Lotto Bieg Cysterski
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szumacher Jakub Gdańsk Start biegu na 10km ADVA Optical Networking paid dotpay
2 Majewska Agnieszka Elbląg Start biegu na 10km paid dotpay
3 Prokop Mariusz Elbląg Start biegu na 10km PROKOPKI paid dotpay
4 Prokop Anna Elbląg Start biegu na 10km PROKOPKI paid dotpay
5 Prokop Aleksandra Elbląg Start biegu na 10km PROKOPKI paid dotpay
6 liban zygfryd tczew Start biegu na 10km Biegający Tczew 25.00 PLN
7 Ratajczak Kinga Starogard Gdański Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
8 Ratajczak Marta Starogard Gdański Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) PSP 3 Starogard Gd. free participation
9 Ratajczak Dawid Starogard Gdański Start biegu na 10km paid dotpay
10 Górski Kamil Gniew Start biegu na 10km domRustykalny.pl paid dotpay
11 Derlaga Kamil Szymankowo Start biegu na 10km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 25.00 PLN
12 Waśniewski Edward Pelplin Start biegu na 10km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA 25.00 PLN
13 Cebula Bogdan Sztum Start biegu na 10km LKS Zantyr Sztum paid dotpay
14 Nowak Nela Natalia Pelplin Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
15 Sikorski Wojciech Pelplin Start biegu na 10km Klub Aktywnego Pelpliniaka 25.00 PLN
16 Pustkowski Rafał Tczew Start biegu na 10km Biegający Tczew paid dotpay
17 Wójciak Zuzanna Pelplin Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) free participation
18 Śledź Marcel Pelplin Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
19 Śledź Mikołaj Pelplin Start biegu na 10km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid dotpay
20 Wiśniewski Kamil Krąg Start biegu na 10km paid dotpay
21 Połomski Jarosław Gniew Start biegu na 10km Rolls-Royce Running Team paid dotpay
22 Ruchlewicz Natalia Sztum Start biegu na 10km paid dotpay
23 Śmistek Paweł Starogard Gdański Start biegu na 10km paid dotpay
24 Żołnowska Zofia Prabuty Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) free participation
25 Żołnowski Aleksander Prabuty Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) free participation
26 Żołnowska Marta Prabuty Start biegu na 10km paid dotpay
27 Żołnowski Marcin Prabuty Start biegu na 10km paid dotpay
28 Zawistowska Marysia Tczew Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
29 Zawistowska Zosia Tczew Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
30 Rezmer Ryszard Gniew Start biegu na 10km Rolls-Royce Running Team paid dotpay
31 Fałkowski Jarosław Gardeja Start biegu na 10km Gmina Gardeja Biega 25.00 PLN
32 Piskorski Jerzy Pelplin Start biegu na 10km paid dotpay
33 Czapiewska Stefan Pelplin Start biegu na 10km paid dotpay
34 Tryc Jaroslaw Kwidzyn1968 Start biegu na 10km paid dotpay
35 Serkowski Piotr Stężyca Start biegu na 10km paid dotpay
36 Jankowska Małgorzata Kwidzyn Start biegu na 10km paid dotpay
37 Brzozowska Iwona Unisław Start biegu na 10km paid dotpay
38 Janczynski Karol Dąbrówka Start biegu na 10km 25.00 PLN
39 Rekowski Kazimierz Tczew Start biegu na 10km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 25.00 PLN
40 Górski Dawid Gniew Start biegu na 10km tRUNsformacja Gniewu paid dotpay
41 Piekut Anna Tczew Start biegu na 10km CrossElite paid dotpay
42 Bielińska Agnieszka Pinczyn Start biegu na 600m (rocznik 2005/2006/2007) free participation
43 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie 10 Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
44 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Start biegu na 10km paid dotpay
45 Malinowska Katarzyna Gdańsk Start biegu na 10km biegiem_przy_morzu 25.00 PLN
46 Wolf konrad Kokoszkowy Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) free participation
47 Krzoska Dorota Brusy Start biegu na 10km paid dotpay
48 Czechowska Zuzanna Subkowy Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) SP Subkowy free participation
49 Czechowski Dawid Subkowy Start biegu na 10km paid dotpay
50 Czechowska Dorota Subkowy Start biegu na 10km paid dotpay
51 Kowalczyk Adam Grudziądz Start biegu na 10km paid dotpay
52 Mokwiński Czesław Pelplin Start biegu na 10km Klub Aktywnego Pelpliniaka 25.00 PLN
53 Jabłońska Małgorzata Grudziądz Start biegu na 10km DRUŻYNA SZPIKU paid dotpay
54 Gałuszka Dorota Grudziądz Start biegu na 10km paid dotpay
55 Ruchlewicz Urszulka Sztum Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
56 Żardecki Dawid Starogard Gdański Start biegu na 10km Klub kociewiak paid dotpay
57 Retecki Krzysztof Ostromecko Start biegu na 10km Bogmar / Presto paid dotpay
58 Bieszk Karolina Reda Start biegu na 10km paid dotpay
59 Frątczak Łukasz Pelplin Start biegu na 10km 25.00 PLN
60 Skweres Hanna PELPLIN Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
61 Skweres Zofia PELPLIN Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) Szkoła podstawowa nr 1 w pelplinie free participation
62 Skweres Adriana PELPLIN Start biegu na 10km 25.00 PLN
63 Gibas Lucyna Tczew Start biegu na 10km paid dotpay
64 Spadik Mateusz Radostowo Start biegu na 10km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid dotpay
65 Kwaśnik Jan Gdańsk Start biegu na 10km Fighting Dreamers paid dotpay
66 Kowalczyk Jarosław Tczew Start biegu na 10km GK GRYF TCZEW paid
67 Lewandowski Dariusz Pelplin Start biegu na 10km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team paid dotpay
68 Wojciechowska Daria Sadlinki Start biegu na 10km paid dotpay
69 Pańka Marcin Elbląg Start biegu na 10km 25.00 PLN
70 Sarach Karolina Tczew Start biegu na 10km paid dotpay
71 Grzonka Kamila Bytonia Start biegu na 10km KS Sokół Zblewo paid dotpay
72 Kozieł Jacek Łódź Start biegu na 10km paid dotpay
73 Majkowski Tomasz Skórcz Start biegu na 10km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
74 Klin Anna Skórcz Start biegu na 10km Aktywni Kociewiacy paid dotpay
75 Radomiński Kamil Kwidzyn Start biegu na 10km paid dotpay
76 Rychłowski Andrzej Pelplin Start biegu na 10km Klub Aktywnego Pelpliniaka paid dotpay
77 Rychłowska Bernadeta Pelplin Start biegu na 10km paid dotpay
78 Godlewska Małgorzata Malbork Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) Godlewski Runners free participation
79 Godlewski Marek Malbork Start biegu na 10km paid dotpay
80 Sobczyk Aleksander Sobczyk Karpiny Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) Spójnia Sadlinki free participation
81 Krajnik Oskar Pelplin Start biegu na 10km Pelplińskie Centrum Sportu paid
82 Stańczyk Wojciech Tczew Start biegu na 10km Dovista Active Team paid dotpay
83 Piotrowska Lucyna Wielgłowy Start biegu na 10km 25.00 PLN
84 Piotrowska Agata Wielgłowy Start biegu na 10km 25.00 PLN
85 Boettcher Grzegorz Nicponia Start biegu na 10km tRUNsformacja Gniew paid dotpay
86 Bogusz Mateusz Kwidzyn Start biegu na 10km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid dotpay
87 Duchała Piotr Kwidzyn Start biegu na 10km paid dotpay
88 Sielicki Hubert Elbląg Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) SP 11 Elbląg free participation
89 Szmagliński Maksymilian Kwidzyn Start biegu na 200m (rocznik 2010/2011) free participation
90 Szmaglińska Lena Kwidzyn Start Biegu na 400m (rocznik 2008/2009) free participation
91 Mroczkowska Joanna Kwidzyn Start biegu na 10km paid dotpay
92 Holz Oskar Tczew Start biegu na 10km ST RUNNERS 25.00 PLN
93 Zawistowski Mariusz Tczew Start biegu na 10km paid dotpay
94 Kwiatek Kacper GRUDZIĄDZ Start biegu na 200m (rocznik 2012 i młodsze) free participation
95 JEGIERSKA ANNA GRUDZIĄDZ Start biegu na 10km paid dotpay
96 JAWORSKI Janusz Toporzysko Start biegu na 10km 25.00 PLN


Views: 3398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ