Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Polanów, "CZARNA COBRA 2020 - MP w Długodystansowych Rajdach na Orientację" Sign up
2. WARCINO, "IV Mistrzostwa Polski Lesników w Łucznictwie 3D o puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych- Warcino 2020" Sign up
3. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" odwołano
4. Złoty Potok, "V Rajd z Kijami przez Jaskinie" Sign up
5. Wiechucice 15, "Jesienny Rajd NWPL GARROSA TEAM" Sign up
6. Polanów, "CZARNA COBRA - Krótkie Trasy - Test na Sprawność i Orientację" Sign up
7. Zaniemyśl, "Gra Miejska "Fyrtel Ryśka"" Sign up
8. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" odwołano
9. Ostrołęka, "Test Coopera dla Wszystkich w Ostrołęce" Sign up
10. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
11. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
12. Tczew, "Mistrzostwa Polski Masters w biegach przełajowych " Sign up
13. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
14. Swarzewo, "Regaty Żeglarskie Gminy Władysławowo" Sign up
15. Reda, "VII Redzki Bieg na Jubileusz 30-lecia Samorządu" Sign up
16. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " odwołano
17. Kalisz, "Rajd Rowerowy po Aglomeracji Kalisko-Ostrowskiej - edycja II" Sign up
18. Sokółka, "IV Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki" Sign up
19. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
20. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
21. Radzionków, "Zostań Mistrzem Plant na dystansach 300m, 600m, 1000m" Sign up
22. Orle, "33 Star Jest Stary Zbieramy Na Nowy" Sign up
23. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
24. Przytoczna, "XXXVII MASOWY BIEG im. TOMASZA HOPFERA" Sign up
25. Piekary Śląskie, "Wirtualny Pomagamy Durś 2020" Sign up
26. Będomin, "XXXVIII WIRTUALNY BIEG MAZURKA DĄBROWSKIEGO " Sign up
27. Cała Polska, "Back to school " Sign up
28. CAŁY ŚWIAT, "First Malbork Team "WIRTUALNA AKTYWNOŚĆ JESIENNA 2020"" Sign up
29. Polska , "50+ km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora!" Sign up
30. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE LHOTSE" Sign up
31. Radzionków, "Bieg z uśmiechem" Sign up
32. Pasłęk, "Korona Północy - Pasłęk - WIRTUALNIE" Sign up
33. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki" Sign up
34. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik" odwołano
35. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - październik, biegi dziecięce" odwołano
36. Hajnówka, "XI Hajnowska Dwunastka" Sign up
37. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
38. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
39. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" odwołano
40. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" odwołano
41. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " odwołano
42. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
43. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
44. Grójec, "Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Sign up
45. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
46. Malbork, "Malbork. Bieg charytatywny dla Oliwi Brodowskiej" Sign up
47. SUWAŁKI, "ROZBIEGANA ARKADIA vol. 2" Sign up
48. Gdynia, "przeRUNbane" Sign up
49. Jastarnia - Władysławowo, "XVII Pielgrzymi Półmaraton o Memoriał Jana Pawła II" Sign up
50. Trójmiasto, "Adventure Challenge - Madness 100 QR" Sign up
51. Janowice Wielkie, "SKALNIK 945 m npm - Korona Sudetów z RightWay - wyjazdowy trening Nordic Walking" Sign up
52. Cała Polska, "HEHESZKI - bieg wirtualny" Sign up
53. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
54. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
55. Supraśl, "Breast Run 2020" Sign up
56. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" odwołano
57. Cała Polska, "Wirtualny Charytatywny Bieg i nie tylko bieg "Prosto do celu" dla Oli" Sign up
58. Janów , "III etap X Jurajski Puchar Nordic Walking - IV Memoriał im. Nadleśniczego Mariana Grzanki " Sign up
59. Cała Polska, "ZDOBĄDŹ SWOJE K2 - Bieg Wirtualny" Sign up
60. Skórcz, "V Biegu Jurka V Brygady Wileńskiej III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 (nowa data!!!)" Sign up
61. Cieszyn, "V Bieg Cieszyńska Godzinówka" Sign up
62. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
63. Cała Polska, "WIRTUALNA Grójecka Dycha 9.5 pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Grójec " Sign up
64. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
65. Gdynia, "Rajd Nordic Walking - Wielki Kack" Sign up
66. Kartuzy, "2# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
67. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
68. Siedlce, ""VII Siedlecki Bieg "prawie" Górski"" Sign up
69. Suwałki, "#AllYouNeedIsRunning - Suwałki" Sign up
70. Cała Polska , "#BiegDlaBliźniaków" Sign up
71. Braniewo, "RAJD ROWEROWY Z OKAZJI 100. ROCZNICY URODZIN KAROLA WOJTYŁY Braniewo" Sign up
72. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE I INNE." Sign up
73. Gdynia, "Rajd Nordic Walking na Karwinach" Sign up
74. Katowice, "I Bieg Charytatywny BĄDŹ AKTYWNY – PRZEGOŃ RAKA!" Sign up
75. Braniewo, "Biegu Pamięci 2020 Braniewo" Sign up
76. Łobez, "III Terenowy Łobeski Bieg Wilka" Sign up
77. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - Biegi Młodzieżowe" Sign up
78. Lubuń gm. Kobylnica, "Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km" Sign up
79. Włocławek, "28 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki - Biegi dziecięce" Sign up
80. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica + bieg 5km WIRTUALNIE" Sign up
81. Włocławek, "28 Bieg im. Bł. ks. Jerzego Popiełuszki " Sign up
82. Cała Polska, "BIEGOWE WYZWANIE DZIKA " Powalcz z czasem"" Sign up
83. Malbork, "II HALLOWEENOWY BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING " Sign up
84. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
85. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
86. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
87. Nowe Miasto , ""STOP Jesiennej Chandrze" 4 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
88. Pelplin, "Cross Duathlon Pelplin" Sign up
89. Sopot, "MonsteRUN" Sign up
90. Cała Polska, "PanDa 3" Sign up
91. Kicin, "II Kiciński Marsz Niepodległości" Sign up
92. Łódź, "Niepodległościowy Maraton na Zdrowie" Sign up
93. Kociewie, "I Kociewski Bieg Niepodległosci - 5 km" Sign up
94. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Niepodległości" Sign up
95. Zdzieszulice Dolne, "II Niepodległościowy Marsz Nordic Walking" Sign up
96. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
97. Skórcz, "I Kociewski Bieg Niepodległości" Sign up
98. Cały kraj, "Bieg i Marsz Niepodległości 2020" Sign up
99. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 Pt ,, Pamięci Bohaterom 1918 ''" Sign up
100. Malbork, "XXX Bieg Niepodległości" Sign up
101. Trójmiasto, "ANOmalia #7" Sign up
102. Bruk/Nowiny/Żuławka Sztumska - Gmina Dzierzgoń, "TRYPTYK HISTORYCZNY W GMINIE DZIERZGOŃ" Sign up
103. Obłęże k/Kępic, "PAZUR GRYFA 2020 - Rajd na Orientację" Sign up
104. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
105. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
106. Kazimierz Biskupi, "gRUNt III Nocny Bieg po Puszczy Bieniszewskiej " Sign up
107. Polska, "Świąteczne Spalanie Kalorii z BBKTS " Sign up
108. Gdynia, "Impreza z polami" Sign up
109. Sopot, "HangoveRUN 2021" Sign up
110. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
111. Supraśl, "VI Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej 65/+80/+160KM" Sign up
112. xxx, "xxx" Sign up
113. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
114. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
115. PŁOŃSK , "BIEG TROPEM WILCZYM PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH PŁOŃSK 2021" Sign up
116. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
117. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski dla dzieci z Ola Kaliska" Sign up
118. Testowo, "Testowa 1" Sign up
119. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
120. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
121. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
122. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
123. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
124. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
125. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
126. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
127. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
128. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
129. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ