Festiwal Leśny 2018 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Skrzypkowski Daniel Gdynia Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04) SPORTFAZA.pl paid dotpay
2 Olech Anna Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) paid dotpay
3 Rogalski Piotr Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) GDYNIA MOJE MIASTO paid dotpay
4 Hatłas Adam. Gdynia Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04) paid dotpay
5 Rębowski Grzegorz Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid dotpay
6 Rębowski Mateusz Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid dotpay
7 Rębowska Agnieszka Pasłęk 5 km nordic walking (start 22.04) Active Family Pasłęk paid dotpay
8 Tocha Zbigniew. Skórcz Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04) Aktywni Kociewiacy paid dotpay
9 Malkov Iurii gdynia 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
10 LIPIŃSKI MATEUSZ Rumia 21 km nordic walking (start 21.04) paid dotpay
11 Rudnicki Dariusz Pogórze 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
12 Hatłas Adam Gdynia 42 km bieg (start 21.04) paid dotpay
13 Orlikowski Eugeniusz Koleczkowo 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
14 Woron Aleksandra Malbork 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
15 Piórkowska Natalia Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Biegnę po medal paid dotpay
16 Piórkowski Mariusz Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Biegnę po medal paid dotpay
17 Stolarczyk Laura Gdynia 5 km bieg (start 22.04) Mieciu Team paid
18 Góralski Marcin Gdynia 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
19 Olech Marcin Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Elite Team paid dotpay
20 Toporek Aleksandra Przodkowo 5 km nordic walking (start 22.04) Team Deaf
21 Gapski Mateusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Grupa 65 paid dotpay
22 Jakusz Anna. Wejherowo Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04) paid dotpay
23 Szewczak Waldemar Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
24 Marek Henryk Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -------------
25 Frydrych Bożena Warszawa 10 km bieg (start 22.04) -----------------------
26 Gadamska-Kabata Paulina Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) Wkurw_team paid dotpay
27 Krym Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Fitness Leon paid dotpay
28 Cichocki Tomasz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) CETE.com.pl paid dotpay
29 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) LUKI Team paid dotpay
30 Wiatrowski Krzysztof Gdynia 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
31 Miętkiewicz Rafał Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Torus Triathlon Team paid dotpay
32 Zawisza Dariusz Gdańsk 42 km bieg (start 21.04) BCT Team paid dotpay
33 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk 10 km nordic walking (start 22.04) Face Nordic Walking Team paid dotpay
34 Piotrowski Paweł Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) 49 Baza Lotnicza/Pruszcz Gdański paid dotpay
35 Piotrowski Łukasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
36 Болтач Андрей Гданьск 5 km bieg (start 22.04)
37 Trzebiatowski Adam Swarzewo 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
38 Szomborg Mariusz Chłapowo 21 km bieg (start 21.04) REBELS LEGION TEAM paid dotpay
39 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk 21 km nordic walking (start 21.04) Face Nordic Walking Team paid dotpay
40 Suchenia Piotr Reda 10 km bieg (start 22.04) inov-8 team / fjord nansen test team / runpassion.pl paid dotpay
41 Kabała Marzena Gdynia 10 km nordic walking (start 22.04) Biegamyrazem.pl paid dotpay
42 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia 21 km nordic walking (start 21.04) paid dotpay
43 Kohne Piotr Jastarnia 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
44 Bohucki Piotr Reda 21 km bieg (start 21.04)
45 Urbański Dariusz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
46 Zielińska Jolanta OSIELSKO 10 km nordic walking (start 22.04) GOSiR Osielsko paid dotpay
47 Rożek Paulina Starogard Gdański 10 km bieg (start 22.04)
48 Jankowski Marcin Elbląg 21 km nordic walking (start 21.04) Nordic Walking Pasłęk paid dotpay
49 Gitner Marcin. Gdynia Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04) Piękni i Bestie paid dotpay
50 Plewiński Rafał Gdynia 10 km nordic walking (start 22.04) Witomino Leśniczówka/MAMY TO! paid
51 JARSKA HANNA GDYNIA 21 km bieg (start 21.04) DW#43 paid dotpay
52 Przybylski Sobiesław Gdynia 21 km bieg (start 21.04) DW#43 paid dotpay
53 Neufeld Sylwia Starogard Gdanski 10 km bieg (start 22.04)
54 Grochowski Marek Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) T.G. Sokół Zakopane paid dotpay
55 Kotulski Piotr Koszalin 21 km bieg (start 21.04) Klub Biegaczy JYSK paid dotpay
56 Banaś Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Lufthansa Systems Poland Active! paid dotpay
57 Kokot Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid
58 Stykuć Dariusz Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Keep Calm And Run paid dotpay
59 Tuniewicz Agnieszka Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
60 Tuniewicz Tomasz Pasłęk 10 km bieg (start 22.04) Team Mustang Pasłęk paid dotpay
61 Trygalska Paulina Pinczyn 10 km bieg (start 22.04) Morsy Zblewo 55.00 PLN
62 Postupalski Michał Gdynia 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
63 Bury Paweł Gdynia 10 km bieg (start 22.04) Biegamyrazem.pl paid dotpay
64 Depta Lukasz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
65 Maciążek Jolanta Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid dotpay
66 Kurpisz-Skwarczak Karolina Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
67 Bieliński Dominik Nowe 5 km bieg (start 22.04) paid dotpay
68 Skrzypkowski Daniel Gdynia 21 km bieg (start 21.04) SPORTFAZA.pl paid dotpay
69 Leoniak Adam Dzierzgoń 21 km bieg (start 21.04) DZIERZGOŃ TEAM paid dotpay
70 Leoniak Ewa Gdynia 10 km bieg (start 22.04) DzierzgońTeam paid dotpay
71 Sośnicki Krzysztof Hel 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
72 Knot Martyna Borkowo 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
73 Jaachu Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
74 Nitka Wacław Otomin 5 km nordic walking (start 22.04) paid dotpay
75 Czerwińska Aga Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) Ekipa zryw paid dotpay
76 Piasecka Monika Pierwoszyno Bieg Drwala - wymagana broda! (start 21.04)
77 Luda Żaneta Radoszki 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
78 Wróblewski Sylwester Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) LOTOS Running Team paid dotpay
79 Gach Maciej Gdańsk 5 km bieg (start 22.04) Pomorze Biega i Pomaga paid dotpay
80 Tomczak Dorota Gdańsk 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
81 Jarocki Grzegorz Gdynia 10 km bieg (start 22.04) LPP TEAM paid
82 Zajk Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
83 Orłowski Piotr Gdynia 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
84 Prena Sławomir Gościcino 21 km bieg (start 21.04) KM PSP GDYNIA / Kaszubskie Dziki
85 Potarzyński Tomasz Gdańsk 10 km bieg (start 22.04) paid dotpay
86 Moszońska Malgorzata MALBORK 21 km nordic walking (start 21.04) paid dotpay
87 Gos Elżbieta Malbork 21 km nordic walking (start 21.04) paid dotpay
88 Serzysko Wojciech Malbork 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
89 Śledziewski Bogdan Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid dotpay
90 Wieczorek Magdalena Koszalin 42 km bieg (start 21.04) paid dotpay
91 Polis Marzena Gdańsk 5 km nordic walking (start 22.04) paid dotpay
92 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański 10 km bieg (start 22.04) Pruszcz Biega paid dotpay
93 Kaczmarek Arkadiusz Elbląg 10 km bieg (start 22.04)
94 Kosianowska Monika Malbork 10 km nordic walking (start 22.04) Grupa Malbork/ Malborskie Morsy
95 Sulej Teresa Sieradz 5 km nordic walking (start 22.04) Rajsport Active paid dotpay
96 Woźniak Michał Brodnica Górna 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay
97 Wojdan Miroslaw Gdynia 21 km bieg (start 21.04) Boot Camp Polska Gdynia paid
98 Kalkowski Tadeusz Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
99 Kalkowska Katarzyna Gdynia 5 km bieg (start 22.04)
100 Sioma Grzegorz Gdynia 21 km bieg (start 21.04) paid dotpay


Views: 21114

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ