SILGAN Ćwierćmaraton
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Wysocki Dariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni WOJSKO POLSKIE XL paid dotpay
2 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
3 Maciejewski Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
4 Jarosińska Katarzyna Prabuty BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN XS
5 Izydorczak Michał Wejherowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
6 Delewski Piotr Rożental BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL paid dotpay
7 Bogusz Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
8 Szabłowska Iwona Juszkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pruszcz Biega S paid dotpay
9 Sosnowski Wiesław Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Active Malbork M paid dotpay
10 Góraczyński Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XL paid dotpay
11 Sudzińska Mariola Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AKM Olsztyn/sklepbiegacza XS paid dotpay
12 Redlin Mateusz Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M
13 Pustkowski Rafał Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
14 Celiński Drozd Mariusz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni AgDer L paid dotpay
15 Korth Tomasz Odargowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M paid dotpay
16 Niemczyk Krystian Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GEMALTO XL paid dotpay
17 Janczynski Karol Dąbrówka BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
18 Smoczyńska Barbara Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni S paid dotpay
19 Kryger Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN M paid
20 Jagodziński Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L paid
21 Makowski Waldemar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN L paid
22 Tucholski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SILGAN XL paid
23 Nowakowski Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
24 Janas Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S paid dotpay
25 Szcześniak Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton TR/Biegajacy Tczew L paid dotpay
26 Małkowski Mateusz Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni For Fun L paid dotpay
27 Barcikowski Krzysztof Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni GRUPA MALBORK L
28 Rulińska Julia Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy S paid dotpay
29 Chojnacka Jolanta Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL paid dotpay
30 Klin Anna Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
31 Hinz Wojciech Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Drużyna Biegowa DCT L paid dotpay
32 Tuwalska Elżbieta Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M
33 Grucza Grzegorz Nowy Staw BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegam dla Zdrowia M paid dotpay
34 Bartusz Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
35 lunk krzysztof puck BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LIVESTRONG L paid dotpay
36 Czapiewski Michał Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL paid dotpay
37 Tuwalski Sławomir Grabowiec BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
38 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
39 Przybyś Agnieszka Łęgowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton Running Team/Pruszcz Biega S paid dotpay
40 Białkowski Krzysztof Rozajny BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Gmina Gardeja Biega L paid dotpay
41 Kresin Marcel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni MKS Sambor Tczew XL paid dotpay
42 Czachorowski Adrian Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
43 Nowacki Mirosław Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
44 Górski Kamil Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni domRustykalny.pl L paid dotpay
45 Zawłocki Daniel Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Jasio Team L paid dotpay
46 TARKOWSKI DAWID PRUSZCZ GDANSKI BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite L paid dotpay
47 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
48 Zabrocki Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Press Glass Biegamy i Wspieramy XL paid dotpay
49 Maciejewski Rafał Strzepcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino L paid dotpay
50 Jankowski Sebastian Luzino BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino M paid dotpay
51 Szurnicki Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
52 Stachowiak Łukasz Straszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
53 Koszyk Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
54 Koszyk Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew S paid dotpay
55 Siwczak Mariusz Sobowidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
56 Piotrowski Mateusz Pruszcz Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
57 Chylińska Dagmara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M paid dotpay
58 Nowak Katarzyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
59 Nowak Grzegorz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XXL paid dotpay
60 Sowiński Patryk Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW M paid dotpay
61 Moszyński Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M paid dotpay
62 Kowalski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
63 Michalak Marek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
64 Ruchlewicz Natalia Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
65 Kurzawski Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL paid dotpay
66 Kwiatkowska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew XS paid dotpay
67 Abryszyńska Karolina Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite XS paid dotpay
68 Olszewski Karol Olszewski Kębłowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Wikęd Luzino S paid dotpay
69 Zieliński Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SkutecznaNatura.pl L paid dotpay
70 Trzciński Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
71 Murawski Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Metrix Running Team M paid dotpay
72 Szarmach Grzegorz Ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
73 Szarmach Sylwia ocypel BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
74 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum M paid dotpay
75 Pałasz Edmund Rumia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
76 Perlejewska Agnieszka Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
77 Perlejewski Robert Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
78 Czirson Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZKiW Kulice M paid dotpay
79 Ciecierski Maciej Ciecierski Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Marynarki Wojennej S paid dotpay
80 Pachota Paweł Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
81 Urbanowski Dariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew/Metrix Running Team L paid dotpay
82 Rozmus Katarzyna Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XS paid dotpay
83 Komorowska Karolina Lubiszewo Tczewskiie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite M paid dotpay
84 Czechanowska Lucyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew M paid dotpay
85 Czechanowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
86 Tomczyk Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL paid dotpay
87 Rychłowski Andrzej Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka XL paid dotpay
88 Karczewski Maciej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni XL paid dotpay
89 Laskowski Janusz Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rajkowy Team XL paid dotpay
90 Szczyglak Mariusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite EbroGym L paid dotpay
91 Serafin Dariusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L paid dotpay
92 Holz Oskar Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni M paid dotpay
93 Pieńkowski Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni RINGRAIDERS SAKO GDYNIA L paid dotpay
94 Stańczyk Wojciech Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team XL paid dotpay
95 Lewandowski Dariusz Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA / DOVISTA Active Team XL paid dotpay
96 Hartuna zenon Piece BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Florian Chojnice - pkp cargo gdynia S paid dotpay
97 Żeżnik Czesław Przywidz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni L paid dotpay
98 Maciejewski Martin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew L paid dotpay
99 Piekut Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite XS paid dotpay
100 Rezmer Ryszard Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Rolls-Royce Running Team L paid dotpay


Views: 7312

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ