Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. CAŁY ŚWIAT, " Cały świat, "WIRTUALNY BIEG, MARSZ NW ORAZ INNE AKTYWNOŚCI DOBROCZYNNE DLA KLAUDII"" Sign up
2. STUDZIENICZNA, "III Nocny Bieg Powstańca" Sign up
3. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 3 Etap" Sign up
4. Sokółka, "Ferie w Mieście 2020 - II turnus" Sign up
5. Gdańsk, "3athlete.pl Race by Wahoo Stage II" Sign up
6. Lipniak - Suwałki - Papiernia, "Biegun Zimna" Sign up
7. Sopot, "Sopocka Zima - Grand Prix Trójmiasta #2" Sign up
8. Kartuzy, "Bal Karnawałowy z AMS" Sign up
9. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #2" Sign up
10. Sopot, "Sopocka Zima - Biegi dla dzieci" Sign up
11. Wrocław, " Cykl marszy NW: Korona Sudetów Polskich - wejście / marsz NW na Wielką Sowę" Sign up
12. Łódź, "Towarzyski Maraton Leśnym Szlakiem # 10" Sign up
13. Dzierzgoń, "I Zlot Morsów nad Jeziorem Kuksy" Sign up
14. Kamienica Królewska, "Bal Karnawałowy z AMS " Sign up
15. Gdynia, "Szkolenie licencjonowane / SĘDZIA OCR - Gdynia" Sign up
16. RUDA ŚLĄSKA, "Charytatywny IV Bieg "Otwartych Serc"" Sign up
17. Legnica, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Legnica" Sign up
18. Makówka, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. Grodziski Bieg Par." Sign up
19. Puck, "VI Zaślubinowe Morsowanie z okazji 100 rocznicy Zaślubin Polski z morzem w Pucku 2020" Sign up
20. Wejherowo, "Bieg i Nordic Walking dla Mikołaja " Sign up
21. Gdańsk, "Pizza Rush 2020" Sign up
22. Radzionków, "V Bieg Pamięci Deportowanych Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku" Sign up
23. Cała Polska, "Wirtualny LoVe Run" Sign up
24. Szczytno, "V JUBILEUSZOWY WALENTYNKOWY PIKNIK MORSÓW" Sign up
25. Starogard Gdański, "Starogard Gdański - turniej piłki siatkowej pracowników samorządowych" Sign up
26. Słupsk, "Sztafeta Walentynkowa" Sign up
27. Katowice, "VI Parkowe Hercklekoty - Biegi dla dzieci" Sign up
28. Wolica, "Szkolenie licencjonowane / SĘDZIA OCR - OSPRO" Sign up
29. Katowice, "VI Parkowe Hercklekoty" Sign up
30. Ustka, "II Zlot Morsów w Ustce - Morsy na Fali" Sign up
31. Ścinawa, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Ścinawa" Sign up
32. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra - bieg pierwszy" Sign up
33. Puck, "VI Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2020"" Sign up
34. Skarszewy, "IV Skarszewski Zlot Morsów" Sign up
35. Cała Polska, "Wirtualny Bieg Pączka" Sign up
36. Kobylnica, "Wybiegaj Pączka w Kobylnicy z Mistrzynią Świata Małgorzatą Pazda-Pozorską" Sign up
37. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2020" Sign up
38. Supraśl, "Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej (80km+, 160km+)" Sign up
39. Ostróda, "Kąpiel nocna z pochodniami " Sign up
40. Nowa Sól, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Nowa Sól" Sign up
41. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - luty" Sign up
42. Garczyn, "IX Bieg Morsa" Sign up
43. Garczyn, "IX Bieg Morsa - osoby poniżej 16 roku życia i powyżej 70 roku życia" Sign up
44. Malbork, "II Powiatowa Malborska Liga Biegowa i Maszerująca - 4 Etap" Sign up
45. Płońsk, ""Zimne Nóżki" 1 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
46. Słupsk, "Bieg Tropem Wilczym - Słupsk" Sign up
47. Sztum, "XXI Zimowe Grand Prix Sztumu #3" Sign up
48. Szklary Górne, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Szklary Górne" Sign up
49. Koszalin, "BIEG NIEZŁOMNYCH - Zachowaj się jak trzeba" Sign up
50. Strzebielino Osiedle, "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”" Sign up
51. Płońsk, "Tropem Wilczym Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.Pod hasłem ,,Biegnę z Honorem"" Sign up
52. Rumia, "Bieg Tropem Wilczym - Rumia" Sign up
53. Reda, "Bieg Tropem Wilczym - Reda" Sign up
54. Serafin, "# 02 KURPIOWSKI BIEG MORSA" Sign up
55. Jędrzejów, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych." Sign up
56. Włocławek, "Bieg Tropem Wilczym" Sign up
57. Gdynia, "Bieg Tropem Wilczym - Gdynia" Sign up
58. Kosakowo, "Bieg Tropem Wilczym - Kosakowo" Sign up
59. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Sign up
60. Zawiercie, "TROPEM WILCZYM - BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Sign up
61. Białystok, "VIII Edycja Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym"" Sign up
62. SUPRAŚL, "TROPEM WILCZYM. BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH" Sign up
63. Wysoka Kamieńska, "Tropem Wilczym Wysoka Kamieńska 2020" Sign up
64. Drogosze, "Bieg Tropem Wilczym " Sign up
65. Tczew, "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Sign up
66. Zgorzelec, "BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH "TROPEM WILCZYM"" Sign up
67. Myszków, "„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”" Sign up
68. Skórcz, "IV Bieg Żołnierzy Wyklętych pamięci Zdzisława Badochy ps.”Żelazny”" Sign up
69. Mrocza, "„Bieg Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym”" Sign up
70. Siedlce, "Bieg Tropem Wilczym - Siedlce" Sign up
71. Zielonka Plaża Glinianki, "II Bieg Morsa dla Mateusza" Sign up
72. HEL, "VI Zlot Morsów w Helu "Na Początku Polski" 07.03.2020 r." Sign up
73. Lubin, "11. Biegowe Grand Prix Zagłębia Miedziowego - Lubin" Sign up
74. Elbląg, "El Aktywny Dzień kobiet - V Leśny Półmaraton, OCR, NW" Sign up
75. Gdańsk, "Ladies Run 2020" Sign up
76. Malbork, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET" Sign up
77. Siedlce, "Wirtualny Bieg dla Kacpiego Boruty" Sign up
78. Malbork, "BIEG ORAZ MARSZ NORDIC WALKING Z OKAZJI DNIA KOBIET - zapisy na koszulkę" Sign up
79. Siedlce, "6 Siedlecki Marsz Charytatywny NW i Bieg dla Kcpiego Boruty" Sign up
80. Gdynia, "Bieg z Wąsem" Sign up
81. Lasówka/Dolni Morawa, "Nordic walking w górach - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking - 7 urodziny RightWay" Sign up
82. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - marzec" Sign up
83. Braniewo, "BIEG, MARSZ NORDIC WALKING, RAJD ROWEROWY Z OKAZJI „DNIA KOBIET”" Sign up
84. Władysławowo, "Sportowy Dzień Jedności Kaszubów" Sign up
85. Sopot, "IV ZLOT MORSÓW W SOPOCIE" Sign up
86. Sosnowiec, "7. Harpagańska Dycha " Sign up
87. Skarszewy, "Borówno Cross - BGPK 2020" Sign up
88. BAKAŁARZEWO, "Dzika Rospuda Ultra Trial " Sign up
89. Olsztyn, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - I etap " Sign up
90. Grodzisk Mazowiecki, "2. Otwarte Mistrzostwa Grodziska Maz. w Biegach Przełajowych i NW" Sign up
91. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
92. Piaśnica, "Mały Bieg Piaśnicki" Sign up
93. Piaśnica, "XII Bieg Piaśnicki" Sign up
94. Dąbrowa Zielona , "X Jurajski Puchar Nordic Walking - II etap" Sign up
95. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski" Sign up
96. Gdynia, "Festiwal Leśny 2020 - Leśny Bieg i Leśny Marsz" Sign up
97. Pelplin, "Kołodziej Cube MTB Pelplin 2020" Sign up
98. Gardeja, "Bieg i Marsz ,,Aktywny Turysta" Sign up
99. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Sign up
100. Morąg, "Morąski Ultra Cross „MUC”" Sign up
101. Gdynia, "II Bieg ZOO KARINA Dog Race" Sign up
102. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
103. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
104. Gdynia, "Grand Prix Trójmiasta #3" Sign up
105. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
106. Morąg, "VIII Bieg Uliczny Szlakiem Morąskich Zabytków" Sign up
107. Cała Polska, "Wirtualny Bieg po Tlen 2020" odwołano
108. Szelment, "Jesionowa Cross 2020 - edycja wiosenna" Sign up
109. Pasłęk, "VII Pasłęcki MTB Maraton" Sign up
110. Poczesna , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - III etap " Sign up
111. Żukowo, "II Sztafetowy Bieg Żukowski" Sign up
112. Chełmża, "Półmaraton Chełmżyński i Chełmżyńska Dziesiątka" Sign up
113. Filipów, "IV Półmaraton Doliną Rospudy" Sign up
114. Filipów, "Filipowski Bieg Jaćwinga - 12.5km" Sign up
115. Sztum, "XXX Jubileuszowy Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności 3 Maja" Sign up
116. Sztum, "Marsz Nordic Walking w ramach XXX Jubileuszowego Międzynarodowego Sztumskiego Biegu Solidarności 3 Maja 2020" Sign up
117. Straszyn, "Mały Wielki Bieg" Sign up
118. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
119. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
120. Stare Pole , "V Bieg i Marsz Nordic Walking "Żyj Zdrowo"" Sign up
121. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020" Sign up
122. Tczew, "SILGAN ćwierćmaraton - Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych MASTERS" Sign up
123. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
124. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
125. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
126. WIEŚ RUDAWKA ŚLUZA KURZYNIEC, "Czarna Hańcza Ultra Trail " Sign up
127. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
128. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
129. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
130. Siedlec , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - IV etap - Pustynna Ośmiornica " Sign up
131. Skarszewy, "XXIII Biegi Uliczne im. Jana Kielasa - BGPK 2020" Sign up
132. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
133. Cały Świat, "Bieg na Everest" Sign up
134. Sumin , "Swimrun 2020" Sign up
135. Sumin, "Swimrun 2020 - starty indywidualne" Sign up
136. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Olimpijski Ogień" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
137. Straszyn, "Bieg Charytatywny Przybij Piątkę, czyli 5 km dla 5 niepełnosprawności" Sign up
138. Jantar, "Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży" Sign up
139. Jantar, "Jantarowy Przełaj - bieg 5km, 10km i 21km" Sign up
140. Jantar, "Jantarowy Przełaj - Nordic Walking - Korona Północy" Sign up
141. Skórcz, "I MARATON MTB ,,Lisim Tropem”" Sign up
142. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
143. Jantar, "Bieg i Marsz rekreacyjny Jantarowy Przełaj 3km" Sign up
144. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Sign up
145. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " Sign up
146. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" Sign up
147. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
148. Osieczna, "XVIII Piknik Sportowy - BGPK 2020" Sign up
149. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Sign up
150. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Sign up
151. Tychy, "II Tyski Bieg Świętojański" Sign up
152. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" Sign up
153. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Sign up
154. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Sign up
155. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" Sign up
156. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Sign up
157. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" Sign up
158. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" Sign up
159. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
160. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
161. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
162. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
163. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
164. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
165. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
166. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
167. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
168. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
169. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
170. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
171. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
172. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
173. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
174. Testowo, "Testowa 1" Sign up
175. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ