Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Łudczak Krzysztof Gdańsk Polska 10 km Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
2 Łudczak Sylwia Gdańsk Polska 10 km Parkrun Gdańsk Południe opłacono on-line
3 Ackermann Tomasz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
4 JANIK Roman KWIDZYN Polska 10 km - osoby powyżej 70 roku życia KWIDZYN BIEGA darmowy udział
5 Przysiężna Grażyna Gdańsk Polska 10 km Biegusy/BBL Gdańsk opłacono on-line
6 Przysiężna Grażyna Gdańsk Polska 10 km Biegusy/BBL Gdańsk 60.00 PLN
7 Paluchowski Robert Tczew Polska 10 km 60.00 PLN
8 szczech zdzislaw Pregowo Dolne Polska 10 km - osoby powyżej 70 roku życia emeryt darmowy udział
9 Michałowska Agata Sopot Polska 10 km PKP S.A. opłacono on-line
10 Połomski Jarosław Gniew Polska 10 km tRUNsformacja Gniewu 60.00 PLN
11 Frankiewicz Żaneta Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
12 Frankiewicz Andrzej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
13 Klawikowski Dawid Bydgoszcz Polska 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
14 Król Karol Bydgoszcz Polska 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line
15 Piekarska Anna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
16 Nowak Grzegorz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
17 SADOWSKA MARZENA Warszawa Polska 10 km PKP.SA. WARSZAWA opłacono on-line
18 Lenc Janusz Bydgoszcz Polska 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Stowarzyszenie Kolejarz darmowy udział
19 Kiciński Roman Perkowo Polska 10 km - osoby powyżej 70 roku życia Stowarzyszenie Kolejarz darmowy udział
20 Kruczkowska Katarzyna Gdynia Polska 10 km opłacono on-line
21 Michalak Marek Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
22 Łubkowska Graźyna Gdańsk Polska 10 km - osoby powyżej 70 roku życia darmowy udział
23 Ragin Przemysław Hel Polska 10 km Helskie Ślimaki opłacono on-line
24 Mrozek Marcin Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
25 Kreja Dariusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
26 Siwczak Mariusz Sobowidz Polska 10 km LPP TEAM opłacono on-line
27 Trojanowski Maciej Gdańsk Polska 10 km PKP plk S.A./Biegusy Gdańsk/BBL Gdańsk opłacono on-line
28 Trojanowska Bogumiła Gdańsk Polska 10 km PKP SA Gdańsk, Biegusy Gdańsk opłacono on-line
29 Grubich Bartlomiej Tczew Polska 10 km Eaton Running Team opłacono on-line
30 Fabich Andrzej Tczew Polska 10 km Zimne piwko już czeka na mecie opłacono on-line
31 Depka Adam Tczew Polska 10 km Antyramy Tczew (fb) opłacono on-line
32 Gdaniec Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
33 Malinowski Adam Lębork Polska 10 km KB Biegający Dietetyk Team 60.00 PLN
34 Majewski Krzysztof Niebędzino Polska 10 km KB Biegający Dietetyk Team 60.00 PLN
35 Kuczora Artur Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
36 Koper Antonina Bałdowo Polska 10 km BIEGAJĄCY TCZEW opłacono on-line
37 Steinka Mariusz Łęgowo Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
38 Piekut Anna Tczew Polska 10 km opłacono on-line
39 Pióro Maria Gorzędziej Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
40 Chorążewska Agnieszka Tczew Polska 10 km opłacono on-line
41 Belecki Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
42 Belecka Katarzyna Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
43 Damrath -Marnikowski Zbigniew Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
44 Gdaniec Kamil Tczew Polska 10 km Huber+Suhner opłacono
45 Nowak Katarzyna Tczew Polska 10 km Huber+Suhner / Biegający Tczew opłacono
46 Katarzyńska Ewelina Kutno Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
47 Lenc Sebastian Laskowice Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
48 Wilkowski Łukasz Swarzędz Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
49 Dolna Sylwia Poznań Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
50 Derdas Sławomir Poznań Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
51 Szott Adrian Zbąszyń Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
52 Łabęcki Rafał Skrzynki Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
53 Giś Anna Drawsko Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
54 Gruchociak Szymon Jarocin Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
55 Cieślak Krzysztof Zbąszynek Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
56 Kolecka Sylwia Zbąszynek Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
57 Mielnik Jakub Szczecin Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
58 Piątek Jarosław Drawsko Wlkp. Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
59 Wiśniewski Piotr Białogard Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
60 Frydrych Michał Choszczno Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
61 Siuta Marta Kołobrzeg Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
62 Rochowiak Daniel Bydgoszcz Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
63 Pełczyński Wojciech Gdynia Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
64 Zyglewska Katarzyna Bydgoszcz Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
65 Reszke Jakub Orle Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
66 Wetta Mirosław Linia Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
67 Russ Roman Laskowice Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
68 Lubczyński Marek Łobez Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
69 Wojewódzki Tomasz Olsztyn Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
70 Littwin Jacek Gdynia Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
71 Sadecka Monika Rumia Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
72 Bańkowska Katarzyna Sokółka Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
73 Rotmańska Iwona Złota Wieś Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
74 Syska Daniel Skarżysko-Kamienna Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
75 Ślusarczyk Urszula Kielce Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
76 Rychlicki Waldemar Augustów Błonie Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
77 Klawikowska Julita Bydgoszcz Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
78 Kwasigroch Krzysztof Bydgoszcz Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
79 Kujach Agnieszka Gdańsk Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
80 Kurek Beata Trzcianka Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
81 Walków Jarosław Wrzesiny Lubuskie Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
82 Ratajczak Janusz Drawsko Polska 10 km Stowarzyszenie Kolejarz opłacono
83 Trochowska Ania TCZEW Polska 10 km Biegający Tczew/Flex Runers opłacono on-line
84 Barton Krystyna Przechlewo Polska 10 km Przechlewo opłacono on-line
85 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
86 Simon Julia Gniew Polska 10 km Huber+Suhner opłacono
87 Michałowski Piotr Przechlewo Polska 10 km Biegający Dietetyk Team opłacono on-line
88 Ćwikliński Stanisław Rokitki Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
89 Kordunowski Tomasz Jeleń Polska 10 km opłacono on-line
90 Dubiela Halina Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
91 Żurawski Mariusz Tczew Polska 10 km Team Tapflo opłacono on-line
92 Ścisłowski Andrzej Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
93 GUZ Robert Tczew Polska 10 km opłacono on-line
94 Seroczyński Mateusz Tczew Polska 10 km 60.00 PLN
95 Szoska Sławomir Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
96 Janeczek Damian Tczew Polska 10 km 60.00 PLN
97 Drzycimska Małgorzata Gdańsk Polska 10 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
98 Małkowska Marzena Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
99 Jaroński Janusz Tczew Polska 10 km Biegający Tczew opłacono on-line
100 Kubarski Julian Bydgoszcz Polska 10 km TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono on-line


Wyświetleń: 4058

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ