# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żmudziński Andrzej | Gdańsk | Polska | Start Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | paid |
2 | Heinrich Julia | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
3 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | Start Główny | paid | |
4 | Sylwestrzak Mateusz | Giżycko | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | UKS Giżycko | |
5 | Sylwestrzak Pola | Giżycko | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Giżycko | |
6 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | przedszkole nr 15 | |
7 | koc Franek | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | szkoła nr 15 | |
8 | koc filip | toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | szkoła nr 15 | |
9 | koc marcin koc | toruń | Polska | Start Główny | Rolla Speed Team Toruń | paid |
10 | Łabinowicz Szymon | Gdańsk | Polska | Start Główny | Twister Trójmiasto | paid |
11 | Łabinowicz Piotr | Gdańsk | Polska | Start Główny | TWISTER TRÓJMIASTO | paid |
12 | Pakulska Jagna | Gdynia | Start dzieci do lat 12 (600m) | |||
13 | Pakulski Milosz | Gdynia | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
14 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny | paid | |
15 | Demicki Piotr | Torun | Polska | Start Główny | Amator | paid |
16 | Ignaszak Michał | Warszawa | Polska | Start Główny | PLICHWYŚCIG.PL | paid |
17 | Skrzypiec Kamil | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
18 | Szumlas Arkadiusz | Mrzezino | Polska | Start Główny | PROLUBE SPEED TEAM | paid |
19 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny | paid | |
20 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny | paid | |
21 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny | paid | |
22 | Litwa Bogumiła | Lębork | Polska | Start Główny | Gazelle Davos Bicycle Team | paid |
23 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
24 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
25 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny | paid | |
26 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
27 | Konkol Jarosław | Gdańsk | Polska | Start Główny | Jabra RTF | paid |
28 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | paid |
29 | Kowalski Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny | Twister Trójmiasto | paid |
30 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Główny | Novile Team | paid |
31 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny | Jabra Roller Team | paid |
32 | Glapińska Agata | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
33 | Gackowska Zuzanna | Bydgoszcz | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
34 | Wojciechowski Michał | Rakownia | Polska | Start Główny | Roll Team Rakownia | paid |
35 | Kuś Magdalena | Koronowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
36 | Wiktorska Iga | Gdańsk | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Sp 16 w Gdańsku Oruni | |
37 | Roeske Judyta | Połczyno | Polska | Start Główny | paid | |
38 | Nowak Julia | Charbrowo | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
39 | Patelczyk DARIA | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
40 | Patelczyk FILIP | Lębork | Polska | Start dzieci 13-15 lat (1000m) | ||
41 | Gałka Mikołaj | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
42 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start Główny | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | paid |
43 | Filipkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Gdańsk | |
44 | Wojciechowska Hanna | Rozłazino | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Rozłazino | |
45 | Wojciechowski Paweł | Rozłazino | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Rozłazino | |
46 | Szulc Julia | Lębork | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
47 | Ropela Aleksander | Pruszcz gdanski | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
48 | Skibicka Marta | Lębork | Polska | Start Główny | Jabra RTF | paid |
49 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Główny | Legia Warszawa Masters | paid |
50 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny | paid | |
51 | Syguła Sandra | Tomaszów Mazowiecki | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | KS Pilica | |
52 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny | paid | |
53 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | ||
54 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny | paid | |
55 | Frączak Filip | Toruń | Polska | Start dzieci do lat 12 (600m) | Rolla Speed Team | |
56 | Flis Krzysztof | Rotmanka | Polska | Start Główny | paid | |
57 | Rutkowski Wojciech | Czerwonak | Polska | Start Główny | Czerwonak Biega | paid |
58 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Główny | stowarzyszenie wrotkarskie | paid |
59 | Filipkowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Start Główny | Jabra RT Friends | paid |
Views: 7646