Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon SELA BIKE KASZUBY paid on-line
2 KREFFT MARIA PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW paid on-line
3 Maćkowiak Piotr Bytów MTB Mega Bytów paid on-line
4 Bruski Szymon Dziemiany MTB Mini KSR Kościerzyna paid on-line
5 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid on-line
6 Bruderek Daniel Gdynia MTB Mini paid on-line
7 Sadowski Paweł Słupsk Duathlon STOPA Słupsk paid
8 Kuczorska Katarzyna Rumia MTB Mega TA KO Team paid on-line
9 Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki MTB Mini paid on-line
10 Miłosz Krzysztof Sławno MTB Mini MK Racing Team Gdańsk paid on-line
11 Niedziela Mateusz Gdynia MTB Mega paid on-line
12 Fusowski Sebastian Wejherowo MTB Mini TA KO Team paid on-line
13 Adamski Dariusz Kostrzyn MTB Mini Walka Kostrzyn paid on-line
14 Mańczak Filip Kicin Duathlon Czerwonak Biega paid on-line
15 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Team Verge Polska paid on-line
16 Jurga Maciej Slupsk MTB Mini paid on-line
17 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa biega
18 Czerniak Gracjan Koszalin Duathlon paid on-line
19 Andryskowski Marek Lębork Duathlon Stowarzyszenie 42.2 Lębork paid on-line
20 Zalewski Wiesław Mrągowo Duathlon paid on-line
21 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini paid on-line
22 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Duathlon MAMY TO paid on-line
23 Szafrański Marek Bydgoszcz MTB Mini paid on-line
24 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Duathlon
25 maciejewski michał Poznań Duathlon Consdata supersportowy TEAM paid on-line
26 Pietek Katarzyna Bolechowo MTB Mini Consdata supersportowy TEAM paid on-line
27 Wenta Wiesława Sierakowice Duathlon paid on-line
28 Wenta Waldemar Wygoda Sierakowska 209 Duathlon paid on-line
29 Strojk Bartosz Gdynia MTB Mini paid on-line
30 Zygaj-Strojk Anna Gdynia MTB Mini do mety! paid on-line
31 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB Mega KSR Kościerzyna paid on-line
32 Duda Grzegorz Duda Słupsk Duathlon METALCORP TEAM paid on-line
33 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB Mini Łebunia paid on-line
34 Bogdański Daniel Piła MTB Mini paid on-line
35 Bogdańska Weronika Piła MTB Mini paid on-line
36 Kubiak Maciej Reda Duathlon Endure / Zoeller Tech paid on-line
37 Kozub Tomasz Jezierzyce MTB Mini ŁOSOŚ T.E.A.M. paid on-line
38 Grzywacz Maciej Gdynia MTB Mega Sekcja Kolarstwa Górskiego PG paid on-line
39 Kaliszewski Jakub Gdańsk MTB Mini TA KO TEAM paid on-line
40 Robiński Janusz Słupsk MTB Mini Fajna Szkoła Jazdy kat.B paid on-line
41 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MTB Mini paid on-line
42 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon Norda Activ Team
43 Vasylenko Dmytro Ostroh MTB Mini paid on-line
44 Furmanek Slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy paid on-line
45 Grubba Marek Koronowo MTB Mega mrozbike.pl paid on-line
46 Szoch Tomasz Bydgoszcz MTB Mega mrozbike.pl paid on-line
47 Bautembach Łukasz Lipno MTB Mini
48 Strzelecki Paweł Lębork Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LEBORK paid on-line
49 Sadziński Karol Słupsk Duathlon paid on-line
50 Bohn Zbigniew Suchy Dwór Duathlon paid on-line
51 breszka tomek Darłowo Duathlon Darłowskie Charty paid on-line
52 PARADOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG MTB Mega paid on-line
53 Wilczyński Michał Lębork MTB Mini No pain No game paid on-line
54 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB Mini paid on-line
55 Kozłowski Marcin Rumia MTB Mini paid on-line
56 Świstun Piotr Lębork Duathlon
57 Żywicki Bartosz Starkowo Duathlon Dziki Koszalin paid on-line
58 Kamrowski Robert Tczew MTB Mini paid on-line
59 Superson Maciej Gdynia Duathlon paid on-line
60 Juszczak Krzysztof Koszalin Duathlon paid on-line
61 Meyer Łukasz Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid on-line
62 Błach Piotr Sławoborze Duathlon paid on-line
63 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO paid on-line
64 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca paid on-line
65 Staniuk Bartosz Słupsk MTB Mega Toyota Slupsk paid on-line
66 Gabrychowicz Maciej Bożepole Wielkie Duathlon TA KO Team paid on-line
67 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MTB Mega TA KO Team paid on-line
68 Latański Radoslaw kusice MTB Mega paid on-line
69 Szreder Krzysztof szreder Wejherowo Duathlon paid on-line
70 Wasiewicz Paweł Sopot Duathlon OMIDA CYCLO TEAM paid
71 Lelukiewicz Rafał Słupsk MTB Mini Stopa Słupsk paid on-line
72 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo paid on-line
73 Skorupski Robert Słupsk Duathlon STOPA Słupsk paid
74 Kaminski Radosław Kaminski Bytów MTB Mini paid on-line
75 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MTB Mega paid on-line
76 Gortat Bogumił Dobrzęcino MTB Mini Olite Zerorh+ Racing Team paid on-line
77 Bluj Roman Gdynia MTB Mega VO2max MTB Team paid on-line
78 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Duathlon Stopa Słupsk paid on-line
79 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK MTB Mini paid on-line
80 WŁODARCZYK MARTA SŁUPSK Duathlon STOPA SŁUPSK paid on-line
81 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA Słupsk paid on-line
82 Prądziński Adam Gdynia MTB Mini paid on-line
83 Sobieralski Piotr tczew MTB Mini Tczewski Klub Rowerowy paid on-line
84 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Duathlon Cookies paid on-line
85 Grundman Dariusz Tczew MTB Mini paid on-line
86 Furman Tomasz Słupsk Duathlon
87 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini KRS FORMOZA paid on-line
88 Fabiszewski Krzysztof Bytów MTB Mini Bytów paid on-line
89 Wanta Łukasz Wanta Bytów MTB Mini paid on-line
90 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini ZKPiG Kolbudy paid on-line
91 Walczak Krzysztof Gdynia Duathlon Chodzezkijami.pl Elite Team
92 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
93 Romanowska Agnieszka Rumia Duathlon FTI RACING TEAM
94 Adamczyk Dawid Sopot MTB Mega
95 Majewski Dawid Słupsk MTB Mini Morpol Racing Team paid on-line
96 Biernacik Mariusz Kolbudy Duathlon ZKPIG Kolbudy paid on-line
97 Kukawka Agnieszka Gdynia Duathlon Norda Active Team
98 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Duathlon Pruszcz Biega
99 Szymaniuk Małgorzata Sopot Duathlon paid on-line
100 Tomaszewski Tomasz Słupsk MTB Mega Squadaki Słupsk paid on-line


Views: 5587

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ