SILGAN Ćwierćmaraton
# Surname and name City Distance Club Birth year Jersey size Sum to pay
1 BIERNACKI SEBASTIAN Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni JASNET GDAŃSK 1986 XL 30.00 PLN
2 Wojciechowski Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1975 XL 30.00 PLN
3 SKWERES ADRIANA PELPLIN BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka 1984 S 30.00 PLN
4 fryszka michał tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1981 XL paid dotpay
5 Śmistek Paweł Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1989 L paid dotpay
6 gibas lucyna tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1987 S paid dotpay
7 Pijanowski Jan Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1962 S paid dotpay
8 Baltrukas Sebastian Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1998 M paid dotpay
9 Cebula Bogdan Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LKS Zantyr Sztum 1961 M 30.00 PLN
10 Michalik Tomasz Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 4plusMOPS 1979 XL 30.00 PLN
11 Rekowski Kazimierz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Eaton Running Team/Biegajacy Tczew 1958 L paid dotpay
12 Barczewska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1984 M 30.00 PLN
13 Piekarska Anna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1978 XS paid dotpay
14 Piekarski Przemysław Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1979 L paid dotpay
15 Zimna Agnieszka Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Reebok Run Crew Tczew 1981 L paid dotpay
16 Schütz Tomasz Gdynia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni BROWAR GDYNIA 1972 L paid dotpay
17 Majkowski Tomasz Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Aktywni Kociewiacy 1989 L paid dotpay
18 Mamcarz Jarosław Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni TCSiR / WOPR 1967 L paid dotpay
19 Krasnodębska Oliwia Grudziądz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 2000 S 30.00 PLN
20 Mrówka Michał GDAŃSK BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Maja TEAM 1984 L paid dotpay
21 Waruszewski Karol Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1976 XL paid
22 Ostrowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1971 L paid dotpay
23 Pióro Maria Gorzędziej BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1969 S paid dotpay
24 Grzonka Kamila Bytonia BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Sokół Zblewo 1986 L paid dotpay
25 Główczewski Grzegorz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Akademia Biegowa Kiełpino 1977 M paid dotpay
26 JANIK Roman KWIDZYN BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KWIDZYN BIEGA 1953 L paid dotpay
27 Markowski Szymon Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1975 L paid dotpay
28 Załęska Agata Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni lub wybierz z listy 1997 S paid dotpay
29 Ostrowski Józef Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pazurtupaka / Gemalto 1980 M paid dotpay
30 Mokwiński Czesław Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka 1953 XL paid dotpay
31 Piątkowski Piotr Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1971 M paid dotpay
32 Kowalska Anna Kwidzyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1978 M paid dotpay
33 Grubich Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni METRIX Running Team 1982 XXL paid dotpay
34 Kruszyńska Barbara Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1963 S paid dotpay
35 Korda Marcin Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1975 S paid dotpay
36 Majorowski Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite 1979 L paid dotpay
37 Milewski Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1980 M paid dotpay
38 Dubiel Piotr Gniszewo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1982 L paid dotpay
39 Tołkacz Wojciech Malbork BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Malbork Biega 1963 S paid dotpay
40 Oller Jakub Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Dovista Active Team 1991 L paid dotpay
41 Ciapka Janina Goszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1971 M paid dotpay
42 Frankiewicz Andrzej Frankiewicz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1973 M paid dotpay
43 Lipkowski Paweł Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 3athlete 1987 L paid dotpay
44 Marczak Leszek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni METRIX Running Team 1968 L paid dotpay
45 Choinski Michal Gdansk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1984 XXL paid dotpay
46 Górski Dawid Gniew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1987 L paid dotpay
47 Sikorski Wojciech Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka 1987 L paid dotpay
48 Strzeszyński Wojtek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pamir Team 1983 L paid dotpay
49 Mąkosa Martyna Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Pamir Team 1990 S paid dotpay
50 Grybos Andrzej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1979 M paid dotpay
51 Litwiński Krzysztof Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1991 XL paid dotpay
52 Banaszek Bartłomiej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1983 L paid dotpay
53 Sobolewski Antoni Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1951 M paid dotpay
54 Gdaniec Sławomir Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1966 L paid dotpay
55 Pardo Sebastian Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1981 L paid dotpay
56 Czechowski Dawid Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1975 XL paid dotpay
57 Czechowska Dorota Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1976 S paid dotpay
58 Dywelski Mirosław Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1956 L paid dotpay
59 Puczyńska Anna Rajkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1991 XS paid dotpay
60 Dalke Jowita Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Zabiegane Dwie 1983 M paid dotpay
61 Wiśniewska Kornelia Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni ZABIEGANE DWIE 1974 M paid dotpay
62 Macholl Adam Rokitki Tczewskie BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1974 XS paid dotpay
63 Stopa Maciej Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1970 L paid dotpay
64 Pawłowski Dawid Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1990 XL paid dotpay
65 Kaczmarek Dorota Straszyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1983 S paid dotpay
66 Kruk Agnieszka Szymankowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni FLEX - biegniemy z pomocą 1982 M paid dotpay
67 Gapski Zbigniew Starogard Gd. BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni zbyszekbiega 1953 S paid dotpay
68 Depka Adam Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Reebok Run Crew Tczew 1980 XL paid dotpay
69 Gawron Piotr Bytów BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni KB GOCH Bytów 1975 L paid dotpay
70 Górska Anna Górska Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1988 M paid dotpay
71 Furmanik Mateusz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni LPP Team 1990 M paid dotpay
72 Waśniewski Edward Pelplin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1951 M paid dotpay
73 Linda Karol Pszczółki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1999 L paid dotpay
74 Śliwińska Ewelina Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1994 M paid dotpay
75 Zduńczyk Jakub Dąbrówka Tczewska BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1987 L paid dotpay
76 PIETKUN Sławomir Koleczkowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Filemon & Dobby Team 1972 L paid dotpay
77 liban zygfryd tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1943 L paid
78 Derlaga Kamil Szymankowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 1990 L paid dotpay
79 Ścisłowski Andrzej Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1958 M paid dotpay
80 Ruchlewicz Urszula Sztum BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1969 M paid dotpay
81 Potoczek Andrzej Lichnowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY 1980 M paid dotpay
82 Clajot Fabian Olsztyn BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni FC Grabowa 1993 L paid dotpay
83 DWORSKI Sławomir TCZEW BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1960 L paid dotpay
84 Daszkiewicz Artur Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1973 M paid dotpay
85 Guziński Jacek Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1968 M paid dotpay
86 Stachowicz Karolina Skórcz BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni SKL Filippides/BBL Starogard Gd 1987 M paid dotpay
87 Urtnowski Henryk Gdańsk BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni EURO STYL 1938 M paid dotpay
88 Spadik Mateusz Radostowo BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Klub Aktywnego Pelpliniaka 1989 XL paid dotpay
89 Serafin Dorota Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1977 S paid dotpay
90 Kargól Marzena K Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1984 S paid dotpay
91 Kargól Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1982 XL paid dotpay
92 Dorsz Beata Sopot BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Mamy To - Biega i pomaga 1972 M paid dotpay
93 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1969 L paid dotpay
94 Walas Damian Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni CrossElite 1980 L paid dotpay
95 Kaczyński Daniel Starogard Gdański BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Morsy Zblewo 1987 L paid dotpay
96 Krause Radosław Dalwin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni 1982 L paid dotpay
97 Niewiadomski Patryk Czarlin BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1992 M paid dotpay
98 Kreja Łukasz Tczew BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1984 S paid dotpay
99 Kukula Janusz Rokitki BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1961 L paid dotpay
100 Zakrzewski Andrzej Subkowy BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni Biegający Tczew 1967 M paid dotpay


Views: 2207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ