VI Olecka Trzynastka
# Surname and name City Distance Club Powiat olecki Sum to pay
1 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
2 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km Nie
3 Jeleniewicz Małgorzata Warszawa 12.8 km Nie
4 Jegliński Kamil Olecko 12.8 km Tak
5 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km osoby 70+ lat Klub Biegacza GOCH Nie
6 Jackowski Krzysztof Wasilków 12.8 km Nie
7 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km Nie
8 Charubin Anna Łupki 12.8 km ZŻNSZ Nie
9 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km Nie
10 Zaniewski Karol Olecko 12.8 km Tak
11 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Tak
12 Makałus Tomasz Białystok 12.8 km Korona Nieruchomości Nie paid
13 Masalska Anna Suwałki 12.8 km Nie
14 Mucha Jaroslaw Otwock 12.8 km Nie paid
15 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km Nie
16 Żak Mariusz Radom 12.8 km Warmińsko-mazurskie dziki Nie
17 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km Nie paid
18 Świerzbin Agnieszka Olecko 12.8 km uczeń SP 2 Olecko Tak
19 Ejsmont Wiktoria Suwałki 12.8 km uczeń Nie
20 Rant Monika Filipów 12.8 km JW 4808 Nie paid
21 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km Nie
22 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Nie
23 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy Nie
24 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie paid
25 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km uczeń Tak
26 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń Biegaj z RESO Nie
27 Moroz Adrian Kowale Oleckie 12.8 km Tak
28 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km uczeń Tak
29 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km Nie
30 Rożek Gerard Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
31 Pieszko Magda Gdynia 12.8 km Nie paid
32 Sienkiewicz Robert Goldap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie paid
33 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km Tak paid
34 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ Nie paid
35 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
36 Wieremiejuk Dariusz Białystok 12.8 km Nie paid
37 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie
38 Miłowicki Krzysztof Ełk 12.8 km Miraz Race Team Nie
39 Jadeszko Michał Szczytno 12.8 km Warmińsko-Mazurskie Dziki Nie
40 Pietruczuk Alicja Olecko 12.8 km uczeń Olecko Biega Tak
41 Zapolski Emil Suwałki 12.8 km Nie paid
42 Lupa Beata Wilkowo Stare 12.8 km Karkonosz Running Team Nie paid
43 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km Nie
44 Truchan Marek Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
45 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
46 Paszkowski Hubert Gołdap 12.8 km Nie paid
47 Łapiński Bogusław Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
48 Łapińska Katarzyna Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
49 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km Nie paid
50 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km Olecko Biega Tak paid
51 Jegliński Wojciech Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
52 Jurewicz Dariusz Gołdap 12.8 km Nie
53 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
54 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km Tak
55 Dudziec Marcin Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie paid
56 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie paid
57 Getek Marcin Ełk 12.8 km Serduszko Team Ełk Nie paid
58 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km Nie paid
59 Groński Roman Giżycko 12.8 km Master Nie paid
60 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km Rodzina Mikulskich Nie paid
61 Mironova Irina Rossija 12.8 km Nie paid
62 Drężek Krzysztof Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie paid
63 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie paid
64 Krzyżanowski Karol Rajgród 12.8 km Maratonka Grajewo Nie paid
65 Wojtulewicz Anna Białystok 12.8 km Nie
66 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak paid
67 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak paid
68 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km Nie paid
69 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km Maratonka Grajewo--ELK Nie paid
70 Żynda Jasiek Suwałki 12.8 km fundacja kierunek ultra Nie
71 Leończuk Andrzej Zaścianki 12.8 km KS Podlasie Białystok Nie paid
72 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km Masters Białystok Nie paid
73 Różański Krystian Ełk 12.8 km Team Kopeć Nie paid
74 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie paid
75 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie paid
76 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie paid
77 Interewicz Dorota Gdynia 12.8 km Lalunie Nie paid
78 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy Nie paid
79 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km Nie paid
80 Sambulski Radosław Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie paid
81 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team Nie
82 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie paid
83 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie paid
84 Wronowski Albert Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
85 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 12.8 km Świat Dziecka Węgorzewo Nie paid
86 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km Nie paid
87 Basaj Paweł Suwałki 12.8 km Nie
88 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo 12.8 km 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo Nie paid
89 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km Nie paid
90 Sobieszuk Magdalena Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak paid
91 Grzonka Stanisław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
92 Radomski Mirosław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
93 Radomska Janina Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
94 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km Piaseczno Running Nie paid
95 Smolska Justyna Białystok 12.8 km Białostocka Sekta Biegaczy Nie paid
96 Dziatkowska Weronika Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
97 Szyszkowska Karolina Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
98 Januszkiewicz Miłosz Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
99 Gajdek Sylwia Ślepie 12.8 km uczeń CEM EŁK Tak
100 Poreda Konrad Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie


Views: 9033

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ