Puchar Bałtyku w Duathlonie i MTB #1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Klasa Paweł Kartuzy Duathlon SELA BIKE KASZUBY paid dotpay
2 KREFFT MARIA PARCHOWO Duathlon BASZTA BYTÓW paid dotpay
3 Maćkowiak Piotr Bytów MTB Mega Bytów paid dotpay
4 Bruski Szymon Dziemiany MTB Mini KSR Kościerzyna paid dotpay
5 KUCHNOWSKI HENRYK MINKOWICE MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid dotpay
6 Bruderek Daniel Gdynia MTB Mini paid dotpay
7 Sadowski Paweł Słupsk Duathlon STOPA Słupsk paid
8 Kuczorska Katarzyna Rumia MTB Mega TA KO Team paid dotpay
9 Śmigielski Norbert Konstantynów Łódzki MTB Mini paid dotpay
10 Miłosz Krzysztof Sławno MTB Mini MK Racing Team Gdańsk paid dotpay
11 Niedziela Mateusz Gdynia MTB Mega paid dotpay
12 Fusowski Sebastian Wejherowo MTB Mini TA KO Team paid dotpay
13 Adamski Dariusz Kostrzyn MTB Mini Walka Kostrzyn paid dotpay
14 Mańczak Filip Kicin Duathlon Czerwonak Biega paid dotpay
15 Jokiel Radosław Gdańsk MTB Mini Team Verge Polska paid dotpay
16 Jurga Maciej Slupsk MTB Mini paid dotpay
17 Kaleta Tomasz Goszczyno Duathlon Krokowa biega
18 Czerniak Gracjan Koszalin Duathlon paid dotpay
19 Andryskowski Marek Lębork Duathlon Stowarzyszenie 42.2 Lębork paid dotpay
20 Zalewski Wiesław Mrągowo Duathlon paid dotpay
21 Jończyk Krzysztof Wrześnica MTB Mini paid dotpay
22 Jałkiewicz Alek Jałkiewicz pogórze Duathlon MAMY TO paid dotpay
23 Szafrański Marek Bydgoszcz MTB Mini paid dotpay
24 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Duathlon
25 maciejewski michał Poznań Duathlon Consdata supersportowy TEAM paid dotpay
26 Pietek Katarzyna Bolechowo MTB Mini Consdata supersportowy TEAM paid dotpay
27 Wenta Wiesława Sierakowice Duathlon paid dotpay
28 Wenta Waldemar Wygoda Sierakowska 209 Duathlon paid dotpay
29 Strojk Bartosz Gdynia MTB Mini paid dotpay
30 Zygaj-Strojk Anna Gdynia MTB Mini do mety! paid dotpay
31 Rogowski Jacek Kościerzyna MTB Mega KSR Kościerzyna paid dotpay
32 Duda Grzegorz Duda Słupsk Duathlon METALCORP TEAM paid dotpay
33 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MTB Mini Łebunia paid dotpay
34 Bogdański Daniel Piła MTB Mini paid dotpay
35 Bogdańska Weronika Piła MTB Mini paid dotpay
36 Kubiak Maciej Reda Duathlon Endure / Zoeller Tech paid dotpay
37 Kozub Tomasz Jezierzyce MTB Mini ŁOSOŚ T.E.A.M. paid dotpay
38 Grzywacz Maciej Gdynia MTB Mega Sekcja Kolarstwa Górskiego PG paid dotpay
39 Kaliszewski Jakub Gdańsk MTB Mini TA KO TEAM paid dotpay
40 Robiński Janusz Słupsk MTB Mini Fajna Szkoła Jazdy kat.B paid dotpay
41 Kulas Jerzy Pruszcz Gdański MTB Mini paid dotpay
42 Woźniak Mateusz Rybno Duathlon Norda Activ Team
43 Vasylenko Dmytro Ostroh MTB Mini paid dotpay
44 Furmanek Slawomir Tczew MTB Mini Mtb Start Trec Kartuzy paid dotpay
45 Grubba Marek Koronowo MTB Mega mrozbike.pl paid dotpay
46 Szoch Tomasz Bydgoszcz MTB Mega mrozbike.pl paid dotpay
47 Bautembach Łukasz Lipno MTB Mini
48 Strzelecki Paweł Lębork Duathlon KLUB KOLARSKI LEW LEBORK paid dotpay
49 Sadziński Karol Słupsk Duathlon paid dotpay
50 Bohn Zbigniew Suchy Dwór Duathlon paid dotpay
51 breszka tomek Darłowo Duathlon Darłowskie Charty paid dotpay
52 PARADOWSKI GRZEGORZ ELBLĄG MTB Mega paid dotpay
53 Wilczyński Michał Lębork MTB Mini No pain No game paid dotpay
54 SEWASTIANOW JACEK SŁAWNO MTB Mini paid dotpay
55 Kozłowski Marcin Rumia MTB Mini paid dotpay
56 Świstun Piotr Lębork Duathlon
57 Żywicki Bartosz Starkowo Duathlon Dziki Koszalin paid dotpay
58 Kamrowski Robert Tczew MTB Mini paid dotpay
59 Superson Maciej Gdynia Duathlon paid dotpay
60 Juszczak Krzysztof Koszalin Duathlon paid dotpay
61 Meyer Łukasz Luzino MTB Mini LUK-CONNECT RACING TEAM paid dotpay
62 Błach Piotr Sławoborze Duathlon paid dotpay
63 Czerwionka Kazimierz Charbrowski Bór MTB Mini PÓJ NA KOŁO paid dotpay
64 Krzaczkowski Paweł Stężyca Duathlon LYNXNET Stężyca paid dotpay
65 Staniuk Bartosz Słupsk MTB Mega Toyota Slupsk paid dotpay
66 Gabrychowicz Maciej Bożepole Wielkie Duathlon TA KO Team paid dotpay
67 Tasior Paweł Bożepole Wielkie MTB Mega TA KO Team paid dotpay
68 Latański Radoslaw kusice MTB Mega paid dotpay
69 Szreder Krzysztof szreder Wejherowo Duathlon paid dotpay
70 Wasiewicz Paweł Sopot Duathlon OMIDA CYCLO TEAM paid
71 Lelukiewicz Rafał Słupsk MTB Mini Stopa Słupsk paid dotpay
72 Skrzypczak Kinga Puck Duathlon Klif MTB Team Chłapowo paid dotpay
73 Skorupski Robert Słupsk Duathlon STOPA Słupsk paid
74 Kaminski Radosław Kaminski Bytów MTB Mini paid dotpay
75 Wiśniewski Paweł Pruszcz Gdański MTB Mega paid dotpay
76 Gortat Bogumił Dobrzęcino MTB Mini Olite Zerorh+ Racing Team paid dotpay
77 Bluj Roman Gdynia MTB Mega VO2max MTB Team paid dotpay
78 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Duathlon Stopa Słupsk paid dotpay
79 WIELICKI TOMASZ GDAŃSK MTB Mini paid dotpay
80 WŁODARCZYK MARTA SŁUPSK Duathlon STOPA SŁUPSK paid dotpay
81 RODZIŃSKI DAMIAN SŁUPSK Duathlon STOPA Słupsk paid dotpay
82 Prądziński Adam Gdynia MTB Mini paid dotpay
83 Sobieralski Piotr tczew MTB Mini Tczewski Klub Rowerowy paid dotpay
84 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Duathlon Cookies paid dotpay
85 Grundman Dariusz Tczew MTB Mini paid dotpay
86 Furman Tomasz Słupsk Duathlon
87 Lipkowski Wojciech Świecie MTB Mini KRS FORMOZA paid dotpay
88 Fabiszewski Krzysztof Bytów MTB Mini Bytów paid dotpay
89 Wanta Łukasz Wanta Bytów MTB Mini paid dotpay
90 Rzeźnik Piotr Gdańsk MTB Mini ZKPiG Kolbudy paid dotpay
91 Walczak Krzysztof Gdynia Duathlon Chodzezkijami.pl Elite Team
92 Zasada Grzegorz Puck Duathlon
93 Romanowska Agnieszka Rumia Duathlon FTI RACING TEAM
94 Adamczyk Dawid Sopot MTB Mega
95 Majewski Dawid Słupsk MTB Mini Morpol Racing Team paid dotpay
96 Biernacik Mariusz Kolbudy Duathlon ZKPIG Kolbudy paid dotpay
97 Kukawka Agnieszka Gdynia Duathlon Norda Active Team
98 Wicenbach Arkadiusz Pruszcz Gdański Duathlon Pruszcz Biega
99 Szymaniuk Małgorzata Sopot Duathlon paid dotpay
100 Tomaszewski Tomasz Słupsk MTB Mega Squadaki Słupsk paid dotpay


Views: 4694

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ