# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
2 | Malkov Iurii | gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
3 | Orlikowski Eugeniusz | Koleczkowo | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
4 | Rybołowicz Anna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
5 | Piórkowska Natalia | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Biegnę po medal | paid on-line |
6 | Piórkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Biegnę po medal | paid on-line |
7 | Stolarczyk Laura | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Mieciu Team | paid |
8 | Góralski Marcin | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
9 | Szubska Marta | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
10 | Wiatrowski Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
11 | Sierecki Zbigniew | Żelechów | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
12 | Болтач Андрей | Гданьск | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
13 | Zakrzewski Paweł Zakrzewski | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
14 | Kohne Piotr | Jastarnia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
15 | Student Beata | Bojano | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Bella-si! Kosmetyka Gdynia | paid on-line |
16 | Urbańska Magdalena | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
17 | Wolski Kamil | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Zuchwali Bimbrownicy | paid on-line |
18 | Iwańska Sylwia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
19 | Szkudlarz Diana | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
20 | Stykuć Dariusz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Keep Calm And Run | paid on-line |
21 | Wysocki Mateusz | Piórkowo | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Gimnazjum nr 2 Braniewo | paid on-line |
22 | Szczerba Dominika | Jastarnia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Aktywna Jastarnia | paid on-line |
23 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
24 | Gach Maciej | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Pomorze Biega i Pomaga | paid on-line |
25 | Budzisz Anna | Kuźnica | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
26 | Grębosz-Stopa Joanna | Swarożyn | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | K&K | paid on-line |
27 | Stopa Krzysztof | Swarożyn | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | K&K | paid on-line |
28 | Wiśniewski Robert | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
29 | Wiśniewski Konrad | Aleksandrów Kujawski | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
30 | Szweblik Sonia | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Zonna biega | paid on-line |
31 | Kalkowski Tadeusz | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
32 | Kalkowska Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
33 | Iefymenko Oleksandr | Sopot | Ukraina | 5 km bieg (start 22.04) | Hedgehog Trail | paid on-line |
34 | Garska Joanna | Bytów | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Świat Płytek u Kryspina | |
35 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Pozytywna Endorfina | paid |
36 | sankowska sandra | sopot | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | AIC TEAM | paid on-line |
37 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | TRI Starogard Gdański | paid |
38 | Roginska Ewelina | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
39 | Maliszewska Marianna | Elbląg | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
40 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
41 | Gdaniec Anna | Starogard Gdański | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
42 | Bielińska Izabela | GDYNIA | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid | |
43 | Kalinowski Patryk | Płock | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Pendzoncy Jeleń | paid on-line |
44 | Rogało Joanna | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | AIC TEAM | paid on-line |
45 | Kamińska Grażyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
46 | Schmidt Agnieszka | Puck | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
47 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
48 | Szumiło Jolanta Szumiło | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
49 | Słówko Adrianna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
50 | Skóra Maciej | Rumia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
51 | Kaliczyńska Wioletta | Rumia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
52 | Konieczna Monika | Jastarnia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
53 | Kohnke Joanna | Jastarnia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
54 | Sobczak Wiktoria | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
55 | Sobczak Wojciech | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
56 | Konkiel Joanna Konkiel | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
57 | Klajbor Anna | Toruń | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
58 | Fryczke Ewa | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Trimama team | |
59 | Kwidzinski Krzysztof | Gdynia | 5 km bieg (start 22.04) | |||
60 | Głowacka Anna | Elbląg | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | IKS ATAK ELBLĄG | paid on-line |
61 | Gnyp Daniel | Różyny | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
62 | Tatys Tomasz | Świdwin | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
63 | Wytrwał Barbara | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
64 | Czerwińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
65 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Sp.24 Gdańsk | paid on-line |
66 | Malinowska Katarzyna | Gdańsk | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | ||
67 | KONOPKA PAWEŁ | GDYNIA | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
68 | SOKOŁOWSKA AGNIESZKA | GDYNIA | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
69 | Sobczak Slawomir | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
70 | Boza Beata | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | Greif Team Władysławowo | paid on-line |
71 | Bielecka Kornelia | Rumia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | UKS SIÓDEMKA RUMIA | paid on-line |
72 | Beyer-Wróblewska Monika | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
73 | Pajura Robert | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
74 | Sowa Sylwek | Elbląg | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | IKS ATAK ELBLĄG | paid on-line |
75 | SOWA RENIA | Elbląg | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | IKS ATAK ELBLĄG | paid on-line |
76 | Szpyra Edward | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line | |
77 | Szajna-Szweblik Kamila | Gdynia | Polska | 5 km bieg (start 22.04) | paid on-line |
Views: 34969