Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Gdynia, "Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży - Wielki Kack" Sign up
2. Kartuzy - Bilowo, "Ninja AMS KARTUZY - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
3. Kiełpino k. Kartuz, "Ninja AMS KIEŁPINO - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
4. Siemianowice Śląskie, "VII Siemianowickie Nocne Marki - Biegi dla Dzieci (bieg tradycyjny)" Sign up
5. Koszalin, "Nocna Ściema 2021" Sign up
6. Warszawa, "Bieg Kabacka Złota Jesień" Sign up
7. Mińsk Mazowiecki, "8. Jesienne Grand Prix Mińska Mazowieckiego w Biegach Przełajowych" Sign up
8. Poznań, " Botaniczna Piątka Poznań – edycja październikowa" Sign up
9. Tarchalice, " VI Bieg w Naturze Nadleśnictwa Wołów" Sign up
10. Siemianowice Śląskie, "VII SIEMIANOWICKIE NOCNE MARKI" Sign up
11. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
12. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
13. Łódź, " XI Półmaraton Szakala dokokoła Lasu Łagiewnickiego" Sign up
14. Szczecin, " Halloween Run" Sign up
15. Wrocław, "Bieg Halloween Radia Wrocław" Sign up
16. Cała Polska, "Chodzący Ideał 50000 kroków" Sign up
17. Cała Polska i zagranica, "I Bieg Ku Chwale Kawalerii i Artylerii Konnej II RP" Sign up
18. Cała Polska, "Wyzwanie biegowe - RUNNY PTASZEK - 15 km przed 7:00" Sign up
19. Cała Polska, "Wyzwanie biegowe - La Manche - 33 km " Sign up
20. Kartuzy - Ławka Asesora, "Ninja AMS KARTUZY - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
21. Żukowo - Park Jeziorko, "Ninja AMS ŻUKOWO - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
22. Parchatka, "NORDIKIADA 2021 - Karczma Parchatka" Sign up
23. LIPOWY MOST, "LIPOWA ULTRA DOBA" Sign up
24. Kaczkowo, "IV Bieg Patriotów" Sign up
25. Lublin, "City Trail z Nationale-Nederlanden on Tour" Sign up
26. Rogoźno, "6 Rogoziński Półmaraton Przemysła II" Sign up
27. Katowice i Cały Świat, "„Wolność na 5 – Powstania Śląskie” – edycja 2021" Sign up
28. Żuławka Sztumska, "Bieg, Marsz NW z okazji Narodowego Święta Niepodległości - TRYPTYK HISTORYCZNY w Gminie Dzierzgoń 3" Sign up
29. Kicin, "III Kiciński Marsz Niepodległości" Sign up
30. Kielce, "Wirtualny Bieg Niepodległości 2021" Sign up
31. Zielona Góra, " 3. Zielonogórski Bieg Niepodległości" Sign up
32. Ruda Śląska, " V Bieg Wiewiórki " Sign up
33. Nowa Sarzyna, "VI Bieg Niepodległości Nowosarzyńska Jedenastka" Sign up
34. Świdnica, "6. RST Półmaraton Świdnicki" Sign up
35. Lubin, "35. Bieg Barbórkowy o Lampkę Górniczą" Sign up
36. Poznań, "VIII Marceliński Bieg Jesienny" Sign up
37. Wodzisław Śląski, "XIII Maraton Wodzisławski im. Zbigniewa Marszałkowskiego" Sign up
38. Gniewkowo, " XXVII Bieg im. Rodziny Milewskich" Sign up
39. Kielce, " Bieg Niepodległości" Sign up
40. Ogonki, "Jesienne Święto Biegów: VI edycja BiegamBoLubię LASY, IV Bieg Niepodległości, VII Marsz Niepodległości" Sign up
41. Szczecin, " Movember Bieg z Wąsem" Sign up
42. Tychy, " IV Bieg Jelenia Otwarte Mistrzostwa Tychów w Przełajach" Sign up
43. Mieroszów, "Diabelskie Koło Gór Suchych" Sign up
44. Winnica, " Żółty Jesienny Lis" Sign up
45. POLSKA -REICHARD VON VALDANO, "IMPREZA WIRTUALNA HALLOWEENOWA AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA" Sign up
46. Orzysz, " V Bieg Nocy Listopadowej" Sign up
47. Cała Polska, "AKTYWNIE Z PTTK: II Wirtualny Marszobieg Niepodległości" Sign up
48. Zdzieszulice Dolne 20a, "III Niepodległościowy Rajd Nordic Walking na "Żółtą Górkę"" Sign up
49. Sopot / Cała Polska, "Moja Niepodległa" Sign up
50. Osiek, "II Kociewski Bieg Niepodległości - 5 km" Sign up
51. Goleniów, "XXXIII Goleniowska Mila Niepodległości o Puchar Burmistrza Gminy Goleniów" Sign up
52. Goleniów, "Bieg Gaz System S.A. na 10 km" Sign up
53. Chojnice, "III Rajd Rowerowy "Dla Niepodległej"" Sign up
54. Kosakowo, "XV GMINNE BIEGI Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI" Sign up
55. Elbląg, "Mały Bieg Niepodległości - biegi dzieci" Sign up
56. Rytro, " IX Bieg Niepodległości" Sign up
57. Giżycko, "Giżycki Bieg Niepodległości" Sign up
58. Police, "Bieg Niepodległości w Policach - Dębowa Dycha" Sign up
59. Wielka Wieś, "X Bieg Niepodległościowy - Niepodległościowa Jedenastka" Sign up
60. Zakopane, "VIII Zakopiański Bieg Niepodległości" Sign up
61. Biały Bór, "Biegi Niepodległości" Sign up
62. Radom, "IX Radomski Bieg Niepodległości" Sign up
63. Nowa Ruda, "Górski Bieg Niepodległości" Sign up
64. Poznań, "Poznański Bieg Niepodległości - Kocham Polskę!" Sign up
65. Skawina, "Narodowy Bieg Stulecia - VIII Bieg Niepodległości Skawina-Mogilany" Sign up
66. GODKÓW OSIEDLE, "RAJD NIEPODLEGŁOŚCIOWY ŚCIEŻKĄ ROWEROWĄ R20" Sign up
67. Ostrowiec Świętokrzyski, "Ostrowieckie Biegi Niepodległości" Sign up
68. Kępno, "VIII Bieg Uliczny św. Marcina" Sign up
69. Płońsk, "IX BIEG NIEPODLEGŁOŚCI PŁOŃSK 2021" odwołano
70. Charbrowo gm. Wicko, "Bieg Niepodległości" Sign up
71. Elbląg, "VII Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
72. Elbląg, "Koszulki techniczne - VII Elbląski Bieg Niepodległości" Sign up
73. Malbork, "XXXI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI W MALBORKU" Sign up
74. Wilczoruda Parcela 2 , "Bieg Niepodległościowy " Sign up
75. Cała Polska, "II Odważny Bieg (wirtualny)" Sign up
76. Gdynia, "XXIII SPIROS - Gdyński Maraton na Orientację" Sign up
77. Bolszewo, "Bolszewo dla Niepodległej" Sign up
78. Pleszew, "Korona Polski 2021 - Pleszew" Sign up
79. Kiełpino k. Kartuz, "Ninja AMS KIEŁPINO - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
80. CHOROSZCZ, "Bieg z okazji Święta Niepodległości" Sign up
81. Tczew, "XXX Uliczny Bieg Sambora" Sign up
82. Kościerzyna, "Cykl Kaszuby Biegają - bieg 5 km + nordic walking 5 km" Sign up
83. Pasłęk, "Korona Polski 2021 - Pasłęk - start tylko wirtualny" Sign up
84. Gdynia, "Challenge Yourself #1" Sign up
85. Giełczyn k. Łomży , "Bieg Niepodległości " Sign up
86. Puszcza Borecka, Folwark Łękuk, "Borecka Łękuk Trail 2021" Sign up
87. Sopot, "Bieg w pi#du" Sign up
88. Sztum, "XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 2/3" Sign up
89. Gdynia, "Puchar w biegach dla dzieci i młodzieży - Oksywie" Sign up
90. Łeba, "Korona Polski 2021 - Łeba - start tylko wirtualny" Sign up
91. Tomaszów gmina Puławy, "Andrzejkowy Rajd Nordic Walking" Sign up
92. Szczytno, "6 Andrzejkowy Bieg Morsów" Sign up
93. Oleśnica k. Chodzieży, "Misja "NOCEK 2021" - edycja listopad" Sign up
94. Olandia, "Korona Polski 2021 - Olandia" Sign up
95. Kartuzy - Bilowo, "Ninja AMS KARTUZY - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
96. Chwaszczyno, "Cykl Kaszuby Biegają - mikołajkowy bieg 5 km + nordic walking 5 km" Sign up
97. Bytom, "IX Bytomski Bieg Świętych Mikołajów " Sign up
98. Sopot, "Bieg Po Piwo IV" Sign up
99. Skarszewy, "Gala - IV Biegowe Grand Prix Kociewia" Sign up
100. Sztum, "XXII Grand Prix Sztumu w Biegach i marszu Nordic Walking 2021 - 3/3" Sign up
101. Kartuzy - Ławka Asesora, "Ninja AMS KARTUZY - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
102. Tczew, "Ninja AMS TCZEW - zajęcia terenowe dla dzieci i młodzieży" Sign up
103. Gdańsk, "IV Bieg Anioła - start stacjonarny" Sign up
104. Kazimierz Biskupi, "gRUNt III Nocny Bieg po Puszczy Bieniszewskiej " Sign up
105. Gdańsk, "IV Bieg Anioła - start wirtualny" Sign up
106. Gdynia, "Impreza do nowych funkcji" Sign up
107. Cała Polska, "Wirtualny Bieg "O, Choinka"" Sign up
108. Katowice, "XVI Śląski Maraton Noworoczny Cyborg" Sign up
109. Sopot, "Bieg Noworoczny / HangoveRUN 2022" Sign up
110. Wejherowo, "Zimowy Festiwal Biegowy Ultra Way" Sign up
111. RUDA ŚLĄSKA , "Charytatywny VI Bieg "Otwartych Serc" " odwołano
112. RUDA ŚLĄSKA , "Charytatywny VI Bieg "Otwartych Serc" " Sign up
113. Baranów pow. grodziski, "7. GRODZISKI BIEG PAR." Sign up
114. Gdańsk, "Bieg Po Pączka 2022" Sign up
115. Rabsztyn k.Olkusza, "Bieg Lokalny Tropem Wilczym " Sign up
116. Gdańsk, "Bieg Kobiet / Ladies Run 2022" Sign up
117. Gdynia, "Bieg Po Jajo" Sign up
118. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
119. Trójmiasto, "ANOmalia 2022" Sign up
120. Bartkowa, "Ultra Lajkonik 2022" Sign up
121. Stilo, "Ultra Stilo 2 - złam stówkę na majówkę" Sign up
122. Stare Pole, "V STAROPOLSKI BIEG I MARSZ NORDIC WALKING" Sign up
123. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY 2022" Sign up
124. Kościerzyna, "Wanoga 2022" Sign up
125. Firlej, "Brejdak 2022" Sign up
126. Kościerzyna, "Śledź 24h Gravel Race" Sign up
127. Szklarska Poręba, "GRAVmageddON. Karkonosze – Izery Gravel Race" Sign up
128. Sopot, "Bieg w Piz#du 2022" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ