Online events enrollment

Join one of the events on our list
or create your own event and invite potential participants

# Name
1. Władysławowo, "Virtual Run on the Beach" Sign up
2. Gdynia, "Gra Miejska z Pucharem Gdyni" Sign up
3. Lędziny, "IV lędziński bieg przełajowy i nordic walking" Sign up
4. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2" odwołano
5. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 2, biegi dziecięce" odwołano
6. Radzionków, "V ECO CIDRY CROSS - Dychej na Księżej Górze Radzionków" Sign up
7. Ocypel, "Biegaj w Ocyplu-Leśne Wandry VII" odwołano
8. Białystok, "I Przełajowy Bieg Wiosny" Sign up
9. Iwanowice Duże , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - V etap " odwołano
10. Opalenie, "VII Maraton i Półmaraton Fundacji DASZRADE im. Barbary Karaczyńskiej w Opaleniu" odwołano
11. Władysławowo, "Bieg i Marsz Północy" odwołano
12. Lębork, "VIPółmaraton Wrotkarski Długodystansowy Puchar Polski w Lęborku" Sign up
13. Cała Polska, "Aktywny Dzień Flagi" Sign up
14. Białystok, "Leśna Triada 2/3 - Las Antoniukowski" Sign up
15. Polska, "Cała Polska, "Pierwszy charytatywny bieg - bieg dla Michalinki - Fundacja "Szlachetny Gest" - WIRTUALNY." Sign up
16. Cała Polska, "Stretch Out #2: Przełam się. Zrób mostek" Sign up
17. Trójmiasto, "ANOmalia #6" Sign up
18. Sopot, "Sopockie Lato" odwołano
19. Gdańsk, "Cyklo Challenge #CykloMniekręci" Sign up
20. Szpęgawsk, "III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2020" odwołano
21. Pruszcz Gdański, "Półmaraton Wrotkarski w Pruszczu Gdańskim" Sign up
22. Stołectwo Minięta gm. Dzierzgoń, "TERENOWA GEHENNA" Sign up
23. Cała Polska, "Charytatywny bieg indywidualny - Trasa DOBRA" Sign up
24. Pelplin, "Papieski Bieg Wirtualny" Sign up
25. Łęczyca, "Nakarm Zwierzaka ze Schroniska - Bieg na 6 Łap" Sign up
26. Katowice, "V SIEMIANOWICKI BIEG ŚWIETLIKÓW " Sign up
27. Sztum, "IV Sztumski Nocny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking" odwołano
28. Rajgród, "iSwim & iRun Series / Maratony Pływackie / Wyzwanie Rajgród" Sign up
29. Rajgród, "iSwim & iRun Series / SWIM RUN / Wyzwanie Rajgród" Sign up
30. Tczew, "Tczew na "5" z atestem" Sign up
31. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa" Sign up
32. Warszawa, "III KrwiObieg Warszawa - sztafety" Sign up
33. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 3" Sign up
34. Gdańsk, "II Wiosenny Gdański Półmaraton Wrotkarski o Puchar Prezydent" Sign up
35. Kuchary , ""Wiosenne Przebudzenie" 2 z 4 Biegów Kwartetu Biegowego pt. "Cztery Pory Roku"" Sign up
36. Sieradz, "Wiosenny Rajd z Garrosa Team" Sign up
37. Białystok, "Leśna Triada 3/3 - Las Pietrasze" Sign up
38. Katowice, "RuN & FuN - bieg wirtualny" Sign up
39. Cała Polska, "Bieg Świętojański - edycja wirtualna" Sign up
40. Złotów, "650NIGHTWORKOUT" odwołano
41. Kliniska Wielkie/Łęsko, "Ultra Cross Maraton 12H" odwołano
42. Korycin, "Triathlon na dystansie 1/8 IM w Korycinie " Sign up
43. Korycin, "XXIX Półmaraton Mleczny oraz Bieg do Grodu" Sign up
44. Gniew, "VEOLIA RUN - 5 KM Biegiem po Gniewie - II edycja" odwołano
45. Strzepcz, "2# Cyklo Strzepcz - wyścig szosowy" Sign up
46. Koniecpol, " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VI etap " Sign up
47. Gdańsk - Wrzeszcz Dolny, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 3/5 - Wrzesz Dolny - Bieg Główny - 5 km" Sign up
48. Katowice, "Panewnicki Bieg Dzika – edycja X - czerwiec" Sign up
49. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin" Sign up
50. Minięta, Gmina Dzierzgoń, "Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking (19.04.2020) - stary termin!!!!!!" odwołano
51. Sopot, "Wyzwanie na czerwiec z Sopockim MOSiRem" Sign up
52. Cała Polska, "Wirtualna Aktywność Świetlika" Sign up
53. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3" Sign up
54. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 3, biegi dziecięce" Sign up
55. Gnojewo k/Malborka, "Wielkanocny Bieg oraz marsz Nordic walking o Puchar Marszałka Województwa Pomorskiego " Sign up
56. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - zapisy indywidualne" Sign up
57. Dzierzgoń, "II Piwna Mila Dzierzgoń - sztafety 2 osobowe" Sign up
58. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 10km" Sign up
59. Brodnica, "IX DYCHA ANNY WAZÓWNY - Bieg na 5km i Biegi Dzieci" Sign up
60. Giżycko, "VII Puchar Wyspy Giżyckiej" odwołano
61. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Biegi dzieci i Marsz rodziców z wózkami" odwołano
62. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg przełajowy dla młodzieży od 13 do 15 lat na dystansie 2,4 km" odwołano
63. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Marsz Nordic Walking na 5 km" odwołano
64. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg 5 km" odwołano
65. Skórcz, "XIII IGLOTEX Bieg Czterech Jezior - Bieg główny na 15 km" odwołano
66. Żukowo, "Mistrzostwa Szwajcarii Kaszubskiej - Korona Północy 2020" Sign up
67. Piekary Śląskie, "II PKO Piekarski Półmaraton oraz II Nocna zaDyszka" odwołano
68. Władysławowo, "Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca" Sign up
69. Lędziechowo, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Lędziechowo –  „pn 20 Km Maratonu”" Sign up
70. Węgorzyno, "Lato z Węgorzem - Korona Północy 2020" Sign up
71. Gdańsk, "3# Cyklo Gdańsk - wyścig szosowy" Sign up
72. Skórcz, "Bieg Jurka przez Bory Tucholskie - BGPK 2020 (nowa data!!!)" Sign up
73. Cała Polska, "Parawan Run" Sign up
74. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1" Sign up
75. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4" Sign up
76. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 4, biegi dziecięce" Sign up
77. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 1 - Biegi Młodzieżowe" Sign up
78. Kobylnica, "Festiwal Sportu - Kobylnica - dzień 2" Sign up
79. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 4" Sign up
80. Lubuń gm. Kobylnica, "Korona Północy - Lubuń gm. Kobylnica" Sign up
81. Krasnopol, "Leśny Bieg w ramach Biegu Wśród Krasnych Pól" Sign up
82. Lipniak, "Grand Prix Kierunek Ultra 2020 - vol. 5" Sign up
83. Kościelna Jania, gm. Smętowo Graniczne, "XXV Wojewódzkie Biegi Przełajowe „Szlakami Jana z Jani” - BGPK 2020" Sign up
84. Wilkowo, "Czerwona Trasa Nordic Walking - Wilkowo – „Do Najdłuższej Deski Świata” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
85. Pelplin, "4# Cyklo Pelplin - wyścig szosowy" Sign up
86. Rozłazino, "Bieg po radość z życia" Sign up
87. Tczew, "II Bieg Na Dystansie 10 Km Biegacze w hołdzie Kazimierzowi Piechowskiemu II Mistrzostwa Polski Kolejarzy 2020" Sign up
88. Gdynia, "Bikini SummeRUN 2020" Sign up
89. Łebień, "Czarna Trasa Nordic Walking - Start Łebień – „pn Eldorado”" Sign up
90. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork" odwołano
91. Trójmiasto, "Mistrzostwa Galaktyki w BIEGU TYŁEM" Sign up
92. Frombork, "2-4-8 Triathlon Frombork - SZTAFETY" odwołano
93. Jastarnia, "XI Bałtycki Maraton Brzegiem Morza, VII Bałtycki Półmaraton Brzegiem Morza" Sign up
94. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5" Sign up
95. Turtul, "Predathlon Turtul 2020" Sign up
96. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 5, biegi dziecięce" Sign up
97. Jastarnia, "X Bałtycki Bieg Brzegiem Morza - biegi dla dzieci" Sign up
98. Krępa Kaszubska, "Czarna Trasa Nordic Walking - Krępa Kaszubska – „Miejsca Pamięci Historycznej” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
99. Tczew, "VI Dycha nad Wisłą - BGPK 2020" Sign up
100. Tczew, "Pocztowy Marsz Nad Wisłą Nordic Walking - VII Pomorskie Święto Wisły" Sign up
101. Sumin , "Swimrun Sumin 2020" Sign up
102. Sumin, "Swimrun Sumin 2020 - starty indywidualne" Sign up
103. Grudziądz, "Niebieski Bieg" Sign up
104. Kartuzy, Złota Góra, "IV. TRIGAR.pl MTB Challenge Kartuzy" Sign up
105. Gdynia, "ONE TERMINAL RUN GDYNIA HUTCHISON PORTS" Sign up
106. Obliwice, "Zielona Trasa Nordic Walking - Obliwice – „Zdobywamy SAHARĘ” - VIII GP NW Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
107. Bytom - Miechowice, "V Cross-Mol" Sign up
108. Gdańsk Orunia Górna - zbiornik Augustowska, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 1/3 - Orunia Górna - GDA Południe - Bieg Główny - 5 km" Sign up
109. Łomża , "II Otwarte Akademickie Mistrzostwa Łomży w biegu ulicznym" Sign up
110. Obliwice, "XXXVIII Międzynarodowy Otwarty Bieg Przełajowy o „Puchar Leśny” pamięci Tomasza Hopfera " Sign up
111. Chorzów, "3 Charytatywny Bieg Oko w Oko z Rakiem" Sign up
112. Puck, "XII Półmaraton Ziemi Puckiej" Sign up
113. Tarnowskie Góry, "IX Tarnogórski Bieg Przełajowy " Sign up
114. Bydgoszcz, ""Waleczne Dzieciaki - Sowia Góra" Bieg przygodowy dla dzieci" Sign up
115. Barlinek, "Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship" Sign up
116. Boniewo, "Bieg Pamięci dla uczczenia Żołnierzy ,,Armii Pomorze" walczących pod Szczytnem w dniach 11-12 września 1939 roku" Sign up
117. Srocko , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VII etap " Sign up
118. Żukowo, "24h Rajd Rowerowy ARKUN" Sign up
119. Sopot, "UV ColoRUN 2020" Sign up
120. Kartuzy, "5# Cyklo Kartuzy - wyścig szosowy" Sign up
121. Hel - Jastarnia - Rozewie, "V Maraton Północy "Bieg Czterech Latarni"" Sign up
122. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 2-osobowe" Sign up
123. Hel - Jastarnia - Rozewie, "III Maratońska Sztafeta Północy - zespoły 4-osobowe" Sign up
124. Piątnica, "V Charytatywny Bieg z Butelką Mleka " Sign up
125. Kuźnica - Władysławowo, "II Półmaraton Północy Nordic Walking" Sign up
126. Owidz, "VII Bieg Grodzisko Cross - BGPK 2020" Sign up
127. Malesowizna 24, "Kierunek Ultra Hańcza 2020" Sign up
128. Gdańsk Orunia - Park Oruński, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/3 - Orunia-św.Wojciech-Lipce - Bieg Główny - 5 km" Sign up
129. Jezierce, 62-010 , "Rajd przygodowy BUSOLA" Sign up
130. Obliwice, "Finałowe Połączenie trzech tras Nordic Walking – Obliwice - Półmaraton Nordic Walking Nowa Wieś Lęborska o Puchar Wójta Gminy" Sign up
131. Malbork, "V Piknik Biegowy i Marsz Nordic Walking "Dla Autyzmu"" Sign up
132. Gniew, "Gniew, "VII Bieg Gniewski z Zakładem Produkcji Kruszyw"" Sign up
133. Złoty Potok , " X Jurajski Puchar Nordic Walking - VIII etap " Sign up
134. Sopot, "Sopocka Jesień - Biegi dla dzieci" Sign up
135. Sopot, "Sopocka Jesień" Sign up
136. Osieczna, "WILCZA DYCHA- XVIII PIKNIK SPORTOWY MARSZ PO ZDROWIE" Sign up
137. Dziemiany, "Turystyczna Włóczęga ARKUN" Sign up
138. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY 2020 - biegi: 200 km, 100 km, 50 km, 25 km, 10 km" Sign up
139. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci" Sign up
140. Podlesice, "JURAJSKI FESTIWAL BIEGOWY - biegi rodzinne" Sign up
141. Lasówka/Dolni Morawa, "Dolni Morawa - Ścieżka w obłokach - wyjazdowy trening nordic walking 26-27.09.2020" Sign up
142. Kliniska Wielkie, "MARATON PUSZCZY GOLENIOWSKIEJ" Sign up
143. Gdańsk, "Manhattan RUN IV / Manhattan Ninja Track" Sign up
144. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 3/3 - Zaspa Młyniec - dzieci " Sign up
145. Gdańsk Zaspa - Park. im Jana Pawła II, "Biegowe GP Dzielnic Gdańska 2/5 - Zaspa Młyniec - Bieg Główny - 5 km" Sign up
146. Katowice, "II BIEG „Damy Radę”" Sign up
147. Lębork, "6# Cyklo Lębork - wyścig szosowy " Sign up
148. Polska , "50+ km w Październiku - Biegam Bo Kocham Ten Stan " Sign up
149. Szelment, "Jesionowa Cross 2020" Sign up
150. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6" Sign up
151. Gdańsk, "Gdańskie Biegi Leśne 2020 - etap 6, biegi dziecięce" Sign up
152. WROCŁAW, "I MISTRZOSTWA MORSÓW NA SMOKACH" Sign up
153. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy drużynowe)" Sign up
154. Gdańsk, "Baltic Kids Run – sztafeta dzieci (zapisy indywidualne)" Sign up
155. Osie, "XXXI Oskie Biegi im. Krzysztofa Malinowskiego - BGPK 2020" Sign up
156. Gdańsk, "6. Pomorska Sztafeta Firm " Sign up
157. Skórcz/Borówno/Smętowo/Skarszewy/Osieczna/Tczew/Owidz, "III Biegowe Grand Prix Kociewia 2020 - Klasyfikacje" Sign up
158. Puszcza Bydgoska, "Bieg Sztafetowy w 100.lecie powrotu Bydgoszczy do macierzy" Sign up
159. Skuły, "6 Dycha Strażacka" Sign up
160. Grodzisk Mazowiecki, "1. Otwarte Mistrzostwa Polski w NW oraz 1. Otwarte Mistrzostwa Mazowsza w Biegach Przełajowych Masters." Sign up
161. Starogard Gdański, "37. Bieg Szpęgawski z Flex Poland" Sign up
162. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi: 5 km, 10 km, 20 km" Sign up
163. Szpęgawsk, "VIII Maraton MTB ,,Kociewie Szlakiem"" Sign up
164. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - biegi dla dzieci " Sign up
165. Gdańsk, "BURSZTYNOWY FESTIWAL BIEGOWY - sztafety" Sign up
166. Skarszewy, "Bieg wokół Jeziora – „Borówno Cross” i marsz Nordic Walking - BGPK 2020 (nowa data!!!)" odwołano
167. Szczęsne, gm. Grodzisk Mazowiecki, "6. GRODZISKIE BIEGI RODZINNE." Sign up
168. Sasino, "1. Ogólnopolski Rajd Drużyn w Sasinie" Sign up
169. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Maraton 42km" Sign up
170. Tczew, "IX Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły - Półmaraton 21km" Sign up
171. Sopot, "Bieg Niepodległej" Sign up
172. Płońsk, "VIII Bieg Niepodległości Płońsk 2020 " Sign up
173. Sopot, "Bieg w pi#du 2020" Sign up
174. Obliwice, "VIII Mikołajowe Nordic Walking Obliwice, Nowa Wieś Lęborska 2020" Sign up
175. Gdynia, "Impreza testowa 2" Sign up
176. Gdynia, "Testowa indywidualna" Sign up
177. Gdynia, "Testowa zespołowa" Sign up
178. Starogard Gdański, "38. Bieg Szpęgawski" Sign up
179. Testowo, "Testowa 1" Sign up
180. Testowo Testowa, "Testowa 237" Sign up
181. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - zapisy indywidualne" Sign up
182. Dobre Miasto, "Twarda Sztuka V „Jubileuszowa – Moc" - rodzic z dzieckiem" Sign up
183. Olecko, "VIII Olecka Trzynastka" Sign up
184. Rumia, "Festiwal Biegowy ULTRA WAY" Sign up
185. Gydnia, "Testowa moderatorzy" Sign up

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ