VI Olecka Trzynastka
# Surname and name City Distance Club Birth year Powiat olecki Sum to pay
1 Sienkiewicz Karol Olecko 12.8 km JW 2098 1983 Tak 40.00 PLN
2 Leończuk Andrzej Zaścianki 12.8 km KS Podlasie Białystok 1992 Nie 40.00 PLN
3 Klaus Wiesław Olecko 12.8 km 1971 Tak 40.00 PLN
4 Marcinkiewicz Magda Ełk 12.8 km 1983 Nie 40.00 PLN
5 Żabicka Marta Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1981 Nie 40.00 PLN
6 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km Masters Białystok 1959 Nie paid
7 Różański Krystian Ełk 12.8 km Team Kopeć 1983 Nie paid
8 Stankiewicz Monika Olecko 12.8 km 1987 Tak 40.00 PLN
9 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1978 Nie paid
10 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1985 Nie 40.00 PLN
11 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1976 Nie 40.00 PLN
12 Plizga Jakub Olsztyn 12.8 km 1985 Nie 40.00 PLN
13 Suprunowicz-Plizga Katarzyna Olsztyn 12.8 km 1987 Nie 40.00 PLN
14 Interewicz Dorota Gdynia 12.8 km Lalunie 1968 Nie 40.00 PLN
15 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy 1958 Nie paid
16 Jeglińska Maria Olecko 12.8 km 1996 Tak 40.00 PLN
17 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km 1978 Nie 40.00 PLN
18 Nowicki Michał Raczki 12.8 km 1996 Nie 40.00 PLN
19 Sambulski Radosław Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 1993 Nie paid
20 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team 1976 Nie 40.00 PLN
21 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn 1953 Nie 40.00 PLN
22 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn 1954 Nie paid
23 Wronowski Albert Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap 1999 Nie free participation
24 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 12.8 km ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO 1974 Nie 40.00 PLN
25 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km 1986 Nie 40.00 PLN
26 Basaj Paweł Suwałki 12.8 km 1971 Nie 40.00 PLN
27 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo 12.8 km 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo 1976 Nie paid
28 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km 1986 Nie 40.00 PLN
29 Sobieszuk Magdalena Olecko 12.8 km Olecko Biega 1988 Tak 40.00 PLN
30 Grzonka Stanisław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo 1955 Nie 40.00 PLN
31 Radomski Mirosław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo 1970 Nie 40.00 PLN
32 Radomska Janina Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo 1968 Nie 40.00 PLN
33 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km Piaseczno Running 1978 Nie paid
34 Smolska Justyna Białystok 12.8 km Białostocka Sekta Biegaczy 1991 Nie paid
35 Dziatkowska Weronika Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap 2000 Nie free participation
36 Szyszkowska Karolina Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap 2000 Nie free participation
37 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap 2002 Nie free participation
38 Gajdek Sylwia Ślepie 12.8 km uczeń CEM EŁK 2001 Tak free participation
39 Poreda Konrad Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap 1999 Nie free participation
40 Karniłowicz Dawid Gołdap 12.8 km LA OSiR Gołdap 1984 Nie 40.00 PLN
41 Gałaszewski Dariusz Olecko 12.8 km Olecko Biega nauczyciel ZSLiZ Olecko 1968 Tak paid
42 Cieślukowska Marta Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 2000 Tak free participation
43 Gościewski Arkadiusz Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 1999 Tak free participation
44 Milielski Konrad Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 1999 Tak free participation
45 Kalicki Jakub Hubert Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 2000 Tak free participation
46 Dzierżyk Martyna Olecko 12.8 km uczeń Szkoła ZSLiZ Olecko 2001 Tak free participation
47 Romanowicz Robert Białystok 12.8 km Team nabiegowkach.pl 1973 Nie 40.00 PLN
48 Roszko Damian Mońki 12.8 km KS Podlasie Białystok 1991 Nie 40.00 PLN
49 Michalak Natalia Szczytno 12.8 km Warmińsko-mazurskie dziki 1994 Nie paid
50 Szumiło Michał Ełk 12.8 km Lysy 666 Team 1979 Nie paid
51 Spyła Darosław Ełk 12.8 km 1964 Nie 40.00 PLN
52 Krysiński Jacek Ełk 12.8 km 1968 Nie 40.00 PLN
53 Skowera Edward Białystok 12.8 km Pędziwiatr Białystok 1956 Nie 40.00 PLN
54 Wołczek Tomasz Giżycko 12.8 km uczeń BBL Giżycko/ II LO Giżycko 2000 Nie free participation
55 Poreda Iwona Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1979 Nie 40.00 PLN
56 Poreda Tomasz Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1976 Nie 40.00 PLN
57 Lewonik Małgorzata Białystok 12.8 km 1976 Nie paid
58 Miliszewski Dariusz Ełk 12.8 km Darek&Hania&Witek&Emilka 1982 Nie paid
59 Laskowski Leszek Giżycko 12.8 km Team Szary Wilk 1957 Nie 40.00 PLN
60 Stasiński Wojciech Suwałki 12.8 km 1981 Nie 40.00 PLN
61 Morek Katarzyna Gołdap 12.8 km 1985 Nie paid
62 Buszyniewicz Alina Bogna Pisz 12.8 km Klub Morsów w Piszu 1966 Nie 40.00 PLN
63 Świętoń Krzysztof Gołdap 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy 1976 Nie paid
64 Kudła Dominika Białystok 12.8 km 1982 Nie 40.00 PLN
65 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km Płomyk - Żytkiejmy 1958 Nie paid
66 Sokólska Katarzyna Pogorzałki 12.8 km Outdoor Training 1985 Nie paid
67 Ptak Magdalena Białystok 12.8 km 1988 Nie paid
68 Szczecina Kamil Białystok 12.8 km 1987 Nie paid
69 Wojczys Maciej Giżycko 12.8 km uczeń BBL Giżycko/ II LO Giżycko 2000 Nie free participation
70 Gajdek Przemysław Ełk 12.8 km Biegam bo lubię 1981 Nie paid
71 Stanek Dagmara Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap 1977 Nie 40.00 PLN
72 Piotrowski Daniel Ciasne 12.8 km 1978 Nie paid
73 Ulikowski Grzegorz Suwałki 12.8 km 1971 Nie 40.00 PLN
74 Kosakowski Jarosław Olecko 12.8 km 1970 Tak paid
75 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km 1988 Nie 40.00 PLN
76 Kukowski Mateusz Prudziszki 12.8 km uczeń 2002 Nie free participation
77 Golwiej Adam Choroszcz 12.8 km 1972 Nie 40.00 PLN
78 Chamienia Adam Białystok 12.8 km 1977 Nie 40.00 PLN
79 Domel Lech Szczecinki 12.8 km 1974 Tak 40.00 PLN
80 Gniedziejko Robert Ełk 12.8 km Ełk 1979 Nie 40.00 PLN
81 Wojciechowska Beata Olsztyn 12.8 km Rodzina Mikielskich 1994 Nie paid
82 Mikielski Witold Olsztynek 12.8 km Rodzina Mikielskich 1988 Nie paid
83 Mikielski Marek Olsztynek 12.8 km Rodzina Mikielskich 1960 Nie paid
84 Mikielski Daniel Olsztynek 12.8 km Rodzina Mikielskich 1990 Nie paid
85 Mikielska Danuta Olsztynek 12.8 km Rodzina Mikielskich 1959 Nie paid
86 Zajkowski Paweł Białystok 12.8 km 1978 Nie paid
87 Kuciun Paweł Olecko 12.8 km 1988 Tak paid
88 Pęcak Wojtek Olecko 12.8 km 1988 Tak paid
89 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km 1987 Nie paid
90 Szulc Jakub Suwałki 12.8 km uczeń PaintRun 2001 Nie free participation
91 Szulc Wojciech Suwałki 12.8 km PaintRun 1968 Nie paid
92 Czaplejewicz Marta Kowale Oleckie 12.8 km Olecko Biega 1988 Tak paid
93 Warykowski Stanisław Olecko 12.8 km Olecko Biega 1962 Tak paid
94 Kisielewski Andrzej Żytkiejmy 12.8 km 1973 Nie paid
95 Maciejewski Krzysztof Ełk 12.8 km 1973 Nie paid
96 Wołodko Szymon Suwałki 12.8 km 1980 Nie paid
97 Witanowski Marek Ełk 12.8 km 1977 Nie paid
98 Zabłocki Zbigniew Olecko 12.8 km 1988 Tak 40.00 PLN
99 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km 1964 Nie 40.00 PLN
100 Borawska Anna Płock 12.8 km Mała Lady Pank Biegam dla Siebie 1977 Nie paid


Views: 3141

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ