# Nazwa
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy to największa pozarządowa inicjatywa charytatywna w całym kraju, która każdego roku angażuje miliony wolontariuszy, nie mówiąc już o milionach osób gotowych do pomocy w taki czy inny sposób. Fundacja WOŚP posiada status organizacji pożytku publicznego, działając przez cały rok. Z oczywistych względów nie każdy ma możliwości, aby tak często uczestniczyć w działaniach charytatywnych, dlatego warto w praktyce wykorzystywać organizowane raz na jakiś czas wydarzenia. Dobrym tego przykładem są biegi WOŚP. Jak sama nazwa wskazuje, takie imprezy sportowe organizowane są w szczytnym celu, jakim jest zbiórka na wybrany sektor medyczny. Biorąc udział w podobnym wydarzeniu, można realnie przyczynić się do dalszego propagowania wyższej idei pomagania.

Wyjątkowe biegi - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Inicjatywy organizowane bezpośrednio z ramienia WOŚP w Polsce znają praktycznie wszyscy. Coroczny finał przynosi coraz to większe rekordy zebranych pieniędzy, które następnie zasilają specjalistyczne oddziały szpitali. Największą zaletą tej idei charytatywnej jest to, że możliwości pomocy są praktycznie nieograniczone. Każdy, kto chce dołożyć swoją cegiełkę do słusznej sprawy, może to zrobić i to w swoim stylu. Możesz to wykorzystać, jeśli Twoją pasją są biegi. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zakłada także organizowanie biegów charytatywnych, w trakcie których wolontariusze prowadzą zbiórkę środków.
Zapisz się na biegi na WOŚP bez wychodzenia z domu
Wydarzeń charytatywnych w okolicy może nie brakować, jednak problemem zazwyczaj okazuje się sam proces rejestracji. Jeśli placówka wyznaczona do przyjmowania chętnych znajduje się daleko od miejsca zamieszkania, to cała sytuacja ulega komplikacji. Z uwagi na takie problemy powstała platforma Elektroniczne Zapisy. Na tej podstronie możesz zapisać się na biegi na WOŚP za pomocą zaledwie paru kliknięć, podając najważniejsze dane. Dzięki temu organizatorzy będą mogli zarejestrować kolejnego uczestnika, mimo że wszystko odbędzie się w pełni w formie zdalnej. Z uwagi na to, jak wiele jest w codziennym życiu obowiązków, takie rozwiązanie z pewnością spodoba się zabieganym, chcącym robić coś dobrego w najbliższej okolicy.

Bieg WOŚP - solo lub całą rodziną

Charytatywna inicjatywa stanowi dodatkową zachętę do podjęcia aktywności fizycznej. Niezależnie od tego, czy bieganie to Twoja wieloletnia pasja, czy może dopiero zaczynasz doskonalić swoje umiejętności, bez wątpienia możesz skorzystać z możliwości zapisu na bieg WOŚP. Najważniejsze są przecież intencje, a nie faktyczne umiejętności. Zwolenników rodzinnych biegów na WOŚP z pewnością ucieszy fakt, że na wydarzenie można zapisać się również całą grupą. Spędzanie wolnego czasu z rodziną w ten sposób to miła odmiana. Dzięki niej można nie tylko wyjść z domu i zaznajomić się z aktywnością fizyczną na świeżym powietrzu, ale również włożyć swój wkład w propagowanie ważnych społecznie idei.

Biegi na WOŚP - wygodne zapisy przez internet

Udostępniamy użytkownikom intuicyjny system służący do zapisów na wybrane wydarzenia, który nie wymaga wyjścia z domu. Aby ułatwić poszukiwanie najbardziej interesujących imprez, stosujemy podział na podkategorie, w zależności od tematyki wydarzenia. W tym zestawieniu znalazły się oficjalne biegi WOŚP, na które mogą zapisać się wszyscy zainteresowani udziałem w akcji charytatywnej. Dokonanie zapisu jest równoznaczne z oficjalnym zarejestrowaniem nowego uczestnika całej imprezy.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ