#003 Szczycieńska Extremalna Trójka
START Extremalna Trójka
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szczepuchowski Bogdan Nidzica START Extremalna Trójka Nidzica Biega paid on-line
2 nienadowski bartosz Olsztyn START Extremalna Trójka SRTG OLSZTYN paid on-line
3 Pieloszczyk Andrzej Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
4 Szarszunowicz Paweł Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
5 Szarszunowicz Anna Pasłęk START Extremalna Trójka paid on-line
6 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
7 Mazurowicz Wiktoria Szczytno START Extremalna Trójka paid
8 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo paid on-line
9 Rekosz Bartosz Pasym START Extremalna Trójka paid
10 Lipiński Michał Pisz START Extremalna Trójka PISZ/15 GBZ Bcz paid on-line
11 Orzoł Mirek Orzoł START Extremalna Trójka paid on-line
12 Zaborowska Iza Świętajno START Extremalna Trójka paid on-line
13 kotowski hubert olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
14 kotowski dariusz olszyny START Extremalna Trójka paid on-line
15 Pawlikowski Bernard Olsztyn START Extremalna Trójka Morsy Dywity paid on-line
16 Wardęcki Wojciech Kamionek START Extremalna Trójka paid
17 Możdżeń Justyna Krawno START Extremalna Trójka paid
18 MILEWSKI RAFAŁ ORZYSZ START Extremalna Trójka 15 MAZURSKI BATALION SAPERÓW/15GBZ paid on-line
19 Kolimaga Kamil Myszyniec START Extremalna Trójka paid on-line
20 Polak Jarosław Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
21 Świderska Kamila Rumy START Extremalna Trójka paid on-line
22 Nagadowska Joanna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
23 Kozon Zuzanna Świętajno START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 2 w Szczytnie paid on-line
24 Magnuszewski Maciej Szczytno START Extremalna Trójka 4W-MBOT/ 42blp paid on-line
25 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam paid on-line
26 Karwowski Mateusz Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
27 Borowski Robert Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
28 Kobylas S Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
29 Bobińska Alicja Nasielsk START Extremalna Trójka paid on-line
30 Orzoł Anna Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #Reset paid
31 Majewska Sylwia Wały START Extremalna Trójka paid on-line
32 Tomaszewicz Paweł Rudka zach. START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid
33 Kołecki Roman Szczytno START Extremalna Trójka paid
34 Górniak Monika Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt paid
35 Szulkowski Przemysław Szczytno START Extremalna Trójka paid
36 Kulesza Radosław Szczytno START Extremalna Trójka 8 brt paid
37 Wierzbicka Marzanna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
38 Wierzbicka Martyna Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
39 Cichowska Lidia Cichowska Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
40 Dawidowicz Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
41 Radwanska Magdalena Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
42 Radwanski Tomasz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
43 Pekala Grzegorz Jednorozec START Extremalna Trójka Morsy Szczytno RESET paid on-line
44 Kachel Adriana Mrągowo START Extremalna Trójka paid on-line
45 Siwek Aneta Węgorzewo START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
46 Kulesza Grzegorz Sokoły START Extremalna Trójka WSPOL paid on-line
47 Filipiak Jakub TARGOWO START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
48 FILIPIAK MAGDALENA Targowo START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
49 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
50 Macko Mariusz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
51 Kurpiewska Dorota Pisz START Extremalna Trójka Klub Morsów w Piszu paid on-line
52 Orłowski Szymon Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
53 Cegielski Marcin Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
54 Bedra Grzegorz Zalewo START Extremalna Trójka Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD P-W paid on-line
55 Mickiewicz Grażyna Maćki START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
56 Bazydło Kamil Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
57 Wierzbicka Anna Węgorzewo START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
58 Rymszewicz Tomasz Trygort START Extremalna Trójka Kyokushin Węgorzewo paid on-line
59 Zbrzeźny Cezary Szczytno START Extremalna Trójka KB Jurand Szczytno paid on-line
60 Kordek Wiktor Szczytno START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid
61 Kordek Bogumiła Szczytno START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid
62 Kordek Jarosław SZCZYTNO START Extremalna Trójka MORSY SZCZYTNO#RESET paid
63 Komorowska Monika Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
64 Hodkowska Weronika Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
65 Kretkiewicz Monika Kretkiewicz Dźwierzuty START Extremalna Trójka paid on-line
66 Ferenc Adrian Pisz START Extremalna Trójka Powiatwa Akadmia Sportu i Rekracji paid on-line
67 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
68 Szafaryn Mariusz Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
69 Szewczuk Alicja Warpuny START Extremalna Trójka paid on-line
70 Olzacka Anna Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
71 Rodziewicz Paulina Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo paid on-line
72 Rodziewicz Marek Mrągowo START Extremalna Trójka CrossBox Mrągowo / Morsy Mrągowo paid on-line
73 Kaczmarczyk Monika Świętajno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
74 Gąska Bożena Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
75 Bem Małgorzata Olsztyn START Extremalna Trójka Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
76 Pankiewicz Piotr Szczytno START Extremalna Trójka paid
77 Świerszcz Adam Pisz START Extremalna Trójka paid on-line
78 Kamionowska Katarzyna Ostrołęka START Extremalna Trójka Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka paid on-line
79 Mikita Piotr Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset paid on-line
80 Brzuzy Paweł Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
81 Pichal Kacper Rudka START Extremalna Trójka Zespół Szkół nr 3 Szczytno paid on-line
82 Jerzok Tomasz Korpele START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
83 Pichal Wioletta Rudka START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
84 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka paid on-line
85 Erad Dominika Szczytno START Extremalna Trójka paid on-line
86 Jaźwiński Krystian Kamionek START Extremalna Trójka paid on-line
87 Bobiński Jerzy Kamionek START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
88 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
89 Umiński Wojciech Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET paid on-line
90 Bałazy marcin Szczytno START Extremalna Trójka grupa ratownicza autrimpus due date passed
91 Kobylas Sylwia Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno # Reset due date passed
92 Karpinski Adam Ostroleka START Extremalna Trójka Morsy Ostrołęka due date passed
93 Mróz Daniel Klon START Extremalna Trójka due date passed
94 Otkińska ANNA Mrągowo START Extremalna Trójka due date passed
95 Kalicki Adrian Szczytno START Extremalna Trójka Morsy Szczytno #RESET due date passed
96 Sznajder Beata Pisz START Extremalna Trójka due date passed
97 Ambroziak Marcin Ryn START Extremalna Trójka DąbrowskiTeam due date passed
98 Sulewski Maciej Ostrołęka START Extremalna Trójka Biegam Bo Lubię Ostrołęka due date passed
99 Eliasz-Laskowska Magdalena Ostrołęka START Extremalna Trójka Biegam Bo Lubię Ostrołęka due date passed
100 Jadeszko Michał Szczytno START Extremalna Trójka Warmińsko-Mazurskie Dziki due date passed


Views: 6644

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ