# Nazwa
1. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 80/160 km" Zapisz się
2. Tarchalice, "Wołowski Naraton - II Leśny maraton na raty 2019" Zapisz się
3. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Zapisz się
4. Biskupia Kopa, "I Rajd Na Kopę Biskupią Bez Granic " Zapisz się
5. Nowa Sól, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Nowa Sól" Zapisz się
6. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - luty" Zapisz się
7. Garczyn, "VIII Bieg Morsa" Zapisz się
8. Garczyn, "VIII Bieg Morsa - osoby poniżej 16. roku życia i powyżej 70. roku życia" Zapisz się
9. Gdańsk, "Bieg Po Pączka" Zapisz się
10. Pniewy, "I Bieg Wyklętych im. Plutonowego Zbigniewa Rajtera" Zapisz się
11. Szklary Górne, "Grand Prix Zagłębia Miedziowego, sezon 2018/2019 - Szklary Górne" Zapisz się
12. Słupsk, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
13. Sopot, "Sopocki bieg im."Inki"" Zapisz się
14. HEL, "V zlot morsów w Helu "Na początku Polski"" Zapisz się
15. Suwałki, "Suwałki - "Wyklętym"" Zapisz się
16. Sztumskie Pole , "Leśny Rajd na Orientację zButa XII edycja - jubileuszowa" Zapisz się
17. Lubliniec, "VI-ty Lubliniecki Półmaraton Nordic Walking i Lubliniecka 5 " Zapisz się
18. Międzyzdroje, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019" Zapisz się
19. Gdynia, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
20. Kisielice, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
21. Kosakowo, "Tropem Wilczym - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
22. Włocławek, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
23. Rumia, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Zapisz się
24. Białystok, "VII edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Zapisz się
25. Gliwice, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
26. Włodawa, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Tropem Wilczym" Zapisz się
27. Tczew, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
28. Wisznice, "Bieg Tropem Wilczym - Wisznice" Zapisz się
29. Aleksandrów Kujawski, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem WIlczym"" Zapisz się
30. Starogard Gdański, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
31. Wysoka Kamieńska , "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
32. Sulechów, "VII Bieg „Tropem Wilczym” " Zapisz się
33. Drogosze, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
34. Leżajsk, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Zapisz się
35. Pisz, "Tropem Wilczym" Zapisz się
36. Ostrołęka, "Bieg Tropem Wilczym" Zapisz się
37. Supraśl, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Zapisz się
38. Kozioł, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Zapisz się
39. Wasilków, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
40. Wydminy, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Zapisz się
41. Joniec, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Joniec" Zapisz się
42. Białe Błota, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „VI Bieg Niezłomnych”" Zapisz się
43. Skórcz, "III Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy p. „Żelazny”" Zapisz się
44. Lidzbark Warmiński, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Zapisz się
45. Siedlce, "Siedlce „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.”" Zapisz się
46. Gdańsk, "Ladies Run" Zapisz się
47. Grudziądz, "Bieg Kobiet" Zapisz się
48. Elbląg, "Spotkanie amatorów sportów wytrzymałościowych" Zapisz się
49. Elbląg, "IV Elbląski Półmaraton Leśny - z okazji Dnia Kobiet" Zapisz się
50. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - marzec" Zapisz się
51. Huta 7, Suwałki , "Grand Prix Kierunek Ulltra o Puchar Folwarku Hutta" Zapisz się
52. Wejherowo, "Bieg #nienarzekamy pomagamy Darii Styn" Zapisz się
53. Malbork, "Bieg oraz marsz z okazji ,,Dnia Kobiet"" Zapisz się
54. Łódź, "V Wiosenny rajd z Epoka Nordica Łódź " Zapisz się
55. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów - Zamów koszulkę, czapkę! " Zapisz się
56. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie" Zapisz się
57. Legnica, "2. Bieg 100 Bohaterów – Legnica" Zapisz się
58. Czarnowiec, "Crossing - LeŚny BieG" Zapisz się
59. Skarszewy , "IV Borówno Cross - Bieg wokół jeziora oraz marsz Nordic Walking" Zapisz się
60. Zgierz, "3 Nocny Maraton Pływacki" Zapisz się
61. Zgierz, "3. Nocny Maraton Pływacki - sztafety" Zapisz się
62. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych" Zapisz się
63. Olsztyn k. Częstochowy, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap I" Zapisz się
64. Koszalin, "Marsz Nordic Walking Poznaj Koszalin Poznaj Górę Chełmską" Zapisz się
65. Wrocław, "Rajd Nordic Walking 4 Pory Roku - Wiosna" Zapisz się
66. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #1" Zapisz się
67. Sopot, "III Zlot Morsów w Sopocie" Zapisz się
68. Huta 7, Suwałki , "Pomóż Biegiem" Zapisz się
69. Gdynia, "Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się
70. Katowice, "Bieg „Damy Radę”" Zapisz się
71. Gdynia, "ZOO KARINA Dog Race przy Festiwalu Leśnym" Zapisz się
72. Sosnowiec, "6. Harpagańska dycha " Zapisz się
73. Gdynia, "Bieg Drwala przy Festiwalu Leśnym" Zapisz się
74. Sopot, "Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem" Zapisz się
75. Ocypel, "Weekend dla zdrowia " Zapisz się
76. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Zapisz się
77. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Zapisz się
78. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2019 " Zapisz się
79. Supraśl, "12. Mistrzostwa Polski w Biegu 24-godzinnym" Zapisz się
80. Piaśnica, "XI Bieg Piaśnicki" Zapisz się
81. Dębniaki, "II Bieg Leśny – pod patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek" Zapisz się
82. Malbork, "IV Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking ,, Dla autyzmu"" Zapisz się
83. Śnieżnik , "Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Śnieżnik " Zapisz się
84. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
85. Trójmiasto, "ANOmalia #2" Zapisz się
86. Starogard Gdański, "Starogard Gdański koszulka okolicznościowa 36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Zapisz się
87. Starogard Gdański, "36. Bieg Szpęgawski z AQ Wiring Systems" Zapisz się
88. Pisz, "V Kolorowy Piski Bieg Charytatywny" Zapisz się
89. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna" Zapisz się
90. Morąg, "VII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków" Zapisz się
91. Łeba, "Łeba - VII Zdrowotel Rajd" Zapisz się
92. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Zapisz się
93. Legnica, "II Rodzinny “Eko bieg” - Legnica" Zapisz się
94. Gardeja, "Aktywny Turysta" Zapisz się
95. Dąbrowa Zielona, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - etap II" Zapisz się
96. Mońki, "XVIII Międzynarodowe Wiosenne Biegi Uliczne" Zapisz się
97. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - kwiecień" Zapisz się
98. Łomża , "I Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży na 10km z okazji 15-lecia PWSIiP w Łomży" Zapisz się
99. Łukta, "R.Ambo Race 2019 & R.Ambo Race Kids" Zapisz się
100. Białystok, "Leśne Przygody #2" Zapisz się
101. Gniezno, "II. Otwarty Bieg Przełajowy i III. Otwarty marsz Nordic Walking" Zapisz się
102. Szczytno, "#004 Szczycieńska Extremalna Trójka" Zapisz się
103. Szczytno, "#004 Szczycieńska Extremalna Trójka KIDS" Zapisz się
104. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #1 - Witomina Leśniczówka" Zapisz się
105. Chorzów, "2 Charytatywny Bieg "Oko w Oko z Rakiem"" Zapisz się
106. Chlebnia, gm. Grodzisk Mazowiecki, "5. Grodziskie biegi rodzinne" Zapisz się
107. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #2" Zapisz się
108. Nowiny Brdowskie, "„4.Bieg Niepodległości - Śladami Powstańców”" odwołano
109. Nowiny Brdowskie, "4. Marsz Nordic Walking Śladami Powstańczych Walk" odwołano
110. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" Zapisz się
111. Tarnowskie Góry, "IV Tarnogórski Półmaraton, Bieg Towarzyszący na 10 km oraz Marsz NW" Zapisz się
112. Sztum, "XXIX Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności oraz I Mistrzostw Miasta i Gminy Sztum w biegu ulicznym na 10 km" Zapisz się
113. Grajewo, "XXI Międzynarodowy Uliczny Bieg Wilka" Zapisz się
114. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXIV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani”" Zapisz się
115. Wilkowo, "„Do Najdłuższej Deski Świata”-Czerwona Trasa Nordic Walking - VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019 " Zapisz się
116. Stare Pole, "IV Staropolski Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj zdrowo"" Zapisz się
117. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #2" Zapisz się
118. Tarnowskie Góry, "VIII Tarnogórski Bieg Przełajowy " Zapisz się
119. Dobre Miasto, "Biegi z przeszkodami - Twarda Sztuka IV" Zapisz się
120. Olecko, "VII Olecka Trzynastka" Zapisz się
121. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Śnieżkę " Zapisz się
122. Siedlec, "IX Jurajski Puchar Nordic Walking - Pustynna Ośmiornica" Zapisz się
123. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #3 - Chylonia" Zapisz się
124. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - maj" Zapisz się
125. Szpęgawsk, "VII Maraton MTB ,,Kociewie szlakiem"" Zapisz się
126. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Zapisz się
127. Złotoryja, "II Złotoryjska Złota Dycha" Zapisz się
128. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS" Zapisz się
129. Racibórz, "II Bieg Polaka Małego im.por.cc Eugeniusza Chylińskiego. " Zapisz się
130. Jantar, "Jantarowy Przełaj" Zapisz się
131. K, "Szybka Piątka" Zapisz się
132. Obliwice, "„Zdobywamy Saharę” - Zielona Trasa Nordic Walking -VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019" Zapisz się
133. Gdańsk, "5. Pomorska Sztafeta Firm" Zapisz się
134. Obliwice, "XXXVII Ogólnopolski Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Zapisz się
135. Rumia, "Piekło Północy" Zapisz się
136. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy indywidualne" Zapisz się
137. Sumin, "Swimrun 2019 - Sumin - zapisy drużynowe" Zapisz się
138. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #4 - Kamienna Góra" Zapisz się
139. Bydgoszcz, "„Waleczne Dzieciaki – Wyspa Piratów” 2019" Zapisz się
140. Kościerzyna, "Kaszebe Runda 2019" Zapisz się
141. Opalenie, "VI Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" Zapisz się
142. Elbląg, "Mini Bieg Piekarczyka - VI Enduro Kid " Zapisz się
143. Władysławowo, "VII Bieg Północy i II Marsz Północy" Zapisz się
144. Władysławowo, "VII Bieg Północy i II Marsz Północy - Zamów koszulkę" Zapisz się
145. Solec Kujawski, "VII Biegi Uliczne im. Burmistrza Miasta i Gminy Solec Kujawski Antoniego Nawrockiego" Zapisz się
146. Elbląg, "XI Elbląski Bieg Piekarczyka" Zapisz się
147. Sępólno Krajeńskie, "XVIII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Zapisz się
148. Krępa Kaszubska, "„Miejsca Pamięci Historycznej” - Czarna Trasa Nordic Walking - VII Grand Prix Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska 2019" Zapisz się
149. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Lato" Zapisz się
150. Radzionków, "IV ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Zapisz się
151. Nowe Skalmierzyce, "V Klasyk Skalmierzycki" Zapisz się
152. Piątnica k. Łomży , "IV Bieg z Butelką Mleka" Zapisz się
153. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #3" Zapisz się
154. Pasłęk, "VI Pasłęcki MTB Maraton" Zapisz się
155. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #5 - Orłowo" Zapisz się
156. Szpęgawsk, "II Bieg BiegamBoLubię Lasy Szpęgawsk 2019" Zapisz się
157. Warszawa, " II Krwiobieg Warszawa" Zapisz się
158. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #6" Zapisz się
159. Tczew, "Tczew na 5 z atestem PZLA" Zapisz się
160. Sztum, "III Sztumski Nocny Bieg Świętojański" Zapisz się
161. Tychy, "I Tyski Bieg Świętojański" Zapisz się
162. Sierpin, "Impreza survivalowo - wytrzymałościowa "Urtica" 2019" Zapisz się
163. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie" Zapisz się
164. Korycin, "XXVIII Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Zapisz się
165. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja IX - czerwiec" Zapisz się
166. Giżycko, "Puchar Wyspy Giżyckiej" Zapisz się
167. Brodnica, "VIII Dycha Anny Wazówny" Zapisz się
168. Piekary Śląskie, "Piekarski Półmaraton oraz Nocna zaDyszka" Zapisz się
169. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #4" Zapisz się
170. Rybaki, "Bieg Twardego 2019" Zapisz się
171. Pasłęk, "X Bieg wokół Pasłęckich Murów Obronnych" Zapisz się
172. Białystok, "Impreza na Orientację Front Wschodni 2019" Zapisz się
173. Zalew Wióry w gm. Pawłów, Góry Świętokrzyskie , "Swimrun Wióry 2019" Zapisz się
174. Zalew Wióry w gm.Pawłów w Górach Świętokrzyskich, "Swimrun Wióry 2019 - start SOLO" Zapisz się
175. Półwysep Helski, "X Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VI Bałtycki Połmaraton Brzegiem Morza" Zapisz się
176. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #5" Zapisz się
177. Turtul, "Predathlon – Turtul 2019" Zapisz się
178. Tczew, "Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu- Mistrzostwa Polski Kolejarzy – 10 KM" Zapisz się
179. Wrocław, "Cykl marszy NW : Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Ślężę" Zapisz się
180. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking - -Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Zapisz się
181. Owidz k/Starogard Gdański, "Kociewie Kołem 2019" Zapisz się
182. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #7 - Dąbrowa I" Zapisz się
183. Szczytno, "III Edycja Biegu Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Zapisz się
184. Hel - Jastarnia - Rozewie, "IV Maraton Północy 'Bieg Czterech Latarni'" Zapisz się
185. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Zapisz się
186. Hel - Jastarnia - Rozewie, "II Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Zapisz się
187. Zapowiednik k. Skarszew, "VII Maraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Zapowiedniku" Zapisz się
188. Kuźnica - Rozewie, "I Półmaraton Północy Nordic Walking" Zapisz się
189. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #6" Zapisz się
190. Kliniska Wielkie, "Maraton Puszczy Goleniowskiej" Zapisz się
191. Będomin, "XXXVII Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Zapisz się
192. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Zapisz się
193. Włocławek, "Vladislavia Cross - Grand Prix Włocławka 2019 #7" Zapisz się
194. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień - Biegi dzieci i młodzieży" Zapisz się
195. Sopot, "Sopockie 4 Pory Roku - Jesień" Zapisz się
196. Bolszewo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #1" Zapisz się
197. Kobylnica, "Korona Północy - Kobylnica" Zapisz się
198. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły III maraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
199. Tczew, "VIII Bieg Nadwiślański szlakiem doliny Dolnej Wisły półmaraton powiatu Tczewskiego " Zapisz się
200. Gdynia, "Impreza testowa dla TP" Zapisz się
201. Sopot, "Bieg Niepodległej" Zapisz się
202. Rumia, "XXXV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #2" Zapisz się
203. Gdynia, "Puchar Gdyni 2019 #8 - Dąbrowa II" Zapisz się
204. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta #3" Zapisz się
205. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Zapisz się
206. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Zapisz się

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ