XIII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Solak Halina Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
2 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina paid
3 CHĘTNIK Rafał SZTUM START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM paid
4 Polinceusz Adam Gdańsk START Bieg Główny
5 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START Bieg Główny paid
6 Czapiński Michał Reda START Bieg Główny EUROPELL - BIKE U UP paid
7 Litwic Miroslaw Koscierzyna START Bieg Główny Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
8 Korth Tomasz Odargowo START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
9 Skurtys Cezary REDA START Bieg Główny paid
10 STANEK DARIUSZ LĘBORK START Bieg Główny paid
11 Dywelski Mirosław Tczew START Bieg Główny Biegający Tczew paid
12 Eikmann Darek Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
13 Brzózka Klaudia Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
14 FRYDRYCH BOŻENA WARSZAWA START Bieg Główny
15 MAREK HENRYK WARSZAWA START Bieg Główny
16 Maj-Roksz Maria Wejherowo START Bieg Główny Maja Team paid
17 Król Benedykt Werblinia START Bieg Główny UKS Siódemka Rumia paid
18 Kankowski Paweł Luzino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
19 Kankowska Justyna Luzino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
20 Olszewski Karol Kębłowo START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
21 Maciejewski Rafał Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia Wikęd Luzino
22 Paszkowski Paweł Gdańsk START Bieg Główny paid
23 Jankowski Sebastian Luzino START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
24 Budzyńska Elżbieta Słupsk START Bieg Główny paid
25 Graf Norbert Szczenurze START Bieg Główny UKS Ekoludek Szczenurze paid
26 Wetta Daniel Lębork START Bieg Główny ptalfa paid
27 Kunt Ireneusz Lębork START Bieg Główny ptalfa paid
28 Rychert Anna Wejherowo START Bieg Główny Apollo team paid
29 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety paid
30 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety paid
31 Głuchaczka Justyna Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
32 Woron Aleksandra Malbork START Bieg Główny
33 Wróblewski Marek Lębork START Bieg Główny paid
34 Willner Waldemar Domatówko START Bieg Główny LZS Domatówko paid
35 Okrój Mariusz Domatówko START Bieg Główny Klub Biegaczy Jysk paid
36 Wróblewski Bogusław Lębork START Bieg Główny paid
37 Połeć Arkadiusz Sopot START Bieg Główny paid
38 Lisowska Karolina Malbork START Bieg Główny LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
39 Derdowski Michał Mirotki START Bieg Główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
40 Nastały Mateusz Wejherowo START Bieg Główny paid
41 Serkowski Wojciech Dzierżążno START Bieg Główny GKS Żukowo paid
42 Konecko Izabela Sopot START Bieg Główny paid
43 Durzyński Tomasz Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
44 Sikora Piotr Lębork START Bieg Główny Trampki mamy
45 Szmidt Adrian Kaliska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kartuzy paid
46 Strupińska Iwona Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
47 Lipski Jan Dominik Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
48 Zblewski Tadeusz Bytów START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
49 BADZIĄG Damian Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
50 KLEIN Piotr Wejherowo START Bieg Główny Wejherowo biega paid
51 Majewski Paweł Lębork START Bieg Główny FARM FRITES POLAND paid
52 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START Bieg Główny paid
53 Mislisz Piotr Osłonino START Bieg Główny paid
54 Klebba Artur Gostkowo START Bieg Główny DRUTEX BYTÓW paid
55 Sychowski Tadeusz Reda START Bieg Główny paid
56 naczk leonard lębork START Bieg Główny Dynamic Lębork paid
57 Góra Sławek Bytów START Bieg Główny Świat Płytek U Kryspina paid
58 LIANA JOLANTA Banino START Bieg Główny Runnersi S7 Banino
59 Cichosz - Mielewczyk Mateusz Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
60 Orliński Ryszard Lędziechowo START Bieg Główny paid
61 Ludwik Andrzej Sztum START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM
62 Műller Jarosław Rumia START Bieg Główny paid
63 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka START Bieg Główny GTS CZARNA DĄBRÓWKA paid
64 Marczyńska Iwona Wejherowo START Bieg Główny Maja Team paid
65 Kozerska-Bulczak Małgorzata Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia
66 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia
67 Pohl Sebastian Gdynia START Bieg Główny paid
68 Stankiewicz Radosław Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
69 Szczypior Artur Wyszecino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
70 Padykuła Katarzyna Łęczyce START Bieg Główny
71 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki START Bieg Główny KS Rozłazino paid
72 Licau Anetta Rozłazino START Bieg Główny KS Rozłazino paid
73 Licau Krzysztof Rozłazino START Bieg Główny KS Rozłazino paid
74 Bartosiak Adam Lębork START Bieg Główny FARM FRITES POLAND paid
75 Worzala Wojciech Gdynia START Bieg Główny
76 Cierocka Dorota Nawcz START Bieg Główny paid
77 Jakubowski Marek Pszczółki START Bieg Główny RUNNERSI S7 BANINO paid
78 Rutkowska Joanna Luzino START Bieg Główny GKS Kaszubi Luzino paid
79 Wąsicki Sebastian REDA START Bieg Główny Ambitious Runners Team paid
80 Wenta Brygida ŁEBUNIA START Bieg Główny paid
81 Wenta Piotr ŁEBUNIA START Bieg Główny LTS LĘBORK paid
82 Krzebietke Piotr Miechucino START Bieg Główny DZH MW paid
83 Kupski Michał Ustka START Bieg Główny paid
84 Zawaluk Marcin Gdańsk START Bieg Główny (RT) Runholik Team paid
85 Maszota Brygida Rozłazino START Bieg Główny paid
86 Skosolas Agusia Mosty START Bieg Główny paid
87 Skosolas Janusz Mosty START Bieg Główny paid
88 Praiss Mirosław Wejherowo START Bieg Główny paid
89 Dmitruczuk Edyta Wejherowo START Bieg Główny paid
90 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START Bieg Główny ATLAS RUNNING TEAM paid
91 Cichosz - Mielewczyk Mateusz Bytów START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
92 Bisewska Wiktoria Puck START Bieg Główny
93 Paczuła Stanisław Cewice START Bieg Główny
94 Paczuła Stanisław Cewice START Bieg Główny paid
95 Szulcek Patryk Linia START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia BigYellowFoot Adventure Team
96 Damps Jacek Skrzeszewo START Bieg Główny
97 Damps Katarzyna Skrzeszewo START Bieg Główny Ziaja paid
98 Myszk Natalia Sierakowice START Bieg Główny paid
99 Klonowski Marcin Sztum START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum paid
100 Anaczkowski Mirosław Sztum START Bieg Główny LKS Zantyr Sztum paid


Views: 4469

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ