Uwaga: w związku ze zmianą przepisów widoczne na listach startowych będą tylko te osoby, które wyraziły na to zgodę, aby tego dokonać wystarczy zalogować się do serwisu i zaakceptować zmiany.

Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo 3/3" Sign up
2. Suwałki, "Suwałki "OSiR ON TOUR" cz. IV " Sign up
3. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - dzieci" Sign up
4. GNIEW, "V BIEG GNIEWSKI Z ZAKŁADEM PRODUKCJI KRYSZYW" Sign up
5. Katowice, "BIEG „UBiegamy się o Zdrowie2” #OnkologiaNaCeglanej" Sign up
6. Chojnice , "Falanga Hardcore Run 2018" Sign up
7. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap jesień" Sign up
8. Gdańsk, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 5/5 - Orunia - bieg Open" Sign up
9. Nowa Wieś Malborska, "BIEG DOBROCZYNNY NA 5 KM DLA BARTKA TUCHUŁKI w ramach Dożynek Powiatowych w Nowej Wsi Malborskiej" Sign up
10. Ostrołęka, "Memoriał im. Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym" Sign up
11. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - wrzesień" Sign up
12. Giełczyn k. Łomży, "V Leśny Półmaraton w Giełczynie " Sign up
13. PRZYTOCZNA, "XXXV MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA" Sign up
14. Gdynia, "81. Cykliczny Bieg Śledzia" Sign up
15. Starogard Gdański, "Szlakiem Oktawii Nowackiej - od dwuboju do pięcioboju #5" Sign up
16. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie" Sign up
17. Lubliniec, "I Mistrzostwa Polski Nordic Walking w Ultramaratonie - sztafety" Sign up
18. Wólka Proszewska - Mokobody, "Lenie w terenie 2017" Sign up
19. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
20. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018" Sign up
21. Czarna Białostocka, "III PODLASKI DUATHLON GSzR 2018 - sztafety" Sign up
22. Władysławowo, "II Bieg na Rzecz Rodzicielstwa Zastępczego" Sign up
23. Tychy, "I Bieg z Sercem - biegi dla dzieci " Sign up
24. Dąbrowa Górnicza, "VIII BIEG HUTNIKA ARCELORMITTAL POLAND 2018" Sign up
25. Warszawa, "9. Bieg Wegański - Łatwiej niż myślisz" Sign up
26. Rożnowice, "Korona Zachodu Polski #6" Sign up
27. Straszyn-Juszkowo, "VII Wojewódzki Bieg Doliną Raduni" Sign up
28. Tychy, "I Bieg z Sercem" Sign up
29. Prabuty, "X Bieg Uliczny "Liwa Cup - Prabuty 2018"" Sign up
30. Gdynia, "Rajd rowerowy - Cisowa #2" Sign up
31. Żukowo, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #2" Sign up
32. Sępólno Krajeńskie, "XVII Bieg Uliczny im. Kajetana Bągorskiego" Sign up
33. Będomin, "XXXVI Bieg Mazurka Dąbrowskiego" Sign up
34. Piekary Śląskie, " II Charytatywny Bieg „Pomagamy Durś” 30 wrzesień 2018 r." Sign up
35. Mrągowo, "Extremalny Bieg Kowboja " Sign up
36. Olandia, "Korona Zachodu Polski #7" Sign up
37. Starogard Gdański, "27. BIEG KOCIEWSKI Z POLPHARMĄ" Sign up
38. Sztutowo, "I BURSZTYNOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING - 10km" Sign up
39. Grudziądz, "Bieg na 4 plus 2 łapy " Sign up
40. Janów, "Otwarte Mistrzostwa Powiatu Częstochowskie w Nordic Walking "Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki"" Sign up
41. Dąbrowa Białostocka, "I Bieg o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju" Sign up
42. Wola Rzędzińska k.Tarnowa, "Bieg Woli 10 KM" Sign up
43. Skuły , "4 Dycha Strażacka " Sign up
44. Baboszewo, "Jesienny Bieg Pamięci w Baboszewie" Sign up
45. Grójec, "VIII Grójecka Dycha " Sign up
46. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ - Bieg Mini Malucha, Malucha i Młodzieżowy" Sign up
47. Jaworzno, "2. Patriotyczny Bieg Crossowy w Rocznicę Powstania Polskiego Państwa Podziemnego - 10km" Sign up
48. Siedlce, "V Siedlecki Bieg "prawie" Górski Gołobórz 2018" Sign up
49. Gdańsk, "II Bieg Papieski" Sign up
50. Sopot, "SOPOCKA JESIEŃ" Sign up
51. Kościerzyna , "XXIV Kościerskie Biegi Uliczne " Sign up
52. Gdynia, "Puchar Gdyni - Karwiny" Sign up
53. Wrocław, "XI BIEG ENERGETYKA - Wrocław" Sign up
54. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - październik" Sign up
55. Władysławowo, "II Pływacki Test Coopera Gminy Władysławowo" Sign up
56. Bolszewo, gm. Wejherowo, "Bolszewo na 5 - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 1/3" Sign up
57. MALBORK, "PÓŁMARATON DWÓCH ZAMKÓW SZTUM - MALBORK" Sign up
58. Włocławek, "XXVI Bieg im. Bł. Księdza Jerzego Popiełuszki" Sign up
59. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej - biegi dzieci " Sign up
60. Łobez, "I Łobeski Bieg Wilka" Sign up
61. Gdynia , "Bieg Charytatywny - Dwójka biegnie w rytmie serca" Sign up
62. Siemianowice Śląskie, "Siemianowicki Bieg dla Niepodległej" Sign up
63. Solec Kujawski, "Solec Maraton Wilczym Tropem" Sign up
64. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #1" odwołano
65. Tuchola, "IX Bieg Św. Huberta w Tucholi" Sign up
66. Tuchola, "IX Marsz Nordic Walking Św. Huberta w Tucholi" Sign up
67. Siemianowice Śląskie, "IV SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI - Bieg dla dzieci" Sign up
68. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
69. Siemianowice Śląskie, "IV Siemianowickie Nocne Marki" Sign up
70. Tczew, "II Maraton Powiatu Tczewskiego- Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły" Sign up
71. Włocławek, "VLADISLAVIA CROSS - Grand Prix Włocławka 2018 #7" Sign up
72. Tczew, "VII Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły - Półmaraton" Sign up
73. Pniewo k. Łomży, "10km Grand Prix Biegamy dla Zdrowia zakonczenie Pniewo" Sign up
74. Dębica Kaszubska, "Rajd na Orientacje Pazur Gryfa " Sign up
75. Rumia, "XXXIV Bieg Pokoju - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 2/3" Sign up
76. MYSŁOWICE, "XXVI Memoriał Jerzego Chromika w ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę" Sign up
77. Tczew, "XXVIII Uliczny bieg Sambora " Sign up
78. Świetlino, "II Bieg Patriotów" Sign up
79. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
80. Pleszew, "Finał Korony Zachodu Polski #8" Sign up
81. Sedranki, "VI Leśny Cross Niepodległości - 100-lecie Odzyskania Niepodległości" Sign up
82. Zawiercie, "Zawierciański Bieg Niepodległości" Sign up
83. klu, "----" Sign up
84. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 1 (Kluczbork-Chocianowice)" Sign up
85. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 2 (Chocianowice-Lasowice Wielkie)" Sign up
86. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 3 (Lasowice Wielkie-Ciarka)" Sign up
87. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 4 (Ciarka-Bąków)" Sign up
88. Kliniska Wielkie, "MARATON NIEPODLEGŁOŚCI" Sign up
89. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 5 (Bąków-Łowkowice)" Sign up
90. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości - V ENDURO KID" Sign up
91. Justynów, "VI Niepodległościowy Marsz Nordic Walking" Sign up
92. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 6 (Łowkowice-Byczyna)" Sign up
93. Tychy, "Tyski Bieg Niepodległości " odwołano
94. Grudziądz, "Grudziądzki Bieg Niepodległości" Sign up
95. Włocławek, "Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości od Bałtyku do Tatr na dysansie 10 km " Sign up
96. Malbork, "Narodowy Bieg 100-lecia od Bałtyku do Tatr XXVIII Bieg Niepodległości " Sign up
97. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 7 (Byczyna-Jakubowice)" Sign up
98. Płońsk, "Bieg Niepodległości – Płońsk " Sign up
99. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 8 (Jakubowice-Wołczyn)" Sign up
100. Nakło nad Notecią, "Bieg Tysiąc setek na stulecie" Sign up
101. Elbląg , "V Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
102. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 9 (Wołczyn-Bogacka Szklarnia)" Sign up
103. Kluczbork, "Sztafeta Niepodległości - etap 10 (Bogacka Szklarnia-Kluczbork)" Sign up
104. Gdynia, "Biegun - Siwy Dym" Sign up
105. Gdynia, "Puchar Gdyni - Dąbrowa #2" Sign up
106. Łeba, "Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #3" Sign up
107. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #1" Sign up
108. Gdynia, "Bieg Dąbrowski - Test wytrzymałościowy" Sign up
109. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - listopad" Sign up
110. Reda, "Zimowe Grand Prix Redy #2" odwołano
111. Łeba, "Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking" Sign up
112. Obliwice, "VI Mikołajkowe Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska" Sign up
113. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #2" Sign up
114. Miłogostowice, "Biegowe 4 Pory Roku 2018 - GP Nadleśnictwa Legnica, etap zima" Sign up
115. Reda, "Uliczny Bieg Mikołajkowy - Kaszubskie Grand Prix Małego Trójmiasta 3/3" Sign up
116. Gdynia, "Impreza Testowa - wiek" Sign up
117. Gdańsk, "Grand Prix Trójmiasta #1 - Bieg Mikołajkowy" Sign up
118. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja VIII - grudzień" Sign up
119. Gdynia, "Kolibki testują" Sign up
120. Reda, "Impreza Testowa - ICC" Sign up
121. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #3" Sign up
122. Sopot, "Grand Prix Trójmiasta #2 - Bieg Karnawałowy" Sign up
123. Sztum, "XX JUBILEUSZWE ZIMOWE Biegowe GRAND PRIX SZTUMU 2018/2019 #4" Sign up
124. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3 - Bieg Walentynkowy" Sign up
125. Straszyn, "Mały Wielki Bieg - Ultramaraton" Sign up
126. Malesowizna Trutul, "Ultramaraton Ultra Hańcza vol.2" Sign up
127. Gdynia, "Impreza szkoleniowa" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ