Biegowe GPX Dzielnic Gdańska 1/5 - Przymorze Wielkie - dzieci
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
2 Dejnakowski Daniel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
3 Dejnakowski Kamil Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 27 GDAŃSK
4 Boberski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
5 Boberski Bartłomiej Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 47 Gdańsk
6 Boberski Tomasz Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 16 w Gdańsku
7 Skrodzki Wiktor Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
8 Michalik Tola Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
9 Michalik Lila Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) 4plusMOPS
10 Pazurkiewicz Mikołaj Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
11 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
12 Sobczyk Józefina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
13 Jelnicki Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) przedszkole
14 Jelnicki Franciszek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 89
15 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Brzdąca (2018-2014)
16 Kucharski Tadeusz Gdynia Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
17 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Ks Portowiec
18 Milewski Adrian Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Gedania
19 Szczotka Milena Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Szkoła podstawowa nr 86
20 Szymański Stanisław Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
21 Świątkowska Natalia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) ZSSIO SzP 75
22 Więch-Borowska Lena Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
23 Surdy Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
24 Surdy Joanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Sp 43 Gdańsk
25 Rentfleisz Karolina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
26 Inglot Blanka Gdansk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
27 Orzechowski Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
28 Orzechowska Zuzanna Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
29 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
30 Kaczmarek Paweł Gdańsk- Kiełpino Górne Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
31 Kaczmarek Michał Gdańsk-Kiełpino Górne Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
32 Głowacki Szymon Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
33 Zyntek Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) Jaguar Gdańsk
34 Kuźniar Filip Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) sp nr 46
35 Misiura Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) STO
36 Olszewska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
37 Trenkner Zosia GDAŃSK Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
38 Trenkner Mikołaj GDAŃSK Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
39 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SKLA Sopot
40 Wróblewski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SKLA Sopot
41 Wąsat Julia Gdynia Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
42 Konofał Martyna Tczew Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
43 Strzała Dominika Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
44 Torłop Wojciech Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
45 Michalak Gracja Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Gracja&Alicja 3miasto
46 Michalak Alicja Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Gracja&Alicja 3miasto Przedszkole 54 Fantazja
47 Łapińska Barbara GDAŃSK, POLAND Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 27 GDAŃSK
48 Lapinska Jan GDAŃSK, POLAND Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole 66 ŹRÓDEŁKO
49 Wilczyńska Julia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 79 Gdańsk
50 Patelczyk Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012)
51 Patelczyk Wojciech Żukowo Bieg Brzdąca (2018-2014)
52 Hildebrand Lena Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
53 Kosińska Celina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
54 Bizewski Jakub Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
55 Bizewski Kacper Żukowo Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole BOCIANOWO w Żukowie
56 Gałka Michał Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
57 Korchut Jan Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
58 Koziara Aleks Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
59 Smorczewski Bruno Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
60 Kuchta Antoni Sopot Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp 8 Sopot
61 Krzyżanowska Anna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole
62 Jakubiak Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
63 Krajewski Michał Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
64 Ajtel Jakub Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) UKS Dwójka Morena Gdańsk
65 Keczmer Sergiusz Pruszcz Gdański Bieg Malucha (2013-2012)
66 Wiktorzak Igor Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
67 Wiktorzak Kamil Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
68 Chmielewska Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
69 Chmielewska Nina Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Fantazja 54
70 Kamiński Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
71 Kamiński Kacper Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
72 Korduła Iwona Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
73 Korduła Edyta Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) SP 80 Gdańsk
74 Szybmorska Marika Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Tri Freak
75 Szybmorska Małgorzata Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) Tri Freak
76 Krupowicz Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
77 Krupowicz Maciej Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
78 Krysiak Michalina Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Attention Team
79 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Attention Team
80 Uleńska Hanna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012) Przedszkole Dobry Port
81 Zagalski Antek Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
82 Maciejewicz Andrzej gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
83 Tracz Marianna Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
84 Tracz Michalina Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
85 Sikorska Zuzanna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
86 Królik Wojciech Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
87 Królik Krzysztof Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009)
88 Dudaniec Igor Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006)
89 Klucznik Ania Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
90 Klucznik Asia Gdańsk Bieg Malucha (2013-2012)
91 Prejc Mikołaj Bojano Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002) LKS Zorza Gdynia
92 Klimkiewicz Dawid Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
93 Klimkiewicz Krystian Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych (2011-2009) Sp67
94 Pis Natasza Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)
95 Klimkiewicz Zuza Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014)
96 Czajka Maja Rotmanka Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) TURBO Ptysie
97 Gołaszewski Andrzej Gdańsk Bieg Brzdąca (2018-2014) Przedszkole nr 5
98 Gołaszewski Jacek Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) SP 48 Gdańsk
99 Hoffman Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Starszych (2008-2006) REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
100 Jakubek Gwidon Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska (2005-2002)


Views: 6533

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ