Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Ciesielski Mariusz Kwidzyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
2 Kaszowicz Julita Sadlinki Polska Bieg 10 km LACROIX Team 50.00 PLN
3 Sienkiewicz Żanetta Bydgoszcz Polska Nordic walking 5 km 50.00 PLN
4 Żak Marzena Otłowiec Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
5 Stańczak Edward Malbork Polska Nordic walking 5 km Nordic Walking Malbork opłacono on-line
6 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska Nordic walking 5 km Nordic Walking Malbork opłacono on-line
7 Chudecki Robert Gródek Polska Bieg 10 km Diabelskie Pioruny 50.00 PLN
8 Wruk Justyna Gródek Polska Nordic walking 5 km Diabelskie Pioruny 50.00 PLN
9 Chudecka Beata Chudecka Gródek Polska Nordic walking 5 km Diabelskie Pioruny 50.00 PLN
10 Groch Jerzy Grudziądz Polska Bieg 10 km Zabiegani Czernikowo opłacono on-line
11 Gawkowski Piotr Starogard Gdański Polska Nordic walking 5 km 50.00 PLN
12 Kozioł Monika Sadlinki Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
13 Sawka Adam Kwidzyn Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
14 Kawski Bartłomiej Kisielice Polska Bieg 10 km EPIDEMIA CYKLOZY SUSZ opłacono on-line
15 Krotowska Dorota Iława Polska Nordic walking 5 km 50.00 PLN
16 Grzywińska Joanna Kwidzyn Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
17 Rawalska Małgorzata Kwidzyn Polska Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
18 Lorek Jacek Kwidzyn Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
19 Fedoruk Wojciech Prabuty Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
20 Krotowski Robert Iława Polska Bieg 10 km 50.00 PLN
21 Kotowicz Bartosz Kwidzyn Polska Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
22 Kosiorowska Irena Kwidzyn Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
23 Kosiorowski Andrzej Kwidzyn Polska Bieg 10 km opłacono on-line
24 Skrajda Szymon Pawlice Polska Nordic walking 5 km Niezrzeszony opłacono on-line
25 Bartosiak Ryszard Gardeja Polska Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega 50.00 PLN
26 Jagielska Justyna Gardeja Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
27 Wichowska Kamila Kwidzyn Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
28 Rajkowska Jowita Sadlinki Polska Nordic walking 5 km opłacono on-line
29 Piotrowska Justyna Butowo Polska Bieg 10 km opłacono on-line
30 Kasprzyk Dorota Kwidzyn Polska Nordic walking 5 km Kwidzyn Chodzi opłacono on-line
31 Kasprzyk Dariusz Kwidzyn Polska Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
32 Wiśniewska Ewa Sadlinki Polska Nordic walking 5 km Patykara Team 50.00 PLN
33 Rybski Cezary Kwidzyn Polska Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
34 Kopecka Monika Gardeja Polska Nordic walking 5 km Wilcza Sfora opłacono on-line
35 Falasa Krzysztof Pszczółki Polska Bieg 10 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
36 Hillar Jacek Kwidzyn Polska Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA 50.00 PLN
37 Olińska Marzena Gardeja Polska Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
38 Woźniak Grzegorz Kwidzyn Polska Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
39 Fałkowska Weronika Gardeja Polska Nordic walking 5 km 50.00 PLN
40 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega 50.00 PLN
41 Wróbel Piotr Gardeja Polska Bieg 10 km Gmina Gardeja Biega 50.00 PLN


Wyświetleń: 1903

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ