XIII Wojewódzki Bieg Przełajowy Terenami Kaszubskiego Parku Krajobrazowego
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Solak Halina Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
2 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg Główny Świat płytek u Kryspina paid
3 CHĘTNIK Rafał SZTUM START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM paid
4 Polinceusz Adam Gdańsk START Bieg Główny
5 Polinceusz Małgorzata Gdańsk START Bieg Główny paid
6 Czapiński Michał Reda START Bieg Główny EUROPELL - BIKE U UP paid
7 Litwic Miroslaw Koscierzyna START Bieg Główny Koscierski Klub Morsa Forrest Gump paid
8 Korth Tomasz Odargowo START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
9 Skurtys Cezary REDA START Bieg Główny paid
10 STANEK DARIUSZ LĘBORK START Bieg Główny paid
11 Dywelski Mirosław Tczew START Bieg Główny Biegający Tczew paid
12 Eikmann Darek Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
13 Brzózka Klaudia Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
14 FRYDRYCH BOŻENA WARSZAWA START Bieg Główny
15 MAREK HENRYK WARSZAWA START Bieg Główny
16 Maj-Roksz Maria Wejherowo START Bieg Główny Maja Team paid
17 Król Benedykt Werblinia START Bieg Główny UKS Siódemka Rumia paid
18 Kankowski Paweł Luzino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
19 Kankowska Justyna Luzino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
20 Olszewski Karol Kębłowo START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
21 Maciejewski Rafał Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia Wikęd Luzino
22 Paszkowski Paweł Gdańsk START Bieg Główny paid
23 KLASA ANDRZEJ SIERAKOWICE START Bieg Główny MAŁŻEŃSTWO Z KLASĄ paid
24 Jankowski Sebastian Luzino START Bieg Główny Wikęd Luzino paid
25 Budzyńska Elżbieta Słupsk START Bieg Główny paid
26 Graf Norbert Szczenurze START Bieg Główny UKS Ekoludek Szczenurze paid
27 Wetta Daniel Lębork START Bieg Główny ptalfa paid
28 Kunt Ireneusz Lębork START Bieg Główny ptalfa paid
29 Rychert Anna Wejherowo START Bieg Główny Apollo team paid
30 Tołodziecka Agnieszka Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety paid
31 Tołodziecki Marcin Żelistrzewo START Bieg Główny ByleDoMety paid
32 Głuchaczka Justyna Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
33 Woron Aleksandra Malbork START Bieg Główny
34 Wróblewski Marek Lębork START Bieg Główny paid
35 Willner Waldemar Domatówko START Bieg Główny LZS Domatówko paid
36 Okrój Mariusz Domatówko START Bieg Główny Klub Biegaczy Jysk paid
37 Wróblewski Bogusław Lębork START Bieg Główny paid
38 brunka marcin wejherowo START Bieg Główny paid
39 drobiński marek kąpino START Bieg Główny paid
40 Połeć Arkadiusz Sopot START Bieg Główny paid
41 Lisowska Karolina Malbork START Bieg Główny LKS ,,Zantyr'' Sztum paid
42 Derdowski Michał Mirotki START Bieg Główny LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz
43 Nastały Mateusz Wejherowo START Bieg Główny paid
44 KLASA JAN NOŻYNO START Bieg Główny UG Czarna Dąbrówka paid
45 Serkowski Wojciech Dzierżążno START Bieg Główny GKS Żukowo paid
46 Konecko Izabela Sopot START Bieg Główny paid
47 Durzyński Tomasz Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
48 Sikora Piotr Lębork START Bieg Główny Trampki mamy
49 Szmidt Adrian Kaliska START Bieg Główny Akademia Biegowa Kartuzy paid
50 Strupińska Iwona Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
51 Lipski Jan Dominik Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
52 Zblewski Tadeusz Bytów START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
53 BADZIĄG Damian Lębork START Bieg Główny Klub 42,2 Lębork paid
54 KLEIN Piotr Wejherowo START Bieg Główny Wejherowo biega paid
55 Majewski Paweł Lębork START Bieg Główny FARM FRITES POLAND paid
56 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska START Bieg Główny paid
57 Mislisz Piotr Osłonino START Bieg Główny paid
58 Klebba Artur Gostkowo START Bieg Główny DRUTEX BYTÓW paid
59 Sychowski Tadeusz Reda START Bieg Główny paid
60 naczk leonard lębork START Bieg Główny Dynamic Lębork paid
61 Góra Sławek Bytów START Bieg Główny Świat Płytek U Kryspina paid
62 LIANA JOLANTA Banino START Bieg Główny Runnersi S7 Banino
63 Cichosz - Mielewczyk Mateusz Bytow START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
64 Orliński Ryszard Lędziechowo START Bieg Główny paid
65 Ludwik Andrzej Sztum START Bieg Główny LKS ZANTYR SZTUM
66 Műller Jarosław Rumia START Bieg Główny paid
67 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka START Bieg Główny GTS CZARNA DĄBRÓWKA paid
68 Marczyńska Iwona Wejherowo START Bieg Główny Maja Team paid
69 Kozerska-Bulczak Małgorzata Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia
70 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia
71 Pohl Sebastian Gdynia START Bieg Główny paid
72 Stankiewicz Radosław Lębork START Bieg Główny LKB im BRACI PETK paid
73 Szczypior Artur Wyszecino START Bieg Główny GKS KASZUBI LUZINO paid
74 Padykuła Katarzyna Łęczyce START Bieg Główny
75 Pirycki Tadeusz Rozłazino-Karczemki START Bieg Główny KS Rozłazino paid
76 Licau Anetta Rozłazino START Bieg Główny KS Rozłazino paid
77 Licau Krzysztof Rozłazino START Bieg Główny KS Rozłazino paid
78 Bartosiak Adam Lębork START Bieg Główny FARM FRITES POLAND paid
79 Worzala Wojciech Gdynia START Bieg Główny
80 Cierocka Dorota Nawcz START Bieg Główny paid
81 Ciesiulski Przemysław Kębłowo Nowowiejskie START Bieg Główny - zameldowani na terenie gminy Linia
82 Karczewski Damian Karczewski Kębłowo Nowowiejskie START Bieg Główny Kębłowo Biega paid
83 Jakubowski Marek Pszczółki START Bieg Główny RUNNERSI S7 BANINO paid
84 Rutkowska Joanna Luzino START Bieg Główny GKS Kaszubi Luzino paid
85 Wąsicki Sebastian REDA START Bieg Główny Ambitious Runners Team paid
86 Wenta Brygida ŁEBUNIA START Bieg Główny paid
87 Wenta Piotr ŁEBUNIA START Bieg Główny LTS LĘBORK paid
88 Krzebietke Piotr Miechucino START Bieg Główny DZH MW paid
89 Kupski Michał Ustka START Bieg Główny paid
90 Zawaluk Marcin Gdańsk START Bieg Główny (RT) Runholik Team paid
91 Maszota Brygida Rozłazino START Bieg Główny paid
92 Skosolas Agusia Mosty START Bieg Główny paid
93 Skosolas Janusz Mosty START Bieg Główny paid
94 Praiss Mirosław Wejherowo START Bieg Główny paid
95 Dmitruczuk Edyta Wejherowo START Bieg Główny paid
96 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK START Bieg Główny ATLAS RUNNING TEAM paid
97 Cichosz - Mielewczyk Mateusz Bytów START Bieg Główny Świat Płytek u Kryspina
98 Bisewska Wiktoria Puck START Bieg Główny
99 Paczuła Stanisław Cewice START Bieg Główny
100 Paczuła Stanisław Cewice START Bieg Główny paid


Views: 4761

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ