# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Jersey size | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szysler Andrzej | Susz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Zespół Szkół Susz | M | paid on-line |
2 | Wysocki Dariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | WOJSKO POLSKIE | XL | paid on-line |
3 | Wicenbach Arkadiusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
4 | Maciejewski Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
5 | JEZIERSKI TOMASZ | TCZEW | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
6 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | XS | |
7 | Kunowski Łukasz | Dabrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Dovista Active Team | L | paid on-line |
8 | Izydorczak Michał | Wejherowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
9 | Delewski Piotr | Rożental | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | paid on-line | |
10 | Bogusz Waldemar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
11 | Szabłowska Iwona | Juszkowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Pruszcz Biega | S | paid on-line |
12 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | paid on-line |
13 | Góraczyński Wojciech | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XL | paid on-line |
14 | Sudzińska Mariola | Olsztyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AKM Olsztyn/sklepbiegacza | XS | paid on-line |
15 | ziemann tomasz | tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | L | paid on-line |
16 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | ||
17 | Pustkowski Rafał | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | paid on-line |
18 | Celiński Drozd Mariusz | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | AgDer | L | paid on-line |
19 | Korth Tomasz | Odargowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | paid on-line |
20 | Niemczyk Krystian | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | GEMALTO | XL | paid on-line |
21 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
22 | Smoczyńska Barbara | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | S | paid on-line | |
23 | Kryger Karol | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | M | paid |
24 | Jagodziński Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | L | paid |
25 | Makowski Waldemar | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | L | paid |
26 | Tucholski Piotr | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SILGAN | XL | paid |
27 | Nowakowski Marcin | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
28 | Janas Anna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | paid on-line |
29 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Lacroix Team | M | paid on-line |
30 | Szcześniak Adam | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Eaton TR/Biegajacy Tczew | L | paid on-line |
31 | Małkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | For Fun | L | paid on-line |
32 | Krzysztofiak Marek | Steblewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Grupa Trójmiasto | XL | paid on-line |
33 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | GRUPA MALBORK | L | |
34 | Szoska Sławomir | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | L | paid on-line |
35 | Rulińska Julia | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Aktywni Kociewiacy | S | paid on-line |
36 | Chojnacka Jolanta | Pelplin | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Klub Aktywnego Pelpliniaka | XL | paid on-line |
37 | Klin Anna | Skórcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
38 | Hinz Wojciech | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Drużyna Biegowa DCT | L | paid on-line |
39 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | M | |
40 | Grucza Grzegorz | Nowy Staw | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegam dla Zdrowia | M | paid on-line |
41 | Bartusz Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
42 | lunk krzysztof | puck | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LIVESTRONG | L | paid on-line |
43 | Czapiewski Michał | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | paid on-line | |
44 | Tuwalski Sławomir | Grabowiec | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
45 | Zdanowicz Wioleta | Starogard Gdanski | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
46 | Przybyś Agnieszka | Łęgowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Eaton Running Team/Pruszcz Biega | S | paid on-line |
47 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Gmina Gardeja Biega | L | paid on-line |
48 | Kresin Marcel | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | MKS Sambor Tczew | XL | paid on-line |
49 | Czachorowski Adrian | Radostowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
50 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
51 | BIERNACKI SEBASTIAN | GDAŃSK | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
52 | Górski Kamil | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | domRustykalny.pl | L | paid on-line |
53 | Zawłocki Daniel | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Jasio Team | L | paid on-line |
54 | TARKOWSKI DAWID | PRUSZCZ GDANSKI | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | L | paid on-line |
55 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
56 | Zabrocki Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Press Glass Biegamy i Wspieramy | XL | paid on-line |
57 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | L | paid on-line |
58 | Jankowski Sebastian | Luzino | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | M | paid on-line |
59 | Szurnicki Dariusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
60 | Stachowiak Łukasz | Straszyn | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
61 | Zybura Andrzej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
62 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | paid on-line |
63 | Koszyk Katarzyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | S | paid on-line |
64 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Active Malbork | M | paid on-line |
65 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
66 | Piotrowski Mateusz | Pruszcz Gdański | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
67 | Chylińska Dagmara | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | paid on-line |
68 | Nowak Katarzyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
69 | Nowak Grzegorz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XXL | paid on-line | |
70 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ REEBOK RUN CREW | M | paid on-line |
71 | Sikorska Aleksandra | Lubiszewo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | paid on-line | |
72 | Gawroński Artur | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
73 | Moszyński Marek | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | paid on-line |
74 | Kowalski Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
75 | Michalak Marek | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
76 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
77 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XL | paid on-line | |
78 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | XS | paid on-line |
79 | Abryszyńska Karolina | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | XS | paid on-line |
80 | Rozmus Wiktor | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
81 | Olszewski Karol Olszewski | Kębłowo | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Wikęd Luzino | S | paid on-line |
82 | Zieliński Maciej | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | SkutecznaNatura.pl | L | paid on-line |
83 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | paid on-line |
84 | Murawski Mariusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Metrix Running Team | M | paid on-line |
85 | Szarmach Grzegorz | Ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
86 | Szarmach Sylwia | ocypel | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
87 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | LKS Zantyr Sztum | M | paid on-line |
88 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
89 | Perlejewska Agnieszka | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
90 | Perlejewski Robert | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | paid on-line |
91 | Czirson Łukasz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | ZKiW Kulice | M | paid on-line |
92 | Ciecierski Maciej Ciecierski | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Akademia Marynarki Wojennej | S | paid on-line |
93 | Walkowiak Miłosz | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
94 | Walkowiak Marcin | Subkowy | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | L | paid on-line | |
95 | Pachota Paweł | Gniew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | M | paid on-line | |
96 | Urbanowski Dariusz | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew/Metrix Running Team | L | paid on-line |
97 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | XS | paid on-line | |
98 | Komorowska Karolina | Lubiszewo Tczewskiie | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | CrossElite | M | paid on-line |
99 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | M | paid on-line |
100 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | BIEG GŁÓWNY - zawodnicy pełnoletni | Biegający Tczew | L | paid on-line |
Views: 12849