# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaffka Arkadiusz Gaffka | Łeba | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
2 | Wojnowski Wiesław | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | DCT Drużyna Biegowa | paid on-line |
3 | Lemański Aleksander | Gliwice | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 5 Pułk Chemiczny | paid on-line |
4 | Konkol Kazimierz | Somonino | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
5 | Jakubowski Marcin | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
6 | Szulga Jakub | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
7 | Nowakowski Łukasz | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | LOTOS TEAM | paid on-line |
8 | Czajka Marcin | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
9 | MORAWIAK ŁUKASZ | NOWA KALETKA | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
10 | KOŁACZEK HUBERT | Wieluń | Polska | KRS50- 50 Mm | xRunners | paid on-line |
11 | Jan Jarosław | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
12 | Nuż jacek | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
13 | Sikora Roger | gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | Team Bogusia Trzasko | paid on-line |
14 | Głód Michał | Elbląg | Polska | KRS50- 50 Mm | Pozor Vlak! | paid on-line |
15 | Pieńkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | RINGRAIDERS SAKO GDYNIA | paid on-line |
16 | Lic Janusz | Zabrze | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
17 | Pobłocki Jan | Gdańsk | Polska | KRS50- 50 Mm | Grupa Trójmiasto/Spartanie Dzieciom | paid on-line |
18 | Sypniewska Hanna | Gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | Wataha - łączy nas bieganie | paid on-line |
19 | kubiak karolina | WEJHEROWO | Polska | KRS 25 - 25 Mm | excalibur | paid on-line |
20 | Urbański Daniel | Gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | SŁO | paid on-line |
21 | Kubiak Jagoda | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
22 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
23 | Łącki Jarosław | Kościerzyna | Polska | KRS50- 50 Mm | paid | |
24 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid | |
25 | SIKORA Tomasz | ŚWIDWIN | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | paid on-line |
26 | Aleksandrowicz Krzysztof | Tczew | Polska | KRS100 - 100Mm | Biegający Tczew | paid on-line |
27 | DEREŃ GRZEGORZ | ŚWIDWIN | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 21. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO | paid on-line |
28 | Józefczyk Grzegorz | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
29 | Talar Marek | Dąbrówka Leśna | Polska | KRS50- 50 Mm | CEDC Oborniki | paid |
30 | Pałat Paweł | Węgorzewo | Polska | KRS100 - 100Mm | 11 Mazurski Pułk Artylerii - Węgorzewo | paid on-line |
31 | Głowacki Rafał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
32 | spisak tom | pruszcz gdanski | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ftw | paid on-line |
33 | Wolański Tomasz | Rumia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | OIRP Gdańsk | paid on-line |
34 | Imianowski Łukasz | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
35 | Sprenger Mirosław | Nakło nad Notecią | Polska | KRS50- 50 Mm | Luks Start Nakło | paid on-line |
36 | Tomeczkowski Paweł | Rumia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Biegnę, bo żona mi pozwoliła! :) | paid on-line |
37 | Hryniewicka Monika | Rumia | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
38 | Jurgielewicz Jacek | Kostkowo | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
39 | Dymowski Artur | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
40 | szaryński tomasz | pruszcz gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Szaryteam | paid on-line |
41 | Gierlach Jacek | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Stopa Słupsk | paid on-line |
42 | Kowalik Andrzej | Opole | Polska | KRS50- 50 Mm | Bieg Opolski | paid on-line |
43 | Uber Marcin | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Decathlon Przymorze Team | paid on-line |
44 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | LPP Team | paid |
45 | Bojka Paweł | Barłomino | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
46 | Bieszke Rafał | Gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | WYMIATACZE | paid on-line |
47 | Kuryło Piotr | Augustów | Polska | KRS100 - 100Mm | 12.Batalion Lekkiej Piechoty w Suwałkach | paid on-line |
48 | Podczarski Tomek | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KOLBUDY TEAM | paid on-line |
49 | Podczarska Izabela | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KOLBUDY TEAM | paid on-line |
50 | Ciborowski Bernard | SOKOŁY | Polska | KRS 25 - 25 Mm | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | paid on-line |
51 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | paid on-line |
52 | Wąż Mariusz | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | paid on-line |
53 | Śliwińska Katarzyna | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni | paid on-line |
54 | Rynkiewicz Jędrzej | Kętrzyn | Polska | KRS100 - 100Mm | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana/ Runners Team Kętrzyn | paid on-line |
55 | Sawiński Jarek | Straszyn | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
56 | Roman Krzysztof | Bolszewo | Polska | KRS50- 50 Mm | Przecinak77 | paid on-line |
57 | Drywa Jakub | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
58 | Skorupski Robert | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | STOPA Słupsk | paid |
59 | Noga Witold | Gdańsk | Polska | KRS100 - 100Mm | BiegowySwiat.pl | paid on-line |
60 | Witkowski Robert | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Sekcja Biegowa Areszt Śledczy Elbląg | paid on-line |
61 | Polański Marcin | Sztutowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Generat ze Sztutowa | paid on-line |
62 | Bluma Paweł | Gdańsk | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
63 | Siekanowicz Paweł | Nowy Świat | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
64 | DEAKI Oktawiusz | Zabrze | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
65 | Bruszewska-Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
66 | Piwański Krzysztof | Pruszcz Gdański | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
67 | Wilmont Krzysztof | Słupsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce | paid on-line |
68 | Chudewniak Tomek | Junoszyno | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
69 | Wojdasiewicz Tadeusz | Kępice | Polska | KRS100 - 100Mm | Decathlon/Turysta.. | paid on-line |
70 | Ziemianin Przemek | Gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | paid on-line | |
71 | LEKSYCKI ROBERT | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | POLICJA GDYNIA | paid on-line |
72 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | KRS 25 - 25 Mm | ULTRA 3 | paid |
73 | Grande Piotr | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
74 | Zieliński Jacek | Reda | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Biegamyrazem.pl | paid on-line |
75 | Potrykus Małgorzata | Koleczkowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Ultra3/ System Media TEAM | paid on-line |
76 | Waryś Marek | Kolbudy | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
77 | Dąbrowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
78 | Raczyńska Ewa | GDYNIA | Polska | KRS 25 - 25 Mm | biegamyrazem.pl | paid on-line |
79 | Wojciechowski Adam Wojciechowski | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
80 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | Polska | KRS 25 - 25 Mm | paid on-line | |
81 | Tomaszewska Kinga | Gdynia | Polska | KRS50- 50 Mm | Akademia Marynarki Wojennej | paid on-line |
82 | Grodzki Tomasz | Darłowo | Polska | KRS50- 50 Mm | Zespół Szkół Morskich Darłowo | paid on-line |
83 | Klecha Krzysztof | Toruń | Polska | KRS50- 50 Mm | paid on-line | |
84 | Kozłowski Witold | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Warszawa - Bemowo | paid on-line |
85 | Miś Waldemar | Gdańsk | Polska | KRS100 - 100Mm | Smashing Pąpkins | paid on-line |
86 | Skierka Grzegorz | SŁAWNO | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
87 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Sobącz | Polska | KRS50- 50 Mm | paid on-line | |
88 | Zakrzewski Maciej | Rumia | Polska | KRS50- 50 Mm | paid on-line | |
89 | SZULWACH PAWEŁ | GDAŃSK | Polska | KRS100 - 100Mm | KILIMANDŻARO | paid on-line |
90 | Dyrcz Marika | Sławno | Polska | KRS100 - 100Mm | Vege Runners | paid on-line |
91 | Ścigała Maciej | Gdańsk | Polska | KRS100 - 100Mm | paid on-line | |
92 | Kowalska Agnieszka | Wejherowo | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Decathlon Przymorze Running Team | paid on-line |
93 | Kociuba Przemysław | Szczecin | Polska | KRS100 - 100Mm | TT Szczecin | paid on-line |
94 | Wojdan Miroslaw | Gdynia | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Boot Camp Polska Gdynia | paid |
95 | Brajczewski Michał | Włocławek | Polska | KRS50- 50 Mm | ZK Włocławek | paid on-line |
96 | Syrocki Wojciech | Warszawa | Polska | KRS 25 - 25 Mm | delta run | paid on-line |
97 | Ćwirko Łukasz | Koszalin | Polska | KRS100 - 100Mm | paid | |
98 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | KRS 25 - 25 Mm | Torus Triathlon Team | paid on-line |
99 | BARANOWSKI Marek | Kosakowo | Polska | KRS50- 50 Mm | COM-DKM | paid on-line |
100 | Dziedzic Izabela | Gdańsk | Polska | KRS100 - 100Mm | 366 Witunia | paid on-line |
Views: 14032