V MARATON I PÓŁMARATON FUNDACJI DASZRADE IM. BARBARY KARACZYŃSKIEJ W OPALENIU
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Jóźwiak Cecylia Kwidzyn Półmaraton IP Kwidzyn Team paid dotpay
2 Gładykowski Łukasz Gniew Półmaraton tRUNsformacja Gniew paid dotpay
3 Fanslau Marek Starogard Gdański Maraton paid dotpay
4 Zielinski henryk Kwidzyn Półmaraton
5 Rulińska Julia Tczew Półmaraton Aktywni Kociewiacy paid
6 Wyrzykowski Andrzej Gdańsk Maraton paid dotpay
7 Dębski Tomasz Kwidzyn Półmaraton
8 Kałaczyńska Magdalena Rumia Półmaraton paid dotpay
9 Słoński Piotr Warszawa Maraton
10 POMIERSKI Zbigniew Kwidzyn Półmaraton KiZ paid dotpay
11 Bury Paweł Gdynia Półmaraton biegamyrazem.pl paid dotpay
12 Dreszler Wiesław Skowarcz Maraton paid dotpay
13 Duszyca Mirosław Pruszcz Gdański Półmaraton paid dotpay
14 Ziemczonek Natalia Opalenie Maraton Zapowiednik paid
15 Dłubisz Mateusz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
16 Remiszewski Jan Opalenie Maraton Zapowiednik paid
17 Voight Magdalena Opalenie Maraton Zapowiednik paid
18 Litwin Karol Opalenie Maraton Zapowiednik paid
19 Kucka Wiktoria Opalenie Maraton Zapowiednik paid
20 Krysiak Kamila Opalenie Maraton Zapowiednik paid
21 Krawiec Mateusz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
22 Sawa Mateusz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
23 Pietras Anthony Opalenie Maraton Zapowiednik paid
24 Szczodrowski Adrian Opalenie Maraton Zapowiednik paid
25 Partyka Łukasz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
26 Chlebek Mateusz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
27 Milczarski Rafał Opalenie Maraton Zapowiednik paid
28 Matysek Piotr Opalenie Maraton Zapowiednik paid
29 Maliński Szymon Opalenie Maraton Zapowiednik paid
30 Grębocki Radosław Opalenie Maraton Zapowiednik paid
31 Głuszyk Krzysztof Opalenie Maraton Zapowiednik paid
32 Siwek Michał Opalenie Maraton Zapowiednik paid
33 Sztąberski Bartosz Opalenie Maraton Zapowiednik paid
34 Kaliszewski Michał Opalenie Maraton Zapowiednik paid
35 Palinger Jakub Opalenie Maraton Zapowiednik paid
36 Chęciński Leszek Gąsiorki Półmaraton
37 Szczodrowska Wioletta Gdańsk Półmaraton paid dotpay
38 Myślińska Aleksandra Gdańsk Półmaraton Wataha - Łączy nas bieganie paid dotpay
39 Marianowski Krzysztof Kwidzyn Półmaraton Kwidzyn Biega paid dotpay
40 Smoliński Grzegorz Milanówek Półmaraton Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki paid
41 Bladowski Borys Rokocin Maraton Gemalto paid dotpay
42 Jóźwiak Tomasz Kwidzyn Półmaraton IP Kwidzyn Team paid dotpay
43 Kluska Wojciech Toruń Maraton
44 Ćwiklińska Anna Poznań Półmaraton paid dotpay
45 Jankowska Barbara Poznań Maraton paid dotpay
46 Maciejewski Bogusław Kwidzyn Maraton paid dotpay
47 Slotała Dariusz Zakrzewo Maraton klub 366 paid
48 Szczepański Norman gdansk Maraton AS-PL paid dotpay
49 Zieliński Jacek Reda Półmaraton biegamyrazem.pl paid dotpay
50 Wysocka Alicja Prabuty Maraton PIES ICH GANIAŁ paid dotpay
51 Wysocki Mariusz Prabuty Maraton PIES ICH GANIAŁ paid dotpay
52 Raczyńska Ewa Gdynia Półmaraton biegamyrazem.pl paid dotpay
53 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Maraton Torus Triathlon Team
54 Majkowski Tomasz Skórcz Półmaraton Aktywni Kociewiacy paid dotpay
55 Selke Radosław Lucjan Milanówek Półmaraton Milanowscy Miłośnicy Lekkoatletyki
56 Kuśnierz Paweł Kaźmierz Maraton paid dotpay


Views: 4102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ