Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Junke Norbert Górka Wieruszowska Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
2 Dabrowski Remigiusz Reda Polska Bursztynowa 20 Rembrantech opłacono on-line
3 Talaga Paweł Gdynia Polska Bursztynowa 20 3 FO opłacono on-line
4 Fułek Małgorzata Sopot Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
5 Tarnowski Krzysztof Gdynia Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
6 Gonet Sebastian Kraków Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
7 Domański Krzysztof Kraków Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
8 Fornal Paweł Rybnik Polska Bursztynowa 10 Zabiegany team opłacono on-line
9 Kwiatkowska Elwira Kwiatkowska Rybnik Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
10 Opyrchał Marcin Krzęcin Polska Bursztynowa 20 Veganie opłacono on-line
11 Sokołowski Marek Suwałki Polska Bursztynowa 20 90.00 PLN
12 Sokołowska Aleksandra Suwałki Polska Bursztynowa 20 90.00 PLN
13 Pieczkowska Dobrochna Nowy Sącz Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
14 Fijorek Rafał Warszawa Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
15 Ścibiorek Arkadiusz Łódź Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
16 Bolanowski Piotr Bojano Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
17 Sikora Anna Bojano Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
18 Śmiłowicz Marek Zacharzew Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
19 Lewkowicz Anita Suwałki Polska Bursztynowa 20 90.00 PLN
20 Osiński Wojciech Słupsk Polska Bursztynowa 20 TEAM ZABIEGANEDNI 90.00 PLN
21 Nowacka Paulina Juszkowo Polska Bursztynowa 10 Iron Team opłacono on-line
22 Wawrzyniak Łukasz Inowrocław Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
23 Dojerska Maria Kruszwica Polska Bursztynowa 5 Rozbiegana Kruszwica 70.00 PLN
24 Magrian leszek Szembekowo Polska Bursztynowa 5 70.00 PLN
25 Wawrzyniak Milena Inowrocław Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
26 ĆWIEK Marcin Gdańsk Polska Bursztynowa 20 Klub Awanturnika FRAJDA opłacono on-line
27 Roszman Henryk Orle Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
28 Dojerska Maria Kruszwica Polska Bursztynowa 5 Rozbiegana Kruszwica 70.00 PLN
29 Pieczara Dawid Tychy Polska Bursztynowa 10 80.00 PLN
30 Żuk-Obrębska Cecylia Warszawa Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
31 Żółć Sebastian Zbychowo Polska Bursztynowa 10 Żółć 80.00 PLN
32 Żółć Beata Zbychowo Polska Bursztynowa 10 Żółć 80.00 PLN
33 Bielecka Ola Komorów Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
34 Lechowicz Lukasz Komorow Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
35 Witkowski Paweł Gdańsk Polska Bursztynowa 20 xRunners opłacono on-line
36 Stencel Jakub Gdańsk Polska Bursztynowa 20 SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
37 Gomulkiewicz Marek Wroclaw Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
38 Jankowiak Anna Koleczkowo Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
39 Jeżak Rafał Radom Polska Bursztynowa 10 Straż Pożarna Radom opłacono on-line
40 Siuda Żaneta Ostrowo Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
41 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk Polska Bursztynowa 20 SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
42 Bzdręga Malwina Elbląg Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
43 Kowalski Kamil GDAŃSK Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
44 Lechowicz-Dyl katarzyna Warszawa Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
45 Buzała Daniel Gdynia Polska Bursztynowa 10 80.00 PLN
46 Baranowska Mariola Olsztyn Polska Bursztynowa 10 CZORT TEAM opłacono on-line
47 Roztropiński Rafał Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
48 KOPACZ Hanka BYDGOSZCZ Polska Bursztynowa 20 Kundy Portowe 90.00 PLN
49 Matyjasik Hubert Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
50 Matyjasik Anna Iława Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
51 Średnicki Kacper Gdańsk Polska Bursztynowa 5 70.00 PLN
52 Wadowska Anna Pruszcz Gdański Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
53 Szymanek Agnieszka Pępowo Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
54 Kotarba - Tysarczyk Ewa Lublewo gdańskie Polska Bursztynowa 5 Tysar Team 70.00 PLN
55 LeszczyńSki Cezary Gdańsk Polska Bursztynowa 20 3Szóstki opłacono on-line
56 Mazur-Brazulewicz Justyna Przejazdowo Polska Bursztynowa 5 Drużyna Justyna opłacono on-line
57 PAWELCZYK JUSTYNA Gdańsk Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
58 Haremza Mariusz Dębogórze Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
59 Kułakowska Kamila Dębogórze Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
60 Ptaszyński Michał Reda Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
61 Edel Asia Gdańsk Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
62 Miedziński Marcin Elbląg Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
63 Zwierzchowski Andrzej Poznań Polska Bursztynowa 20 opłacono on-line
64 Zima Jan Minięta Polska Bursztynowa 20 Gmina Dzierzgoń 90.00 PLN
65 Żorawik Danauta Gliwice Polska Bursztynowa 10 80.00 PLN
66 Jancowski Wojciech Bydgoszcz Polska Bursztynowa 5 Team Rudnik opłacono on-line
67 Łazuga Roman Zielonki Polska Bursztynowa 10 Malborskie morsy opłacono on-line
68 Markiewicz Katarzyna Gdańsk Polska Bursztynowa 10 Grupa biegowa NDI opłacono on-line
69 Damięcka Katarzyna Gdańsk Świbno Polska Bursztynowa 10 80.00 PLN
70 Olszewska Agnieszka Grudziadz Polska Bursztynowa 5 TUPTUSIE GRUDZIĄDZ 70.00 PLN
71 BYSTRZOWSKA KATARZYNA KRAKÓW Polska Bursztynowa 5 opłacono on-line
72 Serkowska Anna Kartuzy Polska Bursztynowa 5 Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
73 Zemła Krzysztof Warszawa Polska Bursztynowa 20 90.00 PLN
74 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa Polska Bursztynowa 10 Rozbiegani z PCz opłacono on-line
75 Domański Maciej Płock Polska Bursztynowa 10 opłacono on-line
76 Lutomirska Blanka Łódź Polska Bursztynowa 20 ABEM Lejdis opłacono on-line
77 Gabryelczyk Marta Łodź Polska Bursztynowa 20 ABEM Lejdis opłacono on-line
78 Duryń Aleksandra Kobyla Góra Polska Bursztynowa 10 80.00 PLN


Wyświetleń: 1522

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ