dzierzgoń, "I Zlot Morsów nad Jeziorem Kuksy" Zapisz się
13. Kamienica Królewska, "Bal Karnawałowy z AMS " Zapisz się
14. Gdynia, "Szkolenie licencjonowane / SĘDZIA OCR - Gdynia" Zapisz się
15. RUDA ŚLĄSKA, "Charytatywny IV Bieg "Otwartych Serc"" Zapisz się
16. Legnica, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Zapisz się
17. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par." Zapisz się
18. Puck, "VI Zaślubinowe Morsowanie z okazji 100 rocznicy Zaślubin Polski z morzem w Pucku 2020" Zapisz się
19. Wejherowo, "Bieg i Nordic Walking dla Mikołaja " Zapisz się
20. Gdańsk, "Pizza Rush 2020" Zapisz się
21. Radzionków, "V Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku" Zapisz się
22. Cała Polska, "Wirtualny LoVe Run" Zapisz się
23. Szczytno, "V JUBILEUSZOWY WALENTYNKOWY PIKNIK MORSÓW" Zapisz się
24. Starogard Gdański, "Starogard Gdański - turniej piłki siatkowej pracowników samorządowych" Zapisz się
25. Słupsk, "Sztafeta Walentynkowa" Zapisz się
26. Katowice, "VI Parkowe Hercklekoty - Biegi dla dzieci" Zapisz się
27. Wolica, "Szkolenie licencjonowane / SĘDZIA OCR - OSPRO" Zapisz się
28. Katowice, "VI Parkowe Hercklekoty" Zapisz się
29. Ustka, "II Zlot Morsów w Ustce - Morsy na Fali" Zapisz się
30. Ścinawa, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Zapisz się
31. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra - bieg pierwszy" Zapisz się
32. Puck, "VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"" Zapisz się
33. Skarszewy, "IV Skarszewski Zlot Morsów" Zapisz się
34. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Pączka" Zapisz się
35. Kobylnica, "Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską" Zapisz się
36. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2020" Zapisz się
37. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)" Zapisz się
38. Ostróda, "Kąpiel nocna z pochodniami " Zapisz się
39. Nowa Sól, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Zapisz się
40. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - luty" Zapisz się
41. Garczyn, "IX Bieg Morsa" Zapisz się
42. Garczyn, "IX Bieg Morsa - osoby poniżej 16 roku życia i powyżej 70 roku życia" Zapisz się
43. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap" Zapisz się
44. Płońsk, ""Zimne Nóżki" 1 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Zapisz się
45. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk" Zapisz się
46. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3" Zapisz się
47. Szklary Górne, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Szklary Górne" Zapisz się
48. Koszalin, "BIEG NIEZŁOMNYCH - Zachowaj się jak trzeba" Zapisz się
49. Gliwice, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Gliwicach 2020" Zapisz się
50. Strzebielino Osiedle, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
51. Płońsk, "Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Pod hasłem ,,Biegnę z Honorem"" Zapisz się
52. Głogów, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
53. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym - Rumia" Zapisz się
54. Reda, "Bieg Tropem Wilczym - Reda" Zapisz się
55. Serafin, "# 02 KURPIOWSKI BIEG MORSA" Zapisz się
56. Jędrzejów, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Zapisz się
57. Włocławek, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
58. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym - Gdynia" Zapisz się
59. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym - Kosakowo" Zapisz się
60. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Zapisz się
61. Zawiercie, "TROPEM WILCZYM - BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Zapisz się
62. Białystok, "VIII Edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Zapisz się
63. SUPRAŚL, "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Zapisz się
64. Wysoka Kamieńska, "Tropem Wilczym Wysoka Kamieńska 2020" Zapisz się
65. Drogosze, "Bieg Tropem Wilczym " Zapisz się
66. Tczew, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
67. Zgorzelec, "BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"" Zapisz się
68. Myszków, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
69. Skórcz, "IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”" Zapisz się
70. Mrocza, "„Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym” MROCZA" Zapisz się
71. Siedlce, "Bieg Tropem Wilczym - Siedlce" Zapisz się
72. Zielonka Plaża Glinianki, "II Bieg Morsa dla Mateusza" Zapisz się
73. HEL, "VI Zlot Morsów w Helu "Na Początku Polski" 07.03.2020 r." Zapisz się
74. Lubin, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Zapisz się
75. Elbląg, "El Aktywny Dzień kobiet - V Leśny Półmaraton, OCR, NW" Zapisz się
76. Gdańsk, "Ladies Run 2020" Zapisz się
77. Malbork, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET" Zapisz się
78. Siedlce, "Wirtualny Bieg dla Kacpiego Boruty" Zapisz się
79. Malbork, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET - zapisy na koszulkę" Zapisz się
80. Siedlce, "6 Siedlecki Marsz Charytatywny NW i Bieg dla Kcpiego Boruty" Zapisz się
81. Gdynia, "Bieg z Wąsem" Zapisz się
82. Bydgoszcz, "BydziaTrail 5-10-25 Bieg i marsz charytatywny" Zapisz się
83. Bydgoszcz, "UltraBydzia 50+" Zapisz się
84. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Zapisz się
85. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - marzec" Zapisz się
86. Braniewo, "BIEG, MARSZ NORDIC WALKING, RAJD ROWEROWY Z OKAZJI „DNIA KOBIET”" Zapisz się
87. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów" Zapisz się
88. Sopot, "IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE" Zapisz się
89. Sosnowiec, "7. Harpagańska Dycha " Zapisz się
90. Skarszewy, "Borówno Cross - BGPK 2020" Zapisz się
91. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Zapisz się
92. Olsztyn, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - I etap " Zapisz się
93. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW" Zapisz się
94. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Zapisz się
95. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Zapisz się
96. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Zapisz się
97. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki" Zapisz się
98. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Zapisz się
99. Dąbrowa Zielona , "X Jurajski Puchar Nordic Walking - II etap" Zapisz się
100. Mechelinki, "Zakończenie Sezonu Morsowania w Mechelinkach" Zapisz się
101. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Zapisz się
102. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
103. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020" Zapisz się
104. Gardeja, "Bieg i Marsz ,,Aktywny Turysta" Zapisz się
105. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Zapisz się
106. Morąg, "Morąski Ultra Cross „MUC”" Zapisz się
107. Gdynia, "II Bieg ZOO KARINA Dog Race" Zapisz się
108. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Zapisz się
109. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Zapisz się
110. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Zapisz się
111. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Zapisz się
112. Morąg, "VIII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków" Zapisz się
113. Cała Polska, "Wirtualny Bieg po Tlen 2020" odwołano
114. Szelment, "Jesionowa Cross 2020 - edycja wiosenna" Zapisz się
115. Pasłęk, "VII Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
116. Poczesna , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - III etap " Zapisz się
117. Żukowo, "II Sztafetowy Bieg Żukowski" Zapisz się
118. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" Zapisz się
119. Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy" Zapisz się
120. Filipów, "Filipowski Bieg Jaćwinga - 12.5km" Zapisz się
121. Sztum, "XXX Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja" Zapisz się
122. Sztum, "Marsz Nordic Walking w ramach XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności 3 Maja 2020" Zapisz się
123. Straszyn, "Mały Wielki Bieg" Zapisz się
124. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Zapisz się
125. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Zapisz się
126. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Zapisz się
127. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020" Zapisz się
128. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS" Zapisz się
129. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Zapisz się
130. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Zapisz się
131. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Zapisz się
132. WIEŚ RUDAWKA ŚLUZA KURZYNIEC, "Czarna Hańcza Ultra Trail " Zapisz się
133. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Zapisz się
134. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Zapisz się
135. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Zapisz się
136. Siedlec , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - IV etap - Pustynna Ośmiornica " Zapisz się
137. Skarszewy, "XXIII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa - BGPK 2020" Zapisz się
138. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Zapisz się
139. Cały Świat, "Bieg na Everest" Zapisz się
140. Sumin , "Swimrun 2020" Zapisz się
141. Sumin, "Swimrun 2020 - starty indywidualne" Zapisz się
142. Solec Kujawski, "II Wyścig Rowerowy z okazji Dnia Dziecka" Zapisz się
143. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Olimpijski Ogień" Bieg przygodowy dla dzieci" Zapisz się
144. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" Zapisz się
145. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyka " Zapisz się
146. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
147. Jantar, "Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km" Zapisz się
148. Solec Kujawski, "VIII Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec za 50 %" Zapisz się
149. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy" Zapisz się
150. Skórcz, "I MARATON MTB ,,Lisim Tropem”" Zapisz się
151. Elbląg, "XII Uliczny Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
152. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
153. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj 3km" Zapisz się
154. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Zapisz się
155. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " Zapisz się
156. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" Zapisz się
157. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Zapisz się
158. Osieczna, "XVIII Piknik Sportowy - BGPK 2020" Zapisz się
159. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Zapisz się
160. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Zapisz się
161. Tychy, "II Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
162. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Zapisz się
163. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Zapisz się
164. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Zapisz się
165. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" Zapisz się
166. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Zapisz się
167. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Zapisz się
168. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Zapisz się
169. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Zapisz się
170. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Zapisz się
171. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Zapisz się
172. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Zapisz się
173. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Zapisz się
174. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Zapisz się
175. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Zapisz się
176. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Zapisz się
177. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Zapisz się
178. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Zapisz się
179. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Zapisz się
180. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Zapisz się
181. Gdynia, "Impreza testowa 2" Zapisz się
182. Gdynia, "Testowa indywidualna" Zapisz się
183. Gdynia, "Testowa zespołowa" Zapisz się
184. Testowo, "Testowa 1" Zapisz się
185. Testowo Testowa, "Testowa 237" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ